treba mi usluga ;)

<<<Shadow>>>

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
238
zamolio bih nekog web dizajnera ako moze malo da mi sredi sajt ja sam ga napravio u dreamweaweru i nekako je..... nije bas kao sajt posto se slabije razumjem text sam pisao u photoshopu :lol: a dobro nema puno texta

zelio bi da:
mi napravi home page(neznam sta da stavim na njega :sad: )

da mi stavi flash buttonse ili ono sto ima owerview kako li se zove kada predjes misem promjeni se slika ali da izgleda kao flash samo bez zvuka...

i da mi ga malo sredi da lici na sajt posto sam ga nekako retardirano napravio dobra je ideja ali nisam dobro to sklopio pa ako neko oce da mi pomogne

hvala ;)

mada ovdje svi rade za pare pa se tako nenadam previse ali.... vrjedi probati ;)
 
Nije "sing" nego "sign" ali to zahteva malo vise od pukog crtanja forme.
Sto se tice pomoci, ovde se ne radi o pomoci vec bi ti da ti se sklopi mali sajt, sa sve bazom podataka za "sing"-ing, pa da pevas od srece.
Jel' ti odes do mesare i trazis od prodavca samo "malo teletine" pa se posle cudis kad te odbije i gundjas kako svi eto dusmani traze pare.
 
Pa jeste, ja sam nedavno ovde jednom tipu sto se nudio da radi sajtove za 100 evra rekao da mi bas treba sajt tipa Krstarice, al zamisli on me odbio... Eto, on bi ti to verovatno uradio skoro za dz ili cak za zvake, lizalicu i sl.

Btw, meni je produvao auspuh na Yugo-u, pa ako ima neka dobra dusa da mi ga zakrpi za par evra ili jos bolje donator za novi
 
Ma kakvo zakljuchavanje, tema ide u muzej. :lol:

ovaj post:
<<<Shadow>>>:
zamolio bih nekog web dizajnera ako moze malo da mi sredi sajt ja sam ga napravio u dreamweaweru i nekako je..... nije bas kao sajt posto se slabije razumjem text sam pisao u photoshopu :lol: a dobro nema puno texta

zelio bi da:
mi napravi home page(neznam sta da stavim na njega :sad: )

da mi stavi flash buttonse ili ono sto ima owerview kako li se zove kada predjes misem promjeni se slika ali da izgleda kao flash samo bez zvuka...

i da mi ga malo sredi da lici na sajt posto sam ga nekako retardirano napravio dobra je ideja ali nisam dobro to sklopio pa ako neko oce da mi pomogne

hvala ;)

mada ovdje svi rade za pare pa se tako nenadam previse ali.... vrjedi probati ;)
je priceless :lol:
 
LePiaf:
Ma kakvo zakljuchavanje, tema ide u muzej. :lol:

ovaj post:

je priceless :lol:
Dobra ideja.
Na jednom sam forumu negde video da su napravili podforum gde sakupljaju ovakve bisere pa se ljudi ludo zabavljaju za dugih zimskih veceri. Takve vrste lupetanja bi stvarno trebalo sakupiti na gomilu i ostaviti buducim generacijama da se zabavljaju.
Zvizne se lepljiva pa se samo ubacuju linkovi do nebuloznih tema (ako izglasavanjem tema zasluzi da ide u lupetanja)
 
ti codemaker-u neseri molim te ti sto visis tu 23sata na kompjuter a onih 1sat spavas malo pa te probudi budilica nakon 1 sat a i kompjuteru treba vremena da se odmori(makar 1h). :lol:

evo tebe kada ostaris

Scribe-books-computer.gif

na kompjuteru je ostario

mala pricica:
unuk od code maker-a:a deda,deda gde si ti proveo svoju mladost i sa kim si se ozenio pa sam ja nastao???

codemaker:
pa slusaj me sinko ja sam ti citavu mladost proveo za kompjuterom...

unuk opet:a sa kim si se ozenio

codemaker: gledaj jednog dana bila je subota i ja sam usao u sobu u kojoj mi je kompjuter stajao i kada sam ga vidio znao sam da nas je sudbina spojila i sada smo nerazdvojni

unuk:a deda kako sam ja nastao

code maker: 1 sam napravio svoju zenu preko html-a pa sam onda isprogramirao da se i ti stvoris samo sam napravio par html kodova i to je to

unuk: a deda,deda imam jos dva pitanja
ja sam upoznao jednu finu curu u moj razred i zelim da je pitam da se smuvamo kako cu to da uradim??? i kako se drka qu*ac???

code maker:
za curu neznam jos stani napravicu ti jedan kod pa ces da vidis a i stace ti cura bolje ti je da imas kompjuter ko ja, a za drugo pitanje nisam siguran nikad to nisam radio vazniji mi je bio kompjuter... mozes da pitas nekoga sa ulice

unuk
: a kada ti umres gdje oces da te sahranimo...???

code maker: obavezno me sahranite u ovu sobu i sahranite i ovaj kompjuter samnom

kompjter dobacuje: jao.....ne!!!!!!! sanjim cu otici u grob dosta je sto me vec 70 godina gnjavi bez prestanka samo se odmaram po 1 sat ili malo vise a drugi kompjuteri makar se odmore 8sati..... :cry: :cry: (naravno to nisu ostali culi to on misli u sebi
 
<<<Shadow>>>:
Bravo!

Ubio si me u pojam!
Najpre sviras qrcu sa necim o cemu imas samo maglovitu viziju a posle se razzestis pa pocnes da pises pricice.

Odlicno, vezbaj i dalje, kad te smeste u "Lazu", zabavljaces pacijente kolege, kratkim pricicama - monolozima iz serijala Codemaker.
Ne brini necu ti traziti tantijeme za koriscenje moga lika i dela.

Ajd' sad popij obe crvene pilulice pa na spavanje, sutra je novi dan, treba da smisljas opet neku budalastinu, a za to ti ovo malo mozga mora biti odmorno.

Laku noc genije...
 
Boze boze na sta se svodi ovde diskusija.
Pa nisam verovao da ces tako shadow da popizdis, zar nije bilo bolje reci please help me nego ovako pljuvanje po code masteru. To nije ni malo lepo. Ipak je on svima koji su ga konkretno pitali iapk pomogao. Naravno da se zesti kada je ljudska glupost i lenjost u pitanju, ali...preterao si sa opaskom. Ako hoces ja cu ti odgovoriti na pitanje, pa ti pocni da kuckas po kompu da se malo upoznas sa problematikom.
PRVO: Nabavi neki od "laksih" programa za izradu weba npr web page maker ili anttenu ili cak trillian
DRUGO: Sto se tice flesa ja koristim swish pa bi ga od srca i tebi preporucio.
TRECE: Skini malo dizajn sajtova i napravi neku semu u glavi gde ce sta da stoji, kako ce da izgleda i sl.Pa posle par dana postavi neko konkretno pitanje osim sto blatis i vredjas ljude za koje i neznas sta su i ko su
Znam da si nervozan i brzoplet, te se lepo izvini pa pocni od pocetka, a ja verujem da ce "veselo"drustvo sa foruma ipak naci neki konkretnije resenje za tvoje probleme
 
ma oce qurac pola od ovih standardinh me nerviraju :@ a znam dosta dobro da radim u dream weaveru samo neznam sta da stavim na home page na svaki sajt koji sam napravio i na piczo i svudje sam stavio

welcome to my site.on this site you have:......,.......,.......,

i nista vis moze li mi neko tu pooci ali molim vas bez vrjedjanja
 

Back
Top