Muskarci se predstavljaju kao devojke na krstarici

psy:
little:
psy:
ne nego mi se cini da ste vi pametni samo po 4umima.Vi ste neka cyber ekipa

Ma bre, nije neka posebna zavera u pitanju, nego malo nepromisljeno ( da ne kazem uvredljivo) od tebe da udaras po homo...
Ako nisi vidO devojka ima problem sa muskarcima koji se predstavljaju kao devojke

Ok ql,mozda nisam razumeo,nisam sve ni citao.To shto sam napisao o homo.... to je moje mishljenje.Valjda je svrha ovog foruma da svako postuje shta misli.A ne da ga odma' svi prozivaju

Sory, daleko od prozivanja :!:
 
nemoguce je zabraniti da bilo ko izabere nick po sopstvenom izboru, tako da predstavljanja muskaraca kao "marija-bi" ili "lena-lez" su nesto sa cime ces morati da zivis....

davno nisam bio na chatu, ali postoje odredjene komande pomocu kojih je moguce ustanoviti neke podatke o osobama sa kojima pricas... (ko zna vise neka me dopuni)

/whois nick_name ce ti dati neke osnovne podatke o doticnom nicku
/seennick nick_name ce dati podatke o tome kako je nastao taj nick (direktnim logovanjem ili promenom nicka)

ova druga naredba (/seennick) omogucava da ustanovis kako se neko predstavljao ukoliko je menjao nick u toj sesiji....

primer odgovora nick-lez has changed his nick from (recimo) milan itd...

ovo nece omoguciti da uvek znas pol osobe sa kojom pricas, ali moze i to da otkrije ukoliko je lik menjao nick u toku svoje sesije (od kada se konektovao pa do tog trenutka)

poz
 
anja-bi:
hvala vam na odgovorima i ucescu u ovoj temi,volela bih imati vise vremena,sa vama zna biti jako zanimljivo,a mozda i vise od toga...
mozemo nastaviti ovo a kuckamo se i po drugim temama...
Mozda mogu da ti prporucim devojku iz BG-a koja takodje voli lez i ima svoju partnerku. Licno mene privlace lez devojke, ne zato sto ne mogu da imam neku devojku vec zato sto pretezno takve devojke znaju da postuju neznost i znaju da uzivaju.
nemar74@yahoo.com
 
masaza_za_starije_dame:
anja-bi:
hvala vam na odgovorima i ucescu u ovoj temi,volela bih imati vise vremena,sa vama zna biti jako zanimljivo,a mozda i vise od toga...
mozemo nastaviti ovo a kuckamo se i po drugim temama...
Mozda mogu da ti prporucim devojku iz BG-a koja takodje voli lez i ima svoju partnerku. Licno mene privlace lez devojke, ne zato sto ne mogu da imam neku devojku vec zato sto pretezno takve devojke znaju da postuju neznost i znaju da uzivaju.
nemar74@yahoo.com




Starije dame dame koje zele erotsku opustajucu masazu neka se jave na moj mail nemar74@yahoo.com i sve ce mo se dogovoriti, dolazi sve u obzir, sada je na vama....MASER
 
:twisted: Mislim da su ti ,,muskarci" dobri smo kad ih neko od pozadi miluje nisu normalni sto im je bo dao alatku da je cuvaju za do godinu ili za priplod ma pudale nesto sto treba sa palicom pa u glavu da posle bude drugovi mi pomogli da razumem situaciju i stvar sve bi ih ja pobio za primer drugima mamu im ja njihovu pedersku. Ovo sam bio ja sa problemom izrazavanja ili loseg dana ne shvataj te me ozbiljno nisam mnogo uracunljiv po ovim pitanjima. :oops:
 
anja-bi:
Muskarci se predstavljaju kao devojke na krstarici,cesto koriste les ili bi nikove.Ja u privatnom zivotu prilicno tesko ostvarujem kontakte sa bi-damama,a o les da ne govorim.Sta MIslite sta neke muskarce tera da se lazno predstavljaju kao devojke i kako tome stati na put?
sxyanja@hotmail.com
ma to oni rade iz zaje*ancije.Ono.........moras biti obazriva,mozda ti se i posreci
 

Back
Top