PONOVO SA VAMA

steley

Zainteresovan član
Poruka
121
Cao, swima. NIsam bio na forumu nekoliko meseci i sada kad sam usao na ``WEB DESIGN`` , zamalo se nisam onesvestio! Kakvih sve nepismenih ljudi tu ima........
``neznam, nemogu, samnom, ja bi, da bidne....``!
Komentari nekih likova na netu mi se mnogo svidjaju i cak su me oraspolozili!
Pozdrav svima, i samo da znate od danas sam sa vama......
 
@Steley
Prvo, ne da nisi bio mesecima odsutan, vec si vrlo skoro bio aktivan (na primer 19.6 i 3.7)

Drugo, nemoj da pricas o necemu o cemu nisi siguran da znas dovoljno - gramatika ni tebi nije jaca strana (da ti pomognem, boldovao sam):
-----------
au boze svasta ima u srbiji majke mi moje..

Treba mi jedan banner , animiran, da bude EXTRA. Pa ko zeli da mi pomogne neka pishe

Kliktanjem sajtova zaradjujete poene, i onda pretvarate u novac.

Pa fora je sledeca...
Ja vam sve ugradim u sajt (UGRADJUJEM:ANKETE, FORUME, CHAT, SHOUTBOXVE, SADRZAJ KOJI SE REDOVNO AZURIRA) SVE BESPLATNO!!!
Ali onaj kome sve to uradim mora da stavi banner 480*60 pixela.
To ja mislim da nije nikakva cena.....

Ja sam cuo da postoje sajtovi koji vec imaju FTP, samo provuces sajt i gotovo

Za 2 dana cu ti dati scriptu

Naplata zavisi od vrste na koju obradjujes slike.
-------

Ima toga jos, uz kaficu sam malo svrljao, pa cisto da proverim tvoje poznavanje gramatike, kad vec kritikujes druge.

Dakle, u buduce nemoj se zaletati kritikama.
Svi mi gresimo, naravno. Ono sto ne smemo da zaboravimo je da ne znamo sve i da uvek ima neko ko vise zna od nas.
Ako se vec upustamo u kritiku, moramo pre svega pogledati u svoje "dvoriste"
 
Kako god, ali decko je 300% u pravu. Bacite oko na "Igre", procitajte nekoliko postova ( pogotovu postove nika DVD,CarDevil itd ) i pripasce vam muka od stepena nepismenosti.

A kakve ovo veze sa web dizajnom ima?
 
Slazem se, zasmetalo mi je samo sto onako iznebuha kritikuje druge a i sam nije nesto "jak" na tom polju... No, mlad je, ima sanse da se popravi...
Sto se tice stepena nepismenosti, nije samo podforum "Igre" primer. Svuda, na celom forumu je tako. Takav stepen nepismenosti je stvarno zabrinjavajuci, jer to pokazuje i sveukopni stepen kulture ljudi u drzavi.
Mnogo puta se zaprepastim kada neko, ko je zavrsio srednju skolu pise tako nebulozne recenice, da ih ni covek koji nikada nije isao u skolu, ne bi tako lose srocio...

Sve to naravno nema veze sa web dizajnom. Zao mi je sto sam rikosetirao u offtopic
 
codemaker:
@Steley
Prvo, ne da nisi bio mesecima odsutan, vec si vrlo skoro bio aktivan (na primer 19.6 i 3.7)

Drugo, nemoj da pricas o necemu o cemu nisi siguran da znas dovoljno - gramatika ni tebi nije jaca strana (da ti pomognem, boldovao sam):
-----------
au boze svasta ima u srbiji majke mi moje..

Treba mi jedan banner , animiran, da bude EXTRA. Pa ko zeli da mi pomogne neka pishe

Kliktanjem sajtova zaradjujete poene, i onda pretvarate u novac.

Pa fora je sledeca...
Ja vam sve ugradim u sajt (UGRADJUJEM:ANKETE, FORUME, CHAT, SHOUTBOXVE, SADRZAJ KOJI SE REDOVNO AZURIRA) SVE BESPLATNO!!!
Ali onaj kome sve to uradim mora da stavi banner 480*60 pixela.
To ja mislim da nije nikakva cena.....

Ja sam cuo da postoje sajtovi koji vec imaju FTP, samo provuces sajt i gotovo

Za 2 dana cu ti dati scriptu

Naplata zavisi od vrste na koju obradjujes slike.
-------

Ima toga jos, uz kaficu sam malo svrljao, pa cisto da proverim tvoje poznavanje gramatike, kad vec kritikujes druge.

