JA & ANA IVANOVIC

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
..citam, ana zaradila 2.4 miliona $ u karijeri...jbt 2.5 miliona , a tako mlada!!

kapiram da uopste ne bi bilo lose biti njen decko!
raspitao sam se, sledeci turnir je u njujorku, pa sam hteo da vas zamolim za malu pomoc....
super bi bilo ako bi ova forum zajednica sakupila pare da ja odem tamo i jos pride nesto za dzeparac....

s' pocetka biste videli kako sedim u prvom redu sa njenim mamom i tatom...
e,a kad bi videli da sam ja u prvom redu a njeni mama i tata u trecem znali bi ste da sam uspeo...onda bi vam vratio pare...:)
 
To mi je drugarica iz osnovne...prelepa je...Bili smo zajedno pre par nedelja na splavu,posle roland garosa...Neiskvarena je i predobra...Voleo bi da vam posaljem moju i njenu sliku iz osnovne ali nemam skener,ne znam kako da obicnu sliku prebacim na komp...
 
-HUGH HEFNER:
..citam, ana zaradila 2.4 miliona $ u karijeri...jbt 2.5 miliona , a tako mlada!!

kapiram da uopste ne bi bilo lose biti njen decko!
raspitao sam se, sledeci turnir je u njujorku, pa sam hteo da vas zamolim za malu pomoc....
super bi bilo ako bi ova forum zajednica sakupila pare da ja odem tamo i jos pride nesto za dzeparac....

s' pocetka biste videli kako sedim u prvom redu sa njenim mamom i tatom...
e,a kad bi videli da sam ja u prvom redu a njeni mama i tata u trecem znali bi ste da sam uspeo...onda bi vam vratio pare...:)
:lol: :lol: :lol:
Ovako. Mislim da patis od nedostatka novca... :lol:
Ne brini se. Mnogi danas imaju taj problem... :lol:
I ja sam, kao i Momo Kapor, jedno vreme razmisljala o tome, kako bi bilo super da mi svaki Srbin koji je "napolju" da po dolar... i da ja postanem milioner... :lol:
 
-HUGH HEFNER:
..citam, ana zaradila 2.4 miliona $ u karijeri...jbt 2.5 miliona , a tako mlada!!

kapiram da uopste ne bi bilo lose biti njen decko!
raspitao sam se, sledeci turnir je u njujorku, pa sam hteo da vas zamolim za malu pomoc....
super bi bilo ako bi ova forum zajednica sakupila pare da ja odem tamo i jos pride nesto za dzeparac....

s' pocetka biste videli kako sedim u prvom redu sa njenim mamom i tatom...
e,a kad bi videli da sam ja u prvom redu a njeni mama i tata u trecem znali bi ste da sam uspeo...onda bi vam vratio pare...:)
Kako si ti pametan dechqitj...
Ali ima jedna kvaka:
Chak i da ti skupimo lovu,zashto mislish da pored svih tipova kojih ima a koji su sigurno bar 10 puta pametniji,zgodniji,pristupachniji,uspeshniji,ostvareniji,imucniji...Ana, bi izabrala bash tebe?
Ma ti si posebna dushica...veruj sve shto ti mama kaze...
 
Enfroz2891.:
Kako si ti pametan dechqitj...
Ali ima jedna kvaka:
Chak i da ti skupimo lovu,zashto mislish da pored svih tipova kojih ima a koji su sigurno bar 10 puta pametniji,zgodniji,pristupachniji,uspeshniji,ostvareniji,imucniji...Ana, bi izabrala bash tebe?
Ma ti si posebna dushica...veruj sve shto ti mama kaze...

ti si samo ljubomoran sto ce ana biti moja!! :)

pobedi to lose u sebi, sa mizernim ljudima ne diskutujem! :)
 
Da jevrh riba jeste.
Ali opet ***** taj zivot. Vise volim da mirno spavam.
Evo breni kidnapovali dete pre par godina. Gledam ove burzuje kod mene u kraju, stalno se okrecu preko ramena. Nikad ne znas ko ti sta misli, jel ti neko tipovo kucu ili nije. Ma daj.

Uzgled plasticni hirurg na istom tom zapadu zaradi po operaciji 5000 dolara a uradi po 2 na dan. To je 10 000. Pa stavite to na papir :)
 
Ocu i ja da mi se skupi za prevoz i nnocenje, za sledeci turnir gde igra Federer. Cula sam da i on, navodno ima para. Al meni treba veca donacija, mislim, svi ste videli onu finu ribu sto ga preko suncanih ocala gleda sa tribina. Znaci, moram malo da poradim na stilu, noblesu, manirima, bon tonu...cisto da je zasenim.
Salu na stranu, Ana stvarno izgleda kao dobrica, i kao da se uopste ne snalazi sa slavom. Jos joj samo fali matori hju hefner da joj zabrlja karijeru. Malo mu zecica.
 

Back
Top