Za devojke i zene

Koja od ove tri vrste muskaraca vas najvise uzbudjuje?

  • "Opasan" lik

  • Opusten lik

  • Tatin sin


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

was

Primećen član
Poruka
888
Kakve muskarci vas najvise uzbudjuju i sa kojim bi ste najradije bili. Evo produzenih ponudjenih odgovora:
1."Opasan" momak
Lik kome cigara visi na kraju usana. Deluje opasno na prvi pogled. Ima zamracene naocare, sto ga cini jos uzbudljivijim. Takodje nosi rokersku (motorsku) jaknu i jeans.

2. Opusten lik
Lik koji po ceo da "bleji" po kaficima, stalno cacka mobilni i pije sa ortacima ili sam. Lako prepoznatljiva vrsta.

3. Tatin sin
Lik koji takodje bleji po splavovima i kaficima ali kasno uvece i tamo dolazi u svom crvenom "ferariju" koji je dobio od tate. Takodje ribe se lepe za njega. Sve placa kesom koji je takodje dobio od tate.
 
was:
Kakve muskarci vas najvise uzbudjuju i sa kojim bi ste najradije bili. Evo produzenih ponudjenih odgovora:
1."Opasan" momak
Lik kome cigara visi na kraju usana. Deluje opasno na prvi pogled. Ima zamracene naocare, sto ga cini jos uzbudljivijim. Takodje nosi rokersku (motorsku) jaknu i jeans.

2. Opusten lik
Lik koji po ceo da "bleji" po kaficima, stalno cacka mobilni i pije sa ortacima ili sam. Lako prepoznatljiva vrsta.

3. Tatin sin
Lik koji takodje bleji po splavovima i kaficima ali kasno uvece i tamo dolazi u svom crvenom "ferariju" koji je dobio od tate. Takodje ribe se lepe za njega. Sve placa kesom koji je takodje dobio od tate.

Taj sto mu je cigara na kraju usana je seljak a ne opasan, ustvari svi su seljaci te koje si naveo.

Nego sta je s onima sto drkaju i ne sede stalno po kaficima?
 
was:
Kakve muskarci vas najvise uzbudjuju i sa kojim bi ste najradije bili. Evo produzenih ponudjenih odgovora:
1."Opasan" momak
Lik kome cigara visi na kraju usana. Deluje opasno na prvi pogled. Ima zamracene naocare, sto ga cini jos uzbudljivijim. Takodje nosi rokersku (motorsku) jaknu i jeans.

2. Opusten lik
Lik koji po ceo da "bleji" po kaficima, stalno cacka mobilni i pije sa ortacima ili sam. Lako prepoznatljiva vrsta.

3. Tatin sin
Lik koji takodje bleji po splavovima i kaficima ali kasno uvece i tamo dolazi u svom crvenom "ferariju" koji je dobio od tate. Takodje ribe se lepe za njega. Sve placa kesom koji je takodje dobio od tate.
Ali ustvari nije opasan....somewhere deep inside...
 
Mislim da ce tatin sin odneti sve rekorde.

Opasan i opusten nije sto je i Ferrari, mada ne yebe njih auto nego imetak, lakovi, cipele, garderoba, nerad u kuhinji uz podyebavanje kucnog radnog osoblja...
 

Back
Top