Zasto ne mogu bez sexa

  • Začetnik teme BURE BARUTA
  • Datum pokretanja
B

BURE BARUTA

Gost
Imam veliki problem.Ne mogu bez sexa duze od par dana. mozda bi i mogla,kad bi morala, ali posto mi se nadje pri ruci ja ga ne propustam.Problem je u tome sto u toj vezi jos jedino to i funkcionise.Isto tako kad odlucim da ga nemam, dobijam simptome prave krize apstinencijskog tipa>> udaranje srca, bol u glavi, nervoza koja prelazi u histeriju, tako da pod tim signalima koji i meni i onima oko mene zagorcavaju zivot popustim.Tek tada se vratim u normalno stanje.Iskusni posavetujte me.Kako da prestanem?DA li je ovo bolest zavisnosti ili je jednostavno moja priroda takva?Kako da nadjem mir, jer mi se nekada cini da ludim???
 
Ne bih rekla da ti padas u apstinencijalnu krizu zbog nedostatka sexa,jedino ako nisi nimfomanka a u tom slucaju ti preporucujem posetu psihijatru.Mislim da je kod tebe ipak u pitanju nesto drugo,strah od toga da ces biti sama jer se nalazis koliko sam shvatila u losoj vezi u kojoj samo sex funkcionise.Pa cim resis da prekines vezu to tumacis kao nemanje vise sexa i dobijas lupanje srca....Normalno je da nakon navike na stalni seksualni zivot telo se nadje malo isprepadano odjednom bez tog osecaja,prosto se coveku vrti taj osecaj stalno po glavi ali to relativno kratko traje.
Zato ili preispitaj sebe sta je to sto te zapravo sprecava da prekines tu vezu ili potrazi pomoc psihijatra,mada bih zaista rekla da je problem u strahu od samoce,da si toliko zavisna od sexa bilo bi ti svejedno jesi li u vezi ili nisi,sex bi imala svugde i sa svakim a verovatno bi koristila i vibrator i slicna pomagala,sto nisi navela da je slucaj.Pa ti sad vidi sta je pravi razlog takvog ponasanja.
 
Burence, ništa tebi ne fali do akumulatora nešto višeg kapaciteta. Ti moraš svoju mašinu uvek da držiš pod večim okretajima, da ti se pritisak ne sroza na nulu.
Ali ne brini, kad počneš sa ispravnom ishranom i ovo če da te prođe.
Jedino neznam, dali češ biti sretnija :wink:
 
stane:
Burence, ništa tebi ne fali do akumulatora nešto višeg kapaciteta. Ti moraš svoju mašinu uvek da držiš pod večim okretajima, da ti se pritisak ne sroza na nulu.
Ali ne brini, kad počneš sa ispravnom ishranom i ovo če da te prođe.
Jedino neznam, dali češ biti sretnija :wink:

Najbolje da uzmes malo soli i svi tvoji problemi ce nestati.
Izgubices zelju za sexom.
Naravno.
Oboleli od kancera ce ozdraviti i oni HIV +
Leci i hepatitis B, takodje ako nemas dovoljno novca uzmes malo soli...prirodne naravno i postanes bogata.
Devojke ako vam se svidi recimo neki tip...vi pojedete malo soli i on se odmah zaljubi u vas.
A za one sto se ne stite kada se sexaju i ostanu trudne...gricnu malo soli i nisu vise nosece.
Malo soli resava sve zivotne probleme.
Narode navali...

8)
 
Organizam se navikne i to je to,mada ja mislim da ima u tome i to koliko si ti kao osoba spremna na sex?Mene konstantno boli glava dok apstiniram.Nervozna sam jako.Ja sam provjeravala sve hormone,iz drugih razloga,izmedju ostalog i tostesteron,i sve je u refernetnim vrednostima.Tako da ja bez sexa slabo da mogu,takve smo.
 

Back
Top