Tehnicki Problemi sa PC Igrama

Tycoon

Početnik
Poruka
40
Dugo sam listao ove forume i nigde nisam pronasao tehnicki Forum za PC Igre( glupo je sto nisu stavili) ali sam dugo razmisljao........i odlucio da startujem pa recimo jednu vrstu "Tehnicke Teme" u kojoj ce svako ko bude imao problema sa PC Igrama slati na ovu temu i ako neko bude znao da mu pomogne pomoci ce mu....,. ( Dolaze u Obzir samo tehnicki problemi!)
 
ArkantoS-Vrbas:



evo zasto

nekoliko slucajeva

nezna da instalira nema tu pomoci

neradi cd dvd instalacija opet nema pomoci

nema serial i crack nema pomoci jer ako nezna da koristi google nezna ni da prebaci


pa cak i da sve odradi ok i opet nece da radi znaci nesto mu nevalja

u 99posto koriste serbice pack pa se cude kada se slika zacrni itd bla bla bla

zarumes nema pomoci ili radi ili neradi
 
@Tycoon: slabo si ti to nešto gledao... Hardver, Softver, Operativni Sistemi... Jel' to nisu tehnički forumi? Ige su isto softver, ako nisi znao...

I koji su to tehnički problemi koji vas muče? To što ne znate inst. igru? To što ne znate iskopirati cr*ck? To nisu problemi. To je nepismenost.
Igra neće da radi? Imate li odgovarajući hardver? Imate li sveže instaliran, zakrpan windows, najnovije driver-e? Bez svega toga nema smisla pričati o problemima sa igrom, jer problem obično nije u samoj igri već u zasmećarenosti i haosu na vašem kompjuteru.
Evo, npr. već danima čitam ovde pitanja oko Hamachi-ja. Naravno, niko nije dao odgovor.
A jel' nekom palo na pamet da pročita user guides ( npr. FAQ odgovor #9 ), pa ako vam i tada nije jasno, da pitanje postavite tamo gde mu je mesto - na Softveru?

Takođe, ne znam za koji ****, vi, članovi Foruma Krstarice, reklamirate druge forume. Kada postavite konkretno pitanje, na odgovarajućem forumu, i ne dobijete odgovor na njega, onda se bunite.
Probajte otići na neki od spomenutih foruma i postaviti tipično glupavo pitanje kakva obično postavljate. Ne da nećete dobiti konkretan odgovor, već će da pljuju po vama na 10 stranica.
Za razliku od ovog poslednjeg pomenutog foruma, na Krstarici još ima ljudi koji nešto znaju a pri tome ne misle da su bogovi.
 
dr_Bora:
@Tycoon: slabo si ti to nešto gledao... Hardver, Softver, Operativni Sistemi... Jel' to nisu tehnički forumi? Ige su isto softver, ako nisi znao...

I koji su to tehnički problemi koji vas muče? To što ne znate inst. igru? To što ne znate iskopirati cr*ck? To nisu problemi. To je nepismenost.
Igra neće da radi? Imate li odgovarajući hardver? Imate li sveže instaliran, zakrpan windows, najnovije driver-e? Bez svega toga nema smisla pričati o problemima sa igrom, jer problem obično nije u samoj igri već u zasmećarenosti i haosu na vašem kompjuteru.
Evo, npr. već danima čitam ovde pitanja oko Hamachi-ja. Naravno, niko nije dao odgovor.
A jel' nekom palo na pamet da pročita user guides ( npr. FAQ odgovor #9 ), pa ako vam i tada nije jasno, da pitanje postavite tamo gde mu je mesto - na Softveru?

Takođe, ne znam za koji ****, vi, članovi Foruma Krstarice, reklamirate druge forume. Kada postavite konkretno pitanje, na odgovarajućem forumu, i ne dobijete odgovor na njega, onda se bunite.
Probajte otići na neki od spomenutih foruma i postaviti tipično glupavo pitanje kakva obično postavljate. Ne da nećete dobiti konkretan odgovor, već će da pljuju po vama na 10 stranica.
Za razliku od ovog poslednjeg pomenutog foruma, na Krstarici još ima ljudi koji nešto znaju a pri tome ne misle da su bogovi.
Pa recimo da su to opsti problemi sa video igrama npr: Igra se ne moze instalirati,ne moze
se krekovati........i ne znam ni ja sta jos! ali kad bi probali da pokrenemo ovu temu kako treba mozda ce nekom biti od pomoci?!!
 