Dakle, u buduce nemoj se zaletati kritikama.
Svi mi gresimo, naravno. Ono sto ne smemo da zaboravimo je da ne znamo sve i da uvek ima neko ko vise zna od nas.
Ako se vec upustamo u kritiku, moramo pre svega pogledati u svoje "dvoriste"
Fali ti tacka na kraju, to je bar osnovno.Ne znam zasto se stalno prepucavate.
 
Kupi knjigu.

Ovo je sedma tema koju je započela nepismena osoba, na delu foruma gde smo pre svi bili pismeni. Još jedna takva tema, kupujem rečnike i guram ih klincima u grlo, pa neka me šalju na robiju zbog maltretiranja dece.

Citiram mladu damu sa mog foruma:
btw,sta znace oni tvoji izrazi elem,kvazi i satro???
 
Jooj, kakva tema, ne mogu da verujem.
Ranije sam cesce dolazio, malo sam se tada i cesce bavio web dizajnom, doduse samo u fleshu, ali nema veze. Od tada svratim s vremena na vreme,. Gde su likovi kao sto je LOOP, bio je cesto ovde, par puta mi savetima pomogo oko action script-a i jos nekih gluposti kad o tome ama blage veze nisam imao, nema ni MORPHEUSA, koliko znam on je na VIRTUALNO, ustvari taj sajt je njegov. I bilo je jos nekih likova.
Sada je malo drugacije ovde.
A pazi stvarno steley-a nema
 
e moj danez....tako ti je to ovde uglavnom 25 sati na dan. smor totalisimus, srecom ima boljih foruma pa tamo dok trazis odgovor ne podvrgavaju te zigosanju i toteisanju kao ovi ovde likovi.srecom neki me otkacisie pa mi sada lakse...
srecom ja tek pocinjem sa webom tako da cu morati jos gluposti da se nagutam...
ti cujem radis flesh.
jel u macromedi-ji.
ja radim nesto u swishu,ali nisam ni zagrebao toliko koliko ti vec webas.
nadam se da ces da mi prodas neki fazon kako da naucim flesh ali ne kod vec neki usluzni program za rad sa webom. prostije varijante. ipak meni je ovo hobi covece,pa nezelim da odem u perfekcionizam vec onako da "parlam"
 
qwertynis:
e moj danez....tako ti je to ovde uglavnom 25 sati na dan. smor totalisimus, srecom ima boljih foruma pa tamo dok trazis odgovor ne podvrgavaju te zigosanju i toteisanju kao ovi ovde likovi.srecom neki me otkacisie pa mi sada lakse...
srecom ja tek pocinjem sa webom tako da cu morati jos gluposti da se nagutam...
ti cujem radis flesh.
jel u macromedi-ji.
ja radim nesto u swishu,ali nisam ni zagrebao toliko koliko ti vec webas.
nadam se da ces da mi prodas neki fazon kako da naucim flesh ali ne kod vec neki usluzni program za rad sa webom. prostije varijante. ipak meni je ovo hobi covece,pa nezelim da odem u perfekcionizam vec onako da "parlam"
Radim u macromediji, nisam dugo, bavio sam se time ranije, pa sam presao na druge stvari, ali eto iskoci posao pa mi se ne odbija. Za swish sam samo cuo da nije los, ali moras dfa znas da je on ipak samo ZAMENA za macromediu. Salji mi na PP tvoj mail, pa cu ti poslati neke primere i tutorijale koje sam svojevremeno skidao sa net-a.
 
Poslato...heheh

Znas sta ja sam inace po struci racunarac, medjutim sam pomalo izasao iz tih voda (znas tranzicija) i ostale gluposti koje su nas zakacile. Pa sam sada sasvim na drugim poslovima, ali ljubav prema racunarima mi ostala nekako pri srcu. Od skora sam postao clan par foruma, jer tek smo skoro u firmi ugradili adsl (surf 1) pa stizem malo da surfam. Inace volim da se izmisljavam na sajtu, ali posto sam apsolutni pocetnik, jos neznam neke fore i fazone. Kopam sam da nadjem neki odgovor posto gospoda odavde samo znaju da ti posalju neki link koji i ne razumem bas u potpunosti. ILI SAM PA GLUP.Voleo bih da pocnem u DW da radim ali mi nekako sam start nejasan, ili sam ja nesto zaje..o u pocetku, ili....
Hvala unapred sto se trudis da mi pomognes i cenim to zaista.
Inace odakle si ja sam iz Nisa.
POZDRAV SA JUGA
 

Back
Top