naj pasulj

sumnjivo lice:
Posto ste raspravljali o najboljem Tenku,aviJonu,pusci,pistolju,...
koja armija pravi najbolji vojnicki pasulj po vama?
Nasa naravno,ako ne verujes idi na kosovo i nabavi jednu NATO konzervu pa je daj na hemijsku analizu i videces da oni truju svoju vojsku svim i svacim :twisted:
 
SDO

Pasulj sa hamburskom slaninom ...... Sremska Mitrovica

Otvara se na komandu : ``PASULJ OTVORI`` , `` SA OBEDOVANJEM POCINJI`` , ``STOP``, ``KONZERVU ISPRAZNI`` ....nakon 15 minuta sledi ...` ``PLOTUN PALI`` ..... ``PALI`` .... ``PALI``..... i nakon samo 1 minuta ... `` O T R O V I `` :)))))
 
whitenicky:
SDO

Pasulj sa hamburskom slaninom ...... Sremska Mitrovica

Otvara se na komandu : ``PASULJ OTVORI`` , `` SA OBEDOVANJEM POCINJI`` , ``STOP``, ``KONZERVU ISPRAZNI`` ....nakon 15 minuta sledi ...` ``PLOTUN PALI`` ..... ``PALI`` .... ``PALI``..... i nakon samo 1 minuta ... `` O T R O V I `` :)))))
Da,samo je katastrofa kad se konzumira hladan. ;)
Kakav pasulj jedu Periguzani?Klot ili sa ovcetinom?
 
Posto ste raspravljali o najboljem Tenku,aviJonu,pusci,pistolju,...
koja armija pravi najbolji vojnicki pasulj po vama?

Russia & Serbia
[YOUTUBE]
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/ZeI3wu5BlbY&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/ZeI3wu5BlbY&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
 
Srbi braco, srbi prave najbolji pasulj na svetu, ja sam jeo i Francuski i to u prestonici pasulja a to je grad Castelnaudary al mnogo vise volim onaj nas jeo bi ga non stop
 
Mene je nekako zaobilazio taj pasulj u vojsci. Zao mi je sto ga nisam bar probao.Ni kao SDO ga nismo dobijali. Svi koji su ga jeli su tvrdili da je fenomenalan.Nas je zapao crn truo krompir, prazni rezanci (samo rezanci bez icega), konzerve hrane za pse (nemoj neko to da prijavi nadleznima, da ne nastrada onj zastavnik, kojeg smo podmicivali litrom loze, zbog to malo mesa)...
 

Back
Top