Zlocini divlje siptarske stoke

Vintage:
Zabavna tema o Albancima dok klima radi u Begishu :))) Jel te jer Begish it's Srbija bree...

A struja sto je poskupela? Zega golema bre, Albanci na sve strane ...
Fatamorgana Albanci,struja, ili vrucina?
Kosovo je srce Srbije jos jedna fatamorgana dok klima pici punom parom da rashladi patriJote ...

Што јел ти криво због климе :confused:
Биће и за тебе и за Фату и за Моргану... :lol:
40069cross21mr0.gif
 
Vintage:
Ma samo ti navrni s'klimom i tange cepaj :lol: Sad ce Guca i mlako pivo ...
Al...Kosovo srce Srbije it's fatamorgana...shvatices jednog dana dok cepas BH :lol:

Дакле ови еУропејци и демонократори не знају ни да цитирају како ваља. :roll:
А ти стереотипи и будалаштине, да је патриотизам = Гуча, млако пиво, то је већ толико излизано и отрцано, да само показује интелектуалну и сваку другу инфериорност. 8-)
 
Marin55:
Da objasnim.Faca Albanaca je Ilirskog porijekla i smatraju se medju najcistijim rasama zajedno sa Italijanima.A Sloveni su bez porijekla i lutalice.
Moram malo stati u odbrani Adema. :grin:

Мамицу ти ништачку провокаторску - метнем те на РАСУ....па те провозам до Хитлера..

п.с. ШИПТАРИ нису исто што и АЛБАНЦИ........ покушајте то да схватите.....
 
Strela:
Дакле ови еУропејци и демонократори не знају ни да цитирају како ваља. :roll:
А ти стереотипи и будалаштине, да је патриотизам = Гуча, млако пиво, то је већ толико излизано и отрцано, да само показује интелектуалну и сваку другу инфериорност. 8-)

Ha, draga moja a sta su proctvetale srBske baste na Kosovu dok Sqipterë-i opasani zidanama onako ''primitivno '' se ponasaju na srpskom Kosovu...i to zamisli na 15% srBske teritorije...Dok vas hladi klima u BG ...Zar je samo BG -Srbija ? A Prnjavor,Krcedin itd... to su znaci samo srBske teritorije po nekakvom BG pravilu...
Bas su se uzarili ovi Kosovci od vase patriJotske ljubavi ...samo im i klima treba da ne zagore.Ko oni iz Kraine,Korduna,Banije itd...
 
adem_ks:

e bas mi je zao sto klime rade, ja mislio da je mozda vrucina kriva ali eto ponovo sam pogresio u proceni
:lol: :lol:

MLogo ti nešto grešiš u procenama u poslednje vreme... :lol: :lol: :lol:

Dok sam te ja branila i brinula o tebi bio si fini, a otkako se otrže kontroli svašta pričaš. cccc :? :oops:

p.s. A taman smo bili na ivici da pokažemo kako se i različitosti mogu lepo složiti...eeee, Ademe...Ademe... :cry: :cry: :cry:
:lol:
 
Vintage:
Ha, draga moja a sta su proctvetale srBske baste na Kosovu dok Sqipterë-i opasani zidanama onako ''primitivno '' se ponasaju na srpskom Kosovu...i to zamisli na 15% srBske teritorije...Dok vas hladi klima u BG ...Zar je samo BG -Srbija ? A Prnjavor,Krcedin itd... to su znaci samo srBske teritorije po nekakvom BG pravilu...
Bas su se uzarili ovi Kosovci od vase patriJotske ljubavi ...samo im i klima treba da ne zagore.Ko oni iz Kraine,Korduna,Banije itd...


E 'alo...dalabu...gde si to Krčedin metn'o, aaaaa..? :shock:
 
Vintage:
Ha, draga moja a sta su proctvetale srBske baste na Kosovu dok Sqipterë-i opasani zidanama onako ''primitivno '' se ponasaju na srpskom Kosovu...i to zamisli na 15% srBske teritorije...Dok vas hladi klima u BG ...Zar je samo BG -Srbija ? A Prnjavor,Krcedin itd... to su znaci samo srBske teritorije po nekakvom BG pravilu...
Bas su se uzarili ovi Kosovci od vase patriJotske ljubavi ...samo im i klima treba da ne zagore.Ko oni iz Kraine,Korduna,Banije itd...


a ti to pretiš???
 
Enfroz2891.:
Pa shta se ti toliko uvatio te klime Vintage?
Kad imash sateljit-antenu sigurno imash love i za klimu..ili ta tehnologija josh uvek nije stigla do Kosova?
Ako ti je bash gusto,uvek mozesh da prilegnesh...u neku hladnjachu.:)


Pa znajuci da je promaja vas nacionalni neprijatelj :lol: tek sam sad shvatio da je klima kod vas vrsta patJiotskog razladjivanja prvenstveno za one iz''krem drustva''...
To me i ne cudi toliko kad je svojevremeno Jovan Raskovic propagirao da se na kupoli crkve Sv.Marka u BG instalira neka antena koja bi napajala narod sa kiseonikom nakon liturgije...
 
SANDRINAbg:
MLogo ti nešto grešiš u procenama u poslednje vreme... :lol: :lol: :lol:

Dok sam te ja branila i brinula o tebi bio si fini, a otkako se otrže kontroli svašta pričaš. cccc :? :oops:

p.s. A taman smo bili na ivici da pokažemo kako se i različitosti mogu lepo složiti...eeee, Ademe...Ademe... :cry: :cry: :cry:
:lol:

navedi mi jedan moj post gde sam ja bilo koga vredjao, a ja cu za svaki moj navesti deset tvojih ili deset pojedinih patrijota.
p.s.mozda nisi primetila ali izbegavam da ti odgovorim zarad bivse ljubavi, samo bih te ipak molio da ne koristis moju dobrotu za pljuvanje.
 
adem_ks:
navedi mi jedan moj post gde sam ja bilo koga vredjao, a ja cu za svaki moj navesti deset tvojih ili deset pojedinih patrijota.
p.s.mozda nisi primetila ali izbegavam da ti odgovorim zarad bivse ljubavi, samo bih te ipak molio da ne koristis moju dobrotu za pljuvanje.

Nemo' tako Ademe... :cry:

Ja se najmanje i dotičem šiptarskih tema, a i kada se dotaknem, baš ne pljujem...i sve to zarad naše bivše ljubavi...znaš ti to, al' se sada praviš... :oops: :roll:
 

Back
Top