Studentski domovi

Да одговорим на неколико порука... :)

На једном спрату у Карабурми живе 32 особе. :) И Карабурма је на другој (трећој) станици од Вука (зависи чиме идеш). Ја сам била у првој години у Карабурми, па су нас два-три месеца бацили у Студењак. И хтела сам да се вратим у Карабурму, али онда је мој факултет благосиљан са једнокреветном собом у Вери 2, коју сам ја узела (јер ми је на пљувометар од факултета, што ми је јако важно). Студењак је јако леп, али далеко за мој укус.

Друго... Да, сви блокови у Студењаку су ти подељени на Ф и Г крило. Последња соба у Ф крилу је 27 (нпр. на 5. спрату је то соба 527), а 28 је прва у Г крилу. Г крило је веће (мада, нисам сигурна тачно колико, мислим да је дупло, али можда је чак и веће). И најбољи су блокови први и други, док су трећи и четврти мало слабији.

Да, данас је и код мене изашла листа која смо места добили.
 
Нисам... Ако се добро сећам, има 6 двокреветних соба са једне, и 6 са друге стране. То је укупно 24 особа у њима. И 8 једнокреветних. Кад се све сабере, дође 32.
 
Тачно, прошле године су биле те листе са собама и на сајту СЦ-а. Елецтра, па оди на факултет, па ћеш видети.

Извињавам се за дезинформације о Карабурми са моје стране, ипак, године чине своје... :)
 
Rekoše mi da je na faksu... samo, danas nisam išla pa nisam videla :)
Saznala sam i ono što me zanimalo.

Sad me zanima druga stvar: prilikom raspodele, da li se to vrši dovoljno glasno (:lol:) da npr. stoti na listi može da ima uvid u to šta je dosad otišlo, ili mora da se nada da mu je ostalo ono što je hteo? Vrlo je blesavo pitanje, ali jako me zanima.
 
ma gleda se prvenstveno prosek a prihode i ostale zajebancije su zanemarljive,do 15000 po clanu dobija se 2 poena i to je maks,a do 24000 -1 poen vise od toga ne dobija se nista. jel znate dali ima u karaburmi dvokrevetne sobe,i koji dom izdvajate za studentkinju 2 god sa 72,6 poena a rangirana je 174 od 300
 
@Electra

Па сад, довољно гласно, то зависи од гласовних способности оног ко то ради. :) Шалим се, па обично то негде пише, или на пројектору или на табли, па онда прецртавају собе које су отишле, па ти тако видиш.
 
Jedno pitanje za poznavaoce smestaja u Studenjaku... Osim toga da su prva dva bloka bolja od treceg i cetvrtog, kakva je razlika u kvalitetu izmedju F i G delova ? Da li je to uopste bitno ? I kakav je uopste utisak o Studenjaku ? Hvala unapred :D

p.s. A jos nesto me muci :) Cula sam da se dan posle raspodele vrsi razmena mesta izmedju domova koji su u istom rangu, tj kao neki dan za menjanje .... Recite mi, da li to stvarno postoji, ili sam ja pogresno nacula neku "Radio Milevu" po hodnicima :rumenko::klap:
 
Koji dom mogu dobiti ako sam upisala 2. god medicine, prosek 9.67, uslov u septembru, 2 boda za materijalni status (trebalo bi da iznosi oko 86 bodova) Najradije bih Lolu ili Veru I, kakve su sanse?

evo - ima... super, sanse da dobijes veru I su ti jako dobre. A ja imam jedan predlog za tebe... Da ti na tvojoj raspodeli lepo uzmes sobu br 19, pa da se menjas sa mnom da ti ja dam moju sobu (koja je lepsa od 19 inace) a ja da uzmem 19 jer hocu da se spojim sa jednom koleginicom... Moze??? Kad ti je raspodela? :manikir:
 
Nakon prvog dana raspodele kod mene (200 studentkinja, ostalo još 414), ostalo i Lole i Vere 1, ja nisam mogla da verujem, meni je Vera 1 diiivan dom. Samo, to što je ostalo su četvorokrevetne sobe, valjda je ljudima mnogo (meni jeste, zato i nisam htela).
 
Nakon prvog dana raspodele kod mene (200 studentkinja, ostalo još 414), ostalo i Lole i Vere 1, ja nisam mogla da verujem, meni je Vera 1 diiivan dom. Samo, to što je ostalo su četvorokrevetne sobe, valjda je ljudima mnogo (meni jeste, zato i nisam htela).

znas kako, ja zivim u cetvorokrevetnoj sobi godinu dana i znam na sta mislis kad kazes da je "mnogo" ali opet, sa druge strane cetvorokrevetne sobe su bas velike u Veri 1 tako da, svaka ima neki svoj kutak i ok je. Jos ako su ti cimerke ok, to moze da ispadne super varijanta ;)
 

Back
Top