Neplanirana trudnoca

Ne moze ozbiljno na takvu situaciju...ne ide... nek se raduje detetu i shto je nashao zenu koja je voljna da rodi neshto shto ce liciti na njega...tako ti je to Sinnke.....postace grintav i on...nije reno4 nego opel kadet i otpada mu auspuh...
 
Pipi Langstrumpf:
Ne moze ozbiljno na takvu situaciju...ne ide... nek se raduje detetu i shto je nashao zenu koja je voljna da rodi neshto shto ce liciti na njega...tako ti je to Sinnke.....postace grintav i on...nije reno4 nego opel kadet i otpada mu auspuh...


A dobro. Samo mi reci da kojim slucajem nemas ni svoj stan u sadasnjoj situaciji da li bi se odlucila na takav potez?
 
Lusy Lusy:
pa reci mi molim te sta dete od godinu i nesto dve tri trazi i zeli da ima!!!nece sigurno da trazi kupi mi mobilni,hocu nike patike....

A tom detetu ne treba garderoba, cipele, mobilni kinski s pijace koji je ultra retardiran i kojeg dete syebe svaka dva dana pa te na kraju izadje kao da si odraslom kupio nokiu n70, ne trebaju mu kolica jer ono onako malo vec igra fudbal i u prvom timu je.:roll:
 
sinnkе:
A tom detetu ne treba garderoba, cipele, mobilni kinski s pijace koji je ultra retardiran i kojeg dete syebe svaka dva dana pa te na kraju izadje kao da si odraslom kupio nokiu n70, ne trebaju mu kolica jer ono onako malo vec igra fudbal i u prvom timu je.:roll:
ok sve to.ali ja pricam o licno detetovim zahtevima o onome sto on licno trazi....
prodji pored bilo koje prodavnice sa malim detetom i ako vidi neku igracku (pored bezbroj koje ima kuci) ima da pocne da vristi da mu uzmes...
 
sinnkе:
Jel ti zayebavas ili sta?

Ae na koji nacin musko moze spreciti da cura ne zatrudni???

Da ga vadi? Nije sigurno.
Da stavi kondom to je, ali koja svrha od takvog seksa.

Znaci ona je ta koja mora piti tablete ako ne zele dete i ako preskoci ona je veci krivac.
a sta mu fali da ga vadi? i sta mu fali da ima kondom???? u kom ti bre izmisljenom svetu zivis??? ko te to slagao da je sva odgovornost oko trudnoce nakacena zenama??? kako te nije sramota da tako omalovazavas zenski rod??? odakle ti pre svega takvo pravo????
 
Ae na koji nacin musko moze spreciti da cura ne zatrudni???

Da ga vadi? Nije sigurno.
Da stavi kondom to je, ali koja svrha od takvog seksa.

Znaci ona je ta koja mora piti tablete ako ne zele dete i ako preskoci ona je veci krivac.

Ona je ta koja mora da pije tablete, ona je ta koja mora da vodi rachuna da ne previdi i pogreshi, ona je ta koja ce da ide na abortus, ona je ta koja ce da nosi dete devet meseci, ona je ta koja ce da se poradja, ona je ta koja ce da bdije nad tim detetom, ona je ta koja ce i da ga izdrzava ako on ispari, ona je ta kojoj ce sve da se sruchi na glavu ... jer za njega seks sa kondomom nema svrhe.
 
sto rece zorab gluvom pricu pricam
pilula ne mora da bude efikasna, sta ti tu nije jasno? dakle ne mora da bude ni nemar ni prevara. desilo se i to je to. ako je stvarno voli ne bi trebao da sumnja u nju. a ti bi ponajmanje trebao da olajavas devojku koju ocigledno ne poznajes dobro...
 
sinnkе:
Jel ti zayebavas ili sta?

Ae na koji nacin musko moze spreciti da cura ne zatrudni???

Da ga vadi? Nije sigurno.
Da stavi kondom to je, ali koja svrha od takvog seksa.

Znaci ona je ta koja mora piti tablete ako ne zele dete i ako preskoci ona je veci krivac.

Ne bi me cudilo da i ti zaglavis s takvim stavom. Pa normalno da treba koristiti kondom. A sada, hvala Bogu, postoje i oni ultra tanki koje skoro i ne osecas.
Zbog takvog razmisljanja cure na kraju budu krive ako se slucajno desi ono nezeljeno.
 
ybt koje ste vi licemerke sve zapenile da brane zhenski rod a koliko riba zhele da ostanu trudne samo iz jednog razloga zabole ih za dete shetaju sa stomachinom a u drugoj ruci cigara da ne kazhem u jednoj ruci beba u drugoj cigara FUJ. @sinke i ti imash neke iskrivljene predstave, ali zhene ne znam u kom svetu vi zhivite kad ste tako sve na note. fuj.
 
gde sam napisala sve? napisala sam koliko zhena. ja kad sam ostala u drugom stanju nije mi palo na pamet da mu serem shto nije stavio kondom i shto nije izvukao kitu valjda trebam da budem toliko svesna (kao shto nisam bila) a ne posle da mi mama bude kriva shto mi nije na vreme objasnila.
 
Copy_Cat:
ybt koje ste vi licemerke sve zapenile da brane zhenski rod a koliko riba zhele da ostanu trudne samo iz jednog razloga zabole ih za dete shetaju sa stomachinom a u drugoj ruci cigara da ne kazhem u jednoj ruci beba u drugoj cigara FUJ. @sinke i ti imash neke iskrivljene predstave, ali zhene ne znam u kom svetu vi zhivite kad ste tako sve na note. fuj.