Tycoon:
Pa recimo da su to opsti problemi sa video igrama npr: Igra se ne moze instalirati,ne moze
se krekovati........i ne znam ni ja sta jos! ali kad bi probali da pokrenemo ovu temu kako treba mozda ce nekom biti od pomoci?!!
A ko će da daje odgovore na postavljena pitanja u toj temi?
Većina ozbiljnih, odraslih ljudi, koji nešto znaju uopšte ne zalazi na ovaj podforum zato što su ga, s jedne strane, pojedinci pretvorili u buvljak, i s druge strane, zato što ga pojedinci koriste za jebav*nje majke jedni drugima.
Al' šta da se radi... kad nema moderatora na ovom podforumu...
A zašto kažem da ga nema? Pa da ima, za ovakve izjave:
Subotica:
...a onog jos kada ohvatim GZ najebacu mu se keve
bi automatski sledio ban.

Da li ti je sada jasno zašto ovde nema smisla pokretati bilo kakvu temu?
 
dr_Bora:
Takođe, ne znam za koji ****, vi, članovi Foruma Krstarice, reklamirate druge forume. Kada postavite konkretno pitanje, na odgovarajućem forumu, i ne dobijete odgovor na njega, onda se bunite.

Heh, iz prostog razloga sto se na pomenutim forumima ne mogu da ponasaju kako se cesto ponasaju ovde, i kad dodju sankcije spremni su na svasta..

Na pomenutim forumima nema zezanja zato tamo odlaze sa dobrim namjerama, a krstarica im sluzi uglavnom za istresanje frustracija i sl..

Uskoro cemo ici sa sveobuhvatnim ciscenjem i ovde ce da se uskoro zna dobar red i postovanje..

evo i konkretnog primjera:
HTML:
Original postavio Subotica   ...a onog jos kada ohvatim GZ najebacu mu se keve

Opet covjek mora da se ukloni radi nedolicnog ponasanja...
Sory for Offtopic...
 
GZ:
Heh, iz prostog razloga sto se na pomenutim forumima ne mogu da ponasaju kako se cesto ponasaju ovde, i kad dodju sankcije spremni su na svasta..

Na pomenutim forumima nema zezanja zato tamo odlaze sa dobrim namjerama, a krstarica im sluzi uglavnom za istresanje frustracija i sl..

Uskoro cemo ici sa sveobuhvatnim ciscenjem i ovde ce da se uskoro zna dobar red i postovanje..

evo i konkretnog primjera:
HTML:
Original postavio Subotica   ...a onog jos kada ohvatim GZ najebacu mu se keve

Opet covjek mora da se ukloni radi nedolicnog ponasanja...
Sory for Offtopic...


meni je on rekao da ces ti biti uklonjen ............ ja se nemesam
 
Cudno.........Ja sam Postavio Ovu Temu..........Ali nikad nisam ocekivao da cu ja prvi naleteti na problem i da necu znati sta da radim! Problem je sledeci:

Svaki Put kad pokusam da ukljucim Tomb Raider Anniversary izadje mi poruka:

Your License has expired! sto znaci da mi je licensa istekla! i pitam da li postoji neki hakerski nacin da se to skloni? Jer Sam igrao tu igru i nikad mi se to nije dogadjalo! osim Ovog podneva kad se poruka pojavila! i ne mogu uci u igricu!

PS: Nisam imao hrabrosti da posaljem ovu temu na Eidos - Tehnickom Tomb Raider Forumu jer je jedan jadnik imao isti taj problem i nisu mu pomogli!(otkrili su da ima ileganu kopiju!) ako zelite vise informacija pogledajte ovde:http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=70166&highlight=License+expired!
 
To bi bilo samo bacanje para.Mozdha i novi bude imao ogranichenja pa kupish bez razloga.Mada
ne bi imao problema ako bi koristio zone alarm,zabranio tomb raideru internet pristup i pomerio
datum na kompu za mesec-dva.Ovo probaj prvo a uzmi Zone Alarm 6 ali ne Pro...

Trebalo bi da upali...
 

Back
Top