ISPOVEST SESTRE JEFIMIJE - NOVI DOKAZI O NASTRANOSTI BOBIJA TAĆIJA PEDEROVIĆA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srboljub-BGD

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
193
ISPOVEST SESTRE JEFIMIJE - NOVI DOKAZI O NASTRANOSTI BOBIJA TAĆIJA PEDEROVIĆA

Braćo i sestre,

Pre nešto više od godinu dana napisah prilog pod naslovom
SRCEPARAJUCA ISPOVEST SESTRE JEFIMIJE , na ovom srpskom forumu taj moj prilog se nalazi napisan latiničnim pismom na:
http://www.fokus-radio.com/forum/post.asp?method=Edit&REPLY_ID=4159&TOPIC_ID=246&FORUM_ID=7

kako bih upoznao Srbe i Srpkinje kakvog manijaka, kriminalca i bednika imaju na mestu predsednika države. Istina je da me je od toga dana DOS-manlijska, a naročito DS narko-adžuvanska pogan počela progoniti, pretiti i na razne načine sputavati kako se ta i takva istine ne bi pročula. Hvala Gospodu Srbi i Srpkinje, moja draga braća i poštovane sestre, su prepoznale ono što srcem napisah, dušom potkrepih i suzama začinih tako da su mi mnogo pomogli i taj moj prilog se je našao na mnogim forumima, makar za nekoliko minuta. Tim prilogom sam samome sebi natovario mnoge probleme na grbaču, u zadnjih nekoliko dana, naročito posle uspostavljanja nove DOS-manlijske vlasti, dobijam najgroznije, najneljudskije i najzločinačkije pretnje u kojima mi se kukavički zapoveda da ukoliko ne prestanem da pišem o Bobiju Taćiju Pederovići, Koštunjavoj Bedeviji. Mlađi Lopuži i Velji Selji da će mi kćerka i unuk proći upravo onako kako mi prođe i pokojni sin (ubili su ga ti krvoloci), no ne odustajem od svog činjenja - ne reći istinu o tim mafijašima, razvratnicima i izdajnicima bila bi izdaja Naroda, Vere i Otadžbine. Da, ta i ja sam samo čovek i ništa više od toga, braćo i sestre, Gospod mi je ostavi od najbližeg roda i poroda jedino još moju jedinicu Olju i unuka Stefana i zaista se veoma mnogo bojim da im se što, ne daj , dragi Bože, ne desi, te vas bratski molim da mi pomognete tako što ćete ovu istinu prenositi tamo gde se DOS-manlije okupljaju, a ja nemam pravo da se tamo pojavljujem iz razloga kako biste delovali na njihovu zakržljalu savest kako bi odustali od svoje demonske nakane. Zaista sam lično se ne bojim tih zveri u ljudskoj koži, spreman sam da svojim životom sada i odmah platim sve svoje grehe, ali preklinjem dželate svoje da mi ne diraju u kćerku i unuka jer oni zaista ništa nisu krivi. Iznositi istinu o žutim smrdibubama i drugim DOS-manlijskim hijenama ću prestati samo onda kada više ne bude damora u meni. Pljunuo bih na samoga sebe kada tako ne bih postupa jer sam taj zavet dao na grobu svog prvorođenog deteta - na Nebesa