JK-JELENA KARLEUSA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
OMG !
pa ovde je 98% ljudi bolesno..kakvi su ovo postovi ???
a za mariju i decka iznad nje koji se kapiraju medjusobno:
ja ne znam kako vise da vam odgovorim na to pitanje vezano za pesme..devojka je uzela pesme platila sva autorska prava i sta hoces jos vise?
pesme su hitovi,slusaju se svuda,publika ih voli(ma makar i kako ti kazes da su kradene,a nisu)po splavovima i sl.problem je taj sto ti to ne znas,jer verovatno nisi taj tip osobe koje izlazi na ta mesta..a ne zelim da znam gde ti izlazis!
budite realni !na svako pitanje vam odgovorim,a vi opet jedno te isto vrtite u krug.. :roll:
 
Ти изгледа не капираш принцип ауторских права ...
коме је она платила песму? И ако је платила, што није платила човеку који је ту песму заиста и уписао ...

А ти си једини који се врти у круг ...
ја не кажем да јој песме нису слушане, напротив, мени се једноставно не допадају њене песме...
за мене, она је само парадигма псеудо гламура и ништа више!

А ако је волиш, слушај је, али ти буди реалан...
не потписује праве ауторе песама које је *поштено* платила како ти кажеш ....

А Елена Папаризу је бар пет пута већа звезда од ње, и боли је баш она ствар да се тужи са особом која је саму себе прозвала дивом!
 
А Елена Папаризу је бар пет пута већа звезда од ње, и боли је баш она ствар да се тужи са особом која је саму себе прозвала дивом![/QUOTE]

Ne Jelena radi po principu ostalih narodjaka prvo mali milion plasticnih operacija, skupa garderoba sto manje materijala da se sve vidi(da ne bude da je bacila tolike pare za plesticne operacije) e kad ima sve to red je da zaradi pa nadje neku pesmicu Eeleninu(primer) boli uvo za Srbiju i da li neko uzima njene pesme pa Jelena lepo plati prevod pesme, muziku i naravno obradu glasa koja je neophodna u njenom slucaju... snimi pesmicu nesto malo promeni da se ne prepozna odmah i na prost nacin zaradjuje...
slazem se i vezi ostatka teksta
Sta te fascinira tako kod nje?
 
ja ti kazem ono sto znam(ako vec meni ne verujes,kontakriraj nekog od njenih pr pa nek ti oni to ponove)...a to da se mora platiti prvo kada se uzme necija pesma u ovom slucaju od Helene..elem..kako objasnjavas ovo
JK i Helena su bile u istoj emisiji i JK je pevala njenu pesme,sto je Helena tada nije napala i sl???naravno da nije mogla..
evo jos jedan primer..Jellena sa 2l je uzela pesmu pre 2 nedelje od helene i morala je OPET DA PLATI SVE TO..cak se cula sa helenom i rekla je da joj se svidela njena izvedba njene pesme...
sto se ovoga svega tice ja stavljam tacku..ako ne rzaumete sta hocu da vam kazem procitajte jos po koji put moje prehodne postove!

VIVA LA JK!
 
marya:
А Елена Папаризу је бар пет пута већа звезда од ње, и боли је баш она ствар да се тужи са особом која је саму себе прозвала дивом!

(primer) boli uvo za Srbiju i da li neko uzima njene pesme pa Jelena lepo plati prevod pesme, muziku i naravno obradu glasa koja je neophodna u njenom slucaju... snimi ?[/QUOTE]

GLUPO JE DA PRICAS NESTO STO NE ZNAS...
SVE JK TEXTOVE PESAMA ISKLUCIVO PISE MARINA TUCAKOVIC!
 
Parazit:
A sta ti radis onda ovde?


ha ha..to se i ja pitam?

ipak ste vi svi mega ROKERI...ma da...
inace hvala svima...na 5 stranica koji ste uspeli da napravite..za manje od 48 sati!


Jelena_Karleusa_1351.jpg

Jelena_Karleusa_36.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top