Prirucnik za pravljenje topic-a

limunada:
Otkako nema beskonacne recenice,sve je pusto i prazno. :cry: Moderatori ne vide da je ona imala svrhu da pokrene mastovitost ovog foruma. :D

Jeste, i zamisli odes u poslasticarnicu i narucis kolac, a ono nema limunade. Znaci nema onog osecaja kad se sve lepo slegne, nedostaje nesto zbog cega vise neces posecivati to mesto, a bice ti glupo da im to kazes, cast izuzecima :wink:
 
Drage moje, dragi moji, jedini razlog zashto su "Beskonacna recenica" i njeni pandani zatvoreni je zato shto postoji vec jedna beskonachna tema na kojoj se blebece do mile volje....
Limunado, kao shto vidish, od toliko korisnika ovog foruma, samo ti i josh par ljudi pravi problem oko dotichne teme.Da li bi se tebi svidelo da na istoj strani vidish "Imate li dechka?", "Decka li imate?" i "Imash li decka?"???Prvo shto bi uradila, poslala bi mi poruku da mi stavish do znanja da je strana raspad...
 
pffff...... moram da stanem na stranu onoga ko je zatvorio beskonacnu recenicu, a nisam primetio da li je (a voleo bih da jeste) zakljucano i odgovori i pitanja i asocijacije....

experiment sa svojevremenim zakljucavanjem ko je na liniji je imao izuzetno negativne posledice na kvalitet postova na svastari....

meni zaista nije zanimljivo da lupetam na taj nacin... (jednostavno me smara) :(

pozdrav
 
ako te smara zasto si onda LUPETAO na beskonacnoj ...
citiram :

d1
clan


Poruke: 2891
Mesto: Beograd
Cet, 06. novembar 2003 21:58
Odgovorite sa citatom


....tj. zalepiti na vrh strane, predhodno izbrisavsi neke postove koji izlecu iz teme.....







d1
clan


Poruke: 2891
Mesto: Beograd
Cet, 06. novembar 2003 22:16
Odgovorite sa citatom


iz secanja sve neprijatne trenutke...


:evil: :?:
 
kosmopolit:
ako te smara zasto si onda LUPETAO na beskonacnoj ...
citiram :

d1
clan


Poruke: 2891
Mesto: Beograd
Cet, 06. novembar 2003 21:58
Odgovorite sa citatom


....tj. zalepiti na vrh strane, predhodno izbrisavsi neke postove koji izlecu iz teme.....







d1
clan


Poruke: 2891
Mesto: Beograd
Cet, 06. novembar 2003 22:16
Odgovorite sa citatom


iz secanja sve neprijatne trenutke...


:evil: :?:
i koliko ih ima....

ja uglavnom probam nesto pre nego sto ga okarakterisem ovako ili onako.... te tri teme mene redovno smore kada postujem na njima :!: :?

t.c.
 
little:
me/voli moderatora :oops:

i /me voli moderatora... hehehe tj moderatorku... Lilu sto te Folim... najbolja si... i ako si zakljucala beskonacnu recenicu! sad baaka mora da hekla... ma breeeeeeeeee ja sam oFde glavni baja! e baako idi na Humor pa otvori beskonacnu recenicu pa idi u s njom u beskraj... eto ja sam htela Kaladnot... ali ne daju... i sta da radim? smrc, smrc i zdrrrrrr, ne patim bre mesec dana i ne mitingujem...
 

Back
Top