Tako je Copy.

Naravno da nisam idealan, ne volim kondom, ali zato spavam samo s curom s kojom bi mogao bez problema ici u zivot s detetom iako je doslo neplanirano, naime i tu je razlika izmedju mene i ovih kokosi i jako puno tipova koji se yebu sa svakim samo da nisu sami u odredjenom momentu pa kad zatrudne dodje do milion problema.

Ako si s osobom koju volis nece ti biti problem nikakav. Ovo nije odgovor na temu ali je receno uz to jer vidim kud je otislo.

Svaka cast Copy!!!
 
sinnkе:
O cemu ti pricas. On da bude obazriviji?? Na koju foru, sta da naredi spermi da ostane u jajima kad pocne svrsavat?

Lik ima malu platu i jos nije spreman na to. Sve se desilo van dogovora, a doticnoj puca pi,chka sto je sve tako. Zene bez problema mogu roditi do 38 godine. Nego mi smo vaspitani po seljackom sistemu pa se misli da je sve posle 30 te kasno i opasno.

Da, upravo pricam da ON bude obazriviji!
Jel' cuo za kondom???
Izgleda nije. :shock:
Tako si siguran da ti devojka nece zatrudneti i nikako drukcije! Jel ok?
 
pa zhena ima 30 godina i ako hoce dete neka ga rodi imam ja komshinicu koja je rodila malo crnche ne vidim da joj ishta fali, zhive sami i gotovo. ali ovde nije pricha samo o ovoj situaciji u kojoj je tvoj drug, to uopshte nije neuobichajena situacija. i kontracepcija nije samo zhenska odgovornost ali ste vi mushkarci prilichno nemarni. i JA uvek moram da kazhem mom dechku e sad mozhe e sad pazi e sad cemo kondom e sad necemo itd itd..,,..,,..,,..,,on pojma nema.
 
Neznanje je ogromno na sve strane...mislimo da znamo nesto o kontracepciji i o planiranju zivota a onda se ljudi prenerazimo kad shvatimo sta se sve ne zna...osnovne stvari...Sex je josh uvek tabu i pun predrasuda i samim tim masa ljudi pojma nema...a deluju obrazovano i pametno....
cigarete i trudnoca...nikotin uopste...eno teme na forumu ZDRAVLJE tamo sam pisala o tome,da se ne ponavljam...takodje rezultat neobavestenosti ...veliki sam protivnik toga ali treba biti realan-sex samo sa osobom sa kojom ti se sme desiti neplanirana trudnoca...joj...
Porodica tj prinova u porodici je nesto sto TREBA da se planira...da bi se obezbedili osnovni uslovi za dete,a to je toplo porodicno okruzenje puno ljubavi i sigurnosti....na tome treba da rade i muskarac i zena... i na sprecavanju neplanirane trudnoce treba da rade i muskarac i zena....
 
NovaIsta:
a sta mu fali da ga vadi? i sta mu fali da ima kondom???? u kom ti bre izmisljenom svetu zivis??? ko te to slagao da je sva odgovornost oko trudnoce nakacena zenama??? kako te nije sramota da tako omalovazavas zenski rod??? odakle ti pre svega takvo pravo????

Ti si dobro pustila rogove od kako si se maznula. Ako imash grinatvca po kojem mozes pljuvat tvoja stvar, ja nisam od takvih muskaraca i samnom moras vodit racuna kako pricas. Kod mene se zna ko je Big Boss.

Ne fali nista da se vadi
Kondom je los i vama. Zar ne?
Zivim u istom kao i ti samo sto ja imam plag inove pa je moj malo mastovitiji.
I jedno i drugo su krivi, a ti jos razmisli zasto je zena malo vise.
Ne omalovazavam nikog.
Pravo nemam, samo zapazam.
 
Inace ja ne branim niti napadam, ali iza svojih postupaka svako mora stati!
I dalje rasprave nema.
Ako odluci da rodi dete, morace drugar da ti prihvati to, sa ili bez male plate.
Uostalom, mozda mu rodjenje klinca bude bust da se potrudi da nadje bolji posao i vecu platu!
 
A najbolji nacin da ulovish sebi muza koji ne zeli da zivi s tobom i koji te ne voli je da prestwanesh da pijesh pilule a on naivan i eto ti svadbe i srecnog zivota do kraja zivota sa puno srecne dece i unuka! Jupi!
P>S> Svaka zena masta o takvom muzu i takvom braku...
 
. i kontracepcija nije samo zhenska odgovornost ali ste vi mushkarci prilichno nemarni. i JA uvek moram da kazhem mom dechku e sad mozhe e sad pazi e sad cemo kondom e sad necemo itd itd..,,..,,..,,..,,on pojma nema.

Upravo tako!
Ja sam ukapirala da sama moram da kupujem kondome.
Jos uvek nisam naisla na muskarca koji je sam doneo iste.
 
sevilja:
Da, upravo pricam da ON bude obazriviji!
Jel' cuo za kondom???
Izgleda nije. :shock:
Tako si siguran da ti devojka nece zatrudneti i nikako drukcije! Jel ok?

Ja vec imam osecaj kao da vi dobijate procenat od prodatih kondoma. U tolikoj meri potencirat kondom:confused::confused:

Znas ti koliko veza ima da parovi uopste nisu koristili kondom i nije doslo do trudnoce? Jako puno.

Kondom je vise zastita od bolesti nego od trudnoce. Ustvari da pojasnim jednako je ali se vise stavlja zbog zastite od bolesti nego od trudnoce. Izgleda kako shvatate da cu uskoro arhitektu angazovati
 

Back
Top