Nero Burning Rom

  • Začetnik teme Ne mogu sad da smislim
  • Datum pokretanja
N

Ne mogu sad da smislim

Gost
Zasto kada hocu da na disk od 700 mega narezem film od recimo 690 Nero mi kaze da na disku nema dovoljno mesta? Kada film rezem iz samog Windowsa (bez dodatnog softvera za rezanje) on se nareze bez problema.
Hvala.
 
Kaze ti da nema dovoljno mesta i pita te da li da zatvori disk nakon snimanja?Pa ti lepo potvrdish i on ce lepo snimiti disk.E sad,proveri prvo dal ti je u opcijama namesteno kako treba,do kada da snima disk+opcija za overburn..;)
 
E inco. inco. sto si toliko ..... negativan. mada ima poente u tome sto si rekao al moze to i malo ljubaznije za primer drugima. Elem ti sto se bunis za nero da nemas mozda neko bolje resenje???


s' postovanjem JA 8)
 
Ma nerviraju me ti proklamovani novokomponovani Microsoft-mrzci...

Microsoft-ov softver je pun gresaka, bugova, i cega sve ne, ali ne mozes reci da je njesra i da pricas ljudima da ga ne koriste ako ga sam koristis...

To je k'o onaj slucaj kad neko ko je na Windows-u pljuje i psuje po istom, i prica ljudima da ga ni za zivu glavu ne koriste, jer samo budale mogu da ga koriste.

Ja ne tvrdim da je Windows njesra OS, niti da je sav softver iz Microsoft-a ocaj zivi... Vecina jeste, i zato ih ne koristim, ali ima i kvalitetnog softvera... U svakom slucaju, ja koristim Windows gotovo isto kao i BSD. I tvrdim da je BSD daleko bolji, ali to ne znaci da je Windows njesra, jer da jeste ne bih ga ni koristio...

Toliko...
 
E pazi ovako za linux postoji sve sto i za win samo ti si u windows svetu pa ne poznajes sajtove sa sadrzajem za linux. Ni ja ga neznam nesto preterano ali ga znam i recicu ti sledece. kad instaliras win on je u principu supalj mnoge stvari nema pa ti dodatno instaliras a linux ima sve i samo je pitanje koliko te zanima da radis u njemu.

s' postovanjem JA 8)

p.s. Inco kad ce mo na neku kafu da se upoznamo i da se malo opustis isuvise sedis za kompom posto si jako nervozan. :lol:
 
Pa da te windows toliko zivcira do sad bi postao ekspert za unix sisteme... Nisu oni u mnogo cemu razliciti od Windowsa... OS je OS! ... Sustina je ista, samo je koncepcija i pristup razlicit, a to i onako moras da ucis kad se prvi put sretnes sa bilo kojim OS-om.

Ali da, veciti izgovor, drajveri i programi...

Drajveri - trazite od kompanija koje vam prodaju hardware... Kad se stvori potraznja, same kompanije ce se boriti za trziste tako sto ce davati uz svoj hardware i drajvere za *nix sisteme.

Sto se softvera tice, jedino polje gde je slab Linux je DTP, zato sto su tu lideri Adobe i Macromedia, lojalni prijatelji Microsoft-a, pa ne zele da im se zamere... Doduse, Adobe-u nije problem jer oni vise vole pare nego prijateljstva, ali problem je u korisnicima... Nema ni 5000 ljudi koji bi kupili Photoshop za Linux, pa se ne isplati investirati u preradu koda, poseban linux department i sta vec zbog te sacice korisnika... Kad budu imali preko 20000 zahteva, verovatno ce razmisliti... Dakle, dosadjujte i kompanijama od kojih kupujete softver.

Sto se ostalog softvera tice, *nix sistemi ga imaju daleko vise nego Windows (verovatno ima 5 puta vise napisanih programa raznih vrsta za *nix sisteme nego za windows), pa je tu izbor itekako velik i kvalitetan.

Dakle, ne budi lenj, ne nalazi izgovore... Ako ti nesto smeta, nemoj samo da blatis po njemu, vec nadji nesto sto ti odgovara, zagrej stolicu i nauci kako se to isto koristi... Sto vise *nix korisnika, to vece sanse da se po pitanju komercijalnog softvera i hi-tech hardvera izjednace Windows i Linux... Na dobrobit svih... Jer ni Windows nije toliko katastrofalan OS (dobro, sad sam krsio jezik da ovo kazem) i jaka konkurencija bi ga ucinila mnogo boljim, zato savetujem i okorelim Windows korisnicima da makar podrze *nix ideju...

... Pa da svima nama bude bolje (ne, ne kandidujem se za sledeceg predsednika ;) )...
 
Incognito:
Pa da te windows toliko zivcira do sad bi postao ekspert za unix sisteme... Nisu oni u mnogo cemu razliciti od Windowsa... OS je OS! ... Sustina je ista, samo je koncepcija i pristup razlicit, a to i onako moras da ucis kad se prvi put sretnes sa bilo kojim OS-om.

Ali da, veciti izgovor, drajveri i programi...

Drajveri - trazite od kompanija koje vam prodaju hardware... Kad se stvori potraznja, same kompanije ce se boriti za trziste tako sto ce davati uz svoj hardware i drajvere za *nix sisteme.

Sto se softvera tice, jedino polje gde je slab Linux je DTP, zato sto su tu lideri Adobe i Macromedia, lojalni prijatelji Microsoft-a, pa ne zele da im se zamere... Doduse, Adobe-u nije problem jer oni vise vole pare nego prijateljstva, ali problem je u korisnicima... Nema ni 5000 ljudi koji bi kupili Photoshop za Linux, pa se ne isplati investirati u preradu koda, poseban linux department i sta vec zbog te sacice korisnika... Kad budu imali preko 20000 zahteva, verovatno ce razmisliti... Dakle, dosadjujte i kompanijama od kojih kupujete softver.

Sto se ostalog softvera tice, *nix sistemi ga imaju daleko vise nego Windows (verovatno ima 5 puta vise napisanih programa raznih vrsta za *nix sisteme nego za windows), pa je tu izbor itekako velik i kvalitetan.

Dakle, ne budi lenj, ne nalazi izgovore... Ako ti nesto smeta, nemoj samo da blatis po njemu, vec nadji nesto sto ti odgovara, zagrej stolicu i nauci kako se to isto koristi... Sto vise *nix korisnika, to vece sanse da se po pitanju komercijalnog softvera i hi-tech hardvera izjednace Windows i Linux... Na dobrobit svih... Jer ni Windows nije toliko katastrofalan OS (dobro, sad sam krsio jezik da ovo kazem) i jaka konkurencija bi ga ucinila mnogo boljim, zato savetujem i okorelim Windows korisnicima da makar podrze *nix ideju...

... Pa da svima nama bude bolje (ne, ne kandidujem se za sledeceg predsednika ;) )...
Dolazim kod tebe za koji dan na pivo i da mi malo pojasnih linux i ostale stvari u vezi njega!OK
 

Back
Top