11. kuća

Meni je venera takodje u 11 kuci, posto je to kuca prijateljstva... mozda ljubav sa prijateljem, ili ces nekog upoznati preko prijatelja.. Nadam se da ce me neko ispraviti i dopuniti..
 
u pravu si dina, to to znaci. i jos da je osoba sklona mesanju ljubavi i prijateljstva. veze sa prijateljima. a tu je venera malo izgubljena, jer voli da je sama, a u 11. kuci definitivno nije sama, pa ona ne zna sta da radi. ja bih rekla da osobe sa tim polozajem venere nikad ne znaju sta hoce u ljubavi, i da cesto imaju neke rezervne varijante....naravno, vazno je i sve drugo u horoskopu, ne moze samo na osnovi venere da se donosi zakljucak....
 
Pozdrav ,Svetlanke, dugo se nismo ''videle!'' :)
Bravo, sve si tačno napisala, ja bih još dodala da prijateljstvo ovu Veneru odvlači od prave ljubavi.Osobe sa Venerom u 11.kući imaju mnogo prijatelja, od kojih, veoma često, prave ljubavnike!
Veoma je važno u kojem znaku je Venera! Nije isto da li je u vatrenom Ovnu ili ,možda,u vodenom znaku, na primer, u Ribama! :cool:
 
Moja venera je takodje u 11 polju, u znaku blizanaca.
Znajuci da je i to prirodna kuca vodolija, a moj uran je lose apektovan,
to mi donosu nagle i brze prekide veza.Da li se to desava i vama?
 
Meni je venera u 11.u ovnu...
Venera u 11.je malo rastrzana izmedju dve osobe...Ona zeli da podeli ljubav sa svima...i mozda nije u stanju da izabere pravu osobu za sebe,jer cesto mesa prijateljstvo i ljubav.Takvoj veneri je jako bitno da bude najpre prijatelj sa partnerom pa tek onda ljubavnik...Prijateljstvo je osnova za vezu.Posto je 11.kuca,kuca vodolije,ova venera je slobodna,otvorena i tezi slobodi,slobodnoj ljubavi..ne voli kada je neko sputava...ovaj polozaj venere bi mogao da se opise recimo kroz konjukciju venere i urana,sve sto taj aspekt donosi,donosi i polozaj venere u 11.Privlace je ekscentricni ,neobicni,originalni muskarci,moguci su nagli prekidi veze,sve neocekivano na polju ljubavi i prijateljstva...
Venera u 8.bi bila sve suprotno od venere u 11.jer osma kuca,je kuca skorpije,pa je ta venera strastvena,posesivna,ljubomorna,misticna,bitan joj je sex,novac...
Venera u 10.govori o karijeri i nekom nasem imidzu,kako nas drugi vide...itd...
:D
 
Chandra:
Jel se taj odgovor sa strancem odnosi na mene?
Da na tebe, IX kuca je kuca strelca -putovanja i ucenja,, partner ce biti najverovatnije neko sirokih poleda na svet.. neko ko ce tebe nauciti mnogo cemu...i ponavljam ljubav sa strancem, pripadnikom druge vere ili avanture u inostranstvu
 
Kazu za ljude u cijoj se natalnoj karti venera nalazi u XII kuci da su to jako losi, prevrtljivi ljudi, da ne kazem muvatori, uglavnom na ljubavnom polju.
Da li to moze da se kaze i za osobe cija se venera nalazi na 4' (minute) pre XII kuce?
 
Naravno. Svaka planeta koja se nalazi na poslednjih 5 stepeni kuce ima veoma snazan uticaj na naredno polje. A kakav ce uticaj imati zavisi od opsteg kvaliteta... u kom je znaku (gde je dispozitor), i kakvim aspektima, ali su to uglavnom tihe, povucene devojke, koje su vise sklone mastanju i platonskim vezama ili tajnim, skrivenim odnosima (sa muskarcem koji je vec u vezi ili braku, mozda zivi daleko).
 
paaaaaaaaa.... sta reci - mozda nisu bas najverniji jer im je uvek u podsvesti neka druga devojka, pomalo pate sto su izgubili neku od ranijih (neprezaljena), ili zbog imaginarne veze koju ne mogu da ostvare ali o tome ne govore kao sto bi vecina pripadnika muskog pola. zavisi kojim natalnim poljima vlada, gde su dispozitori i u kakvim aspektima sa licnim planetama, gde je polozen mars, vladar asc-a, sunce ?

nego daj datum, vreme... sexy?
 
Da li bi neko mogao da mi objasni znacenje 11 kuce?I sta silne ove moje planete tu predstavljaju?Imam sunce na 19' lava,veneru na 16' lava, jupiter na 20' lava i merkur na 3' lava........Hvala svima...!POZZ :confused: ;) :lol:
 
Znaci da imas puno prijatelja...da te oni cine jako sretnom....da neki od tvojih prijatelja postaju nesto vise od " prijatelja"...a isto tako da sa mladicima sa kojima si ostajes drug i posle veze...Znaci da sada prolazis kroz jedan izuzetno tezak period...i mnoga tvoja prijateljstva bivaju stavljena na veliki test( kao i ljubav )...negde ces da se razocaras, ali kada sve to prodje...ostace ono sto vredi;)
Eto.
 

Back
Top