AUTO MP3 PLAYER

milostns

Početnik
Poruka
10
Ljudi, ajd pomozite, imam astru karavan, '98, nema ni fabricki radio, poludecu, trazim vec 2 meseca player, ne znam sta da uzmem, svi mi pricaju razlicito.... Te sony ima najcisitji zvuk, te pionir je posle alpine najbolji.... Vise ne znam sta da mislim! Znaci, pitanje je, koja marka (ili, jos bolje, koji tip, oznaka) je nabolje da uzmem do nekih 100 eura?
 
Evo da ti kazem moje licno iskustvo. Ja sam pre 3 godine kupio Panasonic MP3 i od tad mi nije secnuo CD ni jednom. Dao sam za njega velike pare u to vreme. A inace kupljen je od generalnog uvoznika Panasonic-a za Srbiju. Znaci full pakovanje. U to vreme sam se raspitivao i za plejere neke druge marke al su mi svi savetovali da kupim samo original. Znaci ja tvrdim da je Panasonic odlican za ovo ostalo ne mogu da garantujem nista
 
Xvawe i boli te qurac. Kosta 5000, apsolutno mu nista ne fali, cak je funkcionalno parkticniji od svih ostalih, jer ima vise dugmica na tabli.
A te fore, cist zvuk i ostale ****** materine, nemoj da se zaludjujes, veruj mi.
 
Slazem se sa KLL. Nem tu mnogo mudrosti, ako ti je do nekog originala, nadjes brate ko dovozi aute iz Dojclanda i menjas 40-ak evra za plejer, a ne verujem da ces staviti neke bas bas zvucnike u auto (jer da hoces, kupio bi neki skuplji plejer, i znao bi tacno koji), tako da ti cist zvuk i sl. ne znaci mnogo...
 
Bio nekad to je tacno.
A u svakom slucaju i da jeste kvalitet neprevazidjeni... kakav bre kvalitet zvuka u limenim kolima, majke ti? Ta razlika u kvalitetu outputa je nesto sto ces primetiti samo u studiju na vrhunskim zvucnicima... jbte :roll:
 

Back
Top