VIP je poceo!!!!!!!!

Da li je bas tako? ;)
Prvo, oni racunaju po minutu. Pricao 10 sekundi i pricao 60 isto ce ti naplatiti.
Drugo. Ta cena je po svemu sudeci bez PDV-a, kad dodas i pdv dolazis na nekih 7-8 dinara sto je cena mts-a
Takodje. Najavili su besplatnu uslugu govorne poste do kraja godine. Sta to znaci? Sledece godine ce naplacivati? PA mts ionako tu uslugu daje besplatno.
Treba dobro proveriti da li su zaista jeftiniji ili se samo reklamiraju bez nekog osnova.
 
ni ja ne znam sto se svi toliko raduju tom vip-u, kad ne nudi nista specijalno, cak nema ni postpaid, a ni cene nisu nista extra...mislim da smo svi previse ocekivali od njih, mislili da ce biti ultra jeftinije i da ce davati telefone free na prepaid...ebiga
 
tab503:
Da li je bas tako? ;)
Prvo, oni racunaju po minutu. Pricao 10 sekundi i pricao 60 isto ce ti naplatiti.
Drugo. Ta cena je po svemu sudeci bez PDV-a, kad dodas i pdv dolazis na nekih 7-8 dinara sto je cena mts-a
Takodje. Najavili su besplatnu uslugu govorne poste do kraja godine. Sta to znaci? Sledece godine ce naplacivati? PA mts ionako tu uslugu daje besplatno.
Treba dobro proveriti da li su zaista jeftiniji ili se samo reklamiraju bez nekog osnova.
A ispričaću vam i Telenorovu šarenu lažu.
Tarifni paket PORUKE nije ništa.
Pošto postoji mogućnost menjanja tarifnog paketa na više načina, promenio sam ga na Portalu ,,Moj Telenor,, . Primetio sam da uopšte nije 1 sms - 1 dinar, poziv je 9 dinara, umesto 7,5 dinara kako je najavljeno...samo laži od njih.

I nemoj pogrešno da shvatiš ovo za VIP-ovu govornu poštu, nije fora odmah unapred predviđati šta će koliko da košta, jednostavno će prvi VIP-ovi korisnici imati popuste i više mogućnosti i besplatnih stvari.
 
pa mnogo se sporo ubacuje taj vip!
da su stvarno hteli da "puste" pravu konkurenciju bio bi to vodafone ili t-mobile koji imaju moć da drmaju tržište na zadovoljstvo korisnika....da smo pustili nekog japanca da nam proizvodi i prodaje telefone pa da budemo prvi na kontinentu...:-)
 
E od sutra cemo da vidimo kakav je :) ... Vala samo da potrosim ovih 1000 din. :D

Nadam se da ce uskoro uvesti i postpaid sa nekim super povoljnim ponudama telefona, jer ocigledno Mts-u i Telenoru to ne polazi za rukom ;)
 
e pa mene neinteresuje taj vip a razlog ama zna se mi posteni nismo mogli doci do broja zato sto su neki dosli do 4-5...brojeva i.t.d.

ps:ko je naso nek uziva..............svaka cast!
 

Prilozi

  • crying.gif
    crying.gif
    1,1 KB · Pregleda: 157
codemaker:
Ja ne mogu da pozovem nikoga?
Objasnjava mi lep zenski glasic da moj poziv ne moze biti izvrsen, da pozovem call centar. Tamo nikako da me spoje sa operaterom?
Vi svi veselo zovete?
VIP još uvek nije uspešno potpisao ugovor sa ,,Telenorom,, .
Možeš zvati sve ostale mreže, samo Telenor ne, uskoro ćeš moći, najverovatnije sutra.
Od sutra počinje sa radom i Mobilni VIP portal gde ćemo moći da skidamo fajlove, čitamo vesti, clubbing, lifestyle , vremensku prognozu, chat i još mnogo toga.
Uživajte od ponoći uz VIP!

Za sva pitanja, obratite se meni.
 
Od danas možemo sve usluge da koristimo.
Evo nekih eventualnih problema:

Kada pristupate Vipovom portalu:
FEscr(012).jpg


-Oneomogućeno pozivanje 063/062 brojeva , omogućeno je primanje poziva samo sa sedmocifrenim brojevima Telenor mreže.

-Zagušenje u Call Centru i internetu, to će se sutra stišati

-Slaba GPRS veza koja se takođe sutra stišava.



Evo izgleda Vipovog mobilnog portala:
vipgprsbm8.jpg


Još jednom ponavljam konfiguraciju za MMS/GPRS :

Vip GPRS podesavanja:
Homepage: http://mobile.vipmobile.co.yu
APN: vipmobile
IP adress: 212.015.182.082
User name: vipmobile
Password: vipmobile

Vip MMS podesavanja:
Homepage: http://mmsc.vipmobile.co.yu
APN: vipmobile.mms
IP adress: 212.015.182.082
User name: vipmobile
Password: vipmobile

untitled1copyvg2.jpg

Ukoliko traži pin kod za potvrdu , ukucajte 1234.

Call center: 060/1234
struktura call centra:
-Dopuna kredita
-Informacije o kreditu
-Informacije o kartici, tarifama i promocijama
-Razgovor sa operaterom

Svim korisnicima je automatski aktivirana govorna pošta
Servis govorne pošte: 7777
Deaktivacija: uz pomoć operatera na 060/1234
3


17

Dugo smo čekali slobodu govora!

VIP-Logo-A.jpg

Član mobilkom austria grupe
 

Back
Top