Da li je to bolest ili ???

ludopileglodjekosku:
Hm, ja stvarno, ali stvarno, nemam pojma šta je sa ovom današnjom omladinom! Klinke se šetaju sa kojekakvim starcima....a ove junoše hoće u krevet sa starijom cicom.... Cccc...kuda ide ovaj svet...
kad smo bili na moru, vozimo se na brodicu... obilazak... i tu se, kao, zezamo nesto sa covekom koji ima jedno 50tak godina i devojkom od 18-19... i ja kapiram da joj to otac... kad, ne lezi vraze... gresim... oni se posle ljube kao klinci neki... razumem nju, ne ocekujem nista vise... al' on... mislim... meni to, po malo, bzvz... mada, nije moja stvar... u pravu si... previse mladih je danas usamljeno... za sve je to kriva tehnologija... jutros, na jutarnjem programu gledam, neko takmicenje u igranju igrica na kompjuteru... kvalifikacije za "svetsko prvenstvo"... i, snimaju oni ljude... ljudi svih godina... od 10 do 60... i musko i zensko... mislim da bi usli u monitor, da mogu... umesto da izadju na vazduh... da se zaljube... da probaju... da odigraju fudbal... odu na ples... prosetaju... naprave rostilj... napiju se... naprave piknik... odu na plivanje... odu u kafanu... posete prijatelje... stopiraju do nekog grada... odu na pecanje... mislim... mogu ovako do sutra... toliko je boljih i lepsih stvari da se vreme potrosi... a zivot je samo jedan... zaista premalo za protraciti...
 

Back
Top