DNEVNIK

Marinica

Zainteresovan član
Poruka
137
NE ne mislim ni slucajno na onaj skolski,samo me interesuje koliko vas pise dnevnik i da li se slazete sa mnom da je bas zanimljivo citati i smejati se nekim sopstvenim postupcima? :wink:
 
Odavno....
I kad sam happy i kad me neshto iznervira, kad to izbacim na papir, bude mi lakshe.. jedini problem mi je shta da radim ako neko nadje te moje pisanije...ima srcka da ga strefi:).
 
Pa to bi se moglo nazvati romanima... :lol: Ne..., ne pisem klasican dnevnik, ali kad mi dodje faza pisem pesme, ljubavne price, tragedije... :lol: Vecina toga ostane u mojoj glavi...

... ponekad i savremene bajke...

Sasha znas na sta mislim... :lol:
 
dnevnik? sta ce mi ..... suvise mi je dosadno i suvoparno da otvoreno pishem kako sam danas isao u skolicu i kako sam video nekog i kako sam se osecao.

kompletna storija o mom zivotu i mom postojanju postoji u gomili mojih crteza, stripova, pesama, prica i projekata, a gde divote, samo ja to razumem 8)
 
Dnevnik pishem redovno, oko 4 godine. Odlichna stvar, do sada imam jedno 5 svezaka ispisanih. Nekoliko sam ritualno spalila :lol: tako cju mozhda i ove.

I da, chisto zashtite radi, odluchila sam da sledecji pochnem da pishem runama. Stvarno je nezgodno kada neko, ko ne bi trebalo da nadje dnevnik, uzme i prochita neke stvari...
 
Ja upisem jednom u pola godine ono sto se prodesavalo za to vreme,i to mi ispadne oko pet listova svega i svacega.neke nebulozne gluposti.a ako neko i nadje tu svesku tesko da sta moze da procita jer nija nisam uspeo da sve procitam sto sam ranije tu pisao...jedino sto u njoj drzim par listova sa nekim crtezima i jos par stvarcica.
Inace,mnogo mi nekako interesantnije deluje(a i sigurnije - ako neko i procita otkud zna cije je) da jednostavno jednom mesecno ostavim mail na futureme.org koji ce da mi stigne 2028. na mail
 
Ne vidim zasto bih pisao svoje dozivljaje, misli i osecanja bilo gde. Do sad nista nisam zaboravio, a i da zaboravim-ima ko da me podseti! :wink:
 
Peruzzi:
Ja upisem jednom u pola godine ono sto se prodesavalo za to vreme,i to mi ispadne oko pet listova svega i svacega.neke nebulozne gluposti.a ako neko i nadje tu svesku tesko da sta moze da procita jer nija nisam uspeo da sve procitam sto sam ranije tu pisao...jedino sto u njoj drzim par listova sa nekim crtezima i jos par stvarcica.
Inace,mnogo mi nekako interesantnije deluje(a i sigurnije - ako neko i procita otkud zna cije je) da jednostavno jednom mesecno ostavim mail na futureme.org koji ce da mi stigne 2028. na mail
Ne mora tada...moze i kasnije,a i ranije
 
Rockinfrekapotamus:
Ne vidim zasto bih pisao svoje dozivljaje, misli i osecanja bilo gde. Do sad nista nisam zaboravio, a i da zaboravim-ima ko da me podseti! :wink:

vidi se da nisi umetnichka dusha :lol:

by the way, glupo je pisati dozivljaje .... mozda i nije, pod uslovom da se to napishe s nekim smislom a ne "danas sam sedeo u kaficu pa sam sreo petra i otisli smo kod njega" ........
a zapisivati misli i osecanja, eeeeeej breeee, zapisivati ih u raznim oblicima u raznim vidovima, znas ti koje to bogatstvo predstavlja posle nekog vremena ......... :wink:
 
Ja pisem dnevnik,ali ne dugo mozda tek tri godine,jer su tek onda pocele da se desavaju stvari koje vredi zapisati,a mozda pisem i nesto duze,ne znam tacno,ali u svakom slucaju pisem! :wink:
 
Keeper:
Rockinfrekapotamus:
Ne vidim zasto bih pisao svoje dozivljaje, misli i osecanja bilo gde. Do sad nista nisam zaboravio, a i da zaboravim-ima ko da me podseti! :wink:

vidi se da nisi umetnichka dusha :lol:

by the way, glupo je pisati dozivljaje .... mozda i nije, pod uslovom da se to napishe s nekim smislom a ne "danas sam sedeo u kaficu pa sam sreo petra i otisli smo kod njega" ........
a zapisivati misli i osecanja, eeeeeej breeee, zapisivati ih u raznim oblicima u raznim vidovima, znas ti koje to bogatstvo predstavlja posle nekog vremena ......... :wink:

Probacu, ubedio si me...
 
Anonymous:
Probacu, ubedio si me...

ne mora biti dnevnik u klasichnom smislu :wink:
crtez ..... pesma ...... text ... misao ..... anything.
sve nabacano u jednu svesku. i posle nekog vremena, moci ces izvuci jednu tanku nit jednog vremena, perioda, jedan zajednichki osecaj .....
tako barem ja mogu ..... :roll: :lol:
 

Back
Top