Kad zene varaju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mixmar

Početnik
Poruka
28
Smatram da zene najvise varaju samo kad ih neko psihicki vise privuce od svog partnera [dok je kod nas muskih razlog prevare vise fizicka privlacnost]. :arrow: Interesue me kako se jedna cura koja je stupila u pevaru ponasa sa svojim partnerom kad je grize savjest, i kad je ne grize savjest ?
 
ne mogu o tome da diskutiram..nisam kompetenta..jos nikada nisam bila u takvoj situaciji..ali je istina da bi mogao samo da me zainteresira muskarac koji je na intelektualnom nivou..mnogo dalje od mog djoleta...mada ni to nije jedini kriterium..kao prvo bih trebala biti veoma nezadovoljna svojim zivotom i svojim partnerom..da uopce pocnem da razmisljam o intelektu nekih drugih muskaraca oko mene...

ma sta ja znam..za mene su sve to samo izgovori za vlastitu nemoc i nemogucnost priznanja istine samome sebi...ako sam nesrecna i nezadovoljna partnerom onda raskidam vezu prije nego sto zapocnem neku novu...sve drugo je za mene licemjerje..

problem je da u ljubavi nema pravila..i takve se odluke vecinom donose onako iz stomaka..malo je onih ljudi koji se zaljubljuju a i odljubljuju glavom...vecinom vecina pusti da ih ponesu emocije a tek onda razamisljaju o posljedicama...kod mene je to obrnuto..
moj najveci problem je u tome sto previse razmisljam.. :confused:
 
ima punu slobodu.... u svemu... ako prevari, a ja to provalim, onda postajem jako... jako... jako... hladan... moze da dubi na rukama 4 dana, to je posle samo njena stvar... jer ona vise ne postoji... nikada ni u kakvoj situaciji... mislim... hladan kao spricer... ili, jos bolje, sto bi u mom selu rekli: postajem hladan kao sisa od mrtve vestice... :D
 
ma ne. stvarno sam nesrecna kad igram riziko a neko mi uzme madagaskar. Nisam do sada prevarila ni jednog svog muskarca nije bilo potrebe. Kad sam pozelela drugog, to je bilo tek nakon sto sam se oporavila od kraja sa prethodnim. Izgleda da imam samo jedan kanal.
 
tema. ne varam, i to je odluka, nista drugo. a odluka je da bih bila u balansu sa samom sobom, tj.da bih ostala dosledna sebi i svojim shvatanjima veze. kad nestane iskrenosti bilo koje vrste ( a prevara bi bila najgnusniji dokaz toga), tu vise nemam sta da trazim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top