KVALITET SLIKE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ralesz

Početnik
Poruka
40
Do skoro je sve bilo u redu ali se odjednom pojavio problem.Dok pretražujem po internetu slike koje se pojavljuju nisu više čiste i jasne već sa senkama i zamrljane.U čemu je problem? :confused:
 
ralesz:
Što u prevodu znači?????
Prevod: ''To objašnjava tvoj problem, druže''... ali to si valjda shvatio...
topmodelsica:
Ha ha ha ha, ja sam antitalenat za ta brljanja i kopanja po opcijama na kompjuteru. Meni to nije kreativno, stalno pitam kad treba nesto, mrzi me da istrazujem.
Ako ti tako kažeš... Ali zbog čega misliš da je bilo potrebno da to kažeš?
 
Usla sam u temu, a sad nisam u fazonu da udjem u temu pa da nista ne napisem. Imaju opcije za sve u kompjuteru, meni su se srecom neke opcije pokvarile, neko mi ih je pokvario, ali sreca je u tome sto se pokvarila opcija da se izbrise korisnik. Ja se zovem korisnik topmodelsica, i bez obzira nea sve sto se poremetilo, mogu lepo da koristim racunar. A da se nije poremetila i ta opcija, moj bi brat izbrisao korisnika topmodelsica i stavio bi samo sebe, a ja njegovu sifru za pristup ne znam.
 
topmodelsica:
Imaju opcije za sve u kompjuteru, meni su se srecom neke opcije pokvarile, neko mi ih je pokvario, ali sreca je u tome sto se pokvarila opcija da se izbrise korisnik. Ja se zovem korisnik topmodelsica, i bez obzira nea sve sto se poremetilo, mogu lepo da koristim racunar. A da se nije poremetila i ta opcija, moj bi brat izbrisao korisnika topmodelsica i stavio bi samo sebe, a ja njegovu sifru za pristup ne znam.
Zanimljivo...
topmodelsica:
Usla sam u temu, a sad nisam u fazonu da udjem u temu pa da nista ne napisem.
Ma sasvim je u redu da ništa ne napišeš, čak je i poželjno...
Znaš kako kažu... Ako nemaš šta pametno da kažeš, Start :arrow: Turn Off Computer :arrow: Turn Off...
 
Raketa krstaricu sam isključio i moram da priznam da ste bili u pravu.Sada malo sporije otvara slike ali su mnogo kvalitetnije.Muči me samoto što se problem tek sada pojavio.U svakom slučaju Vam se zahvaljujem što ste mi pomogli da rešim problem.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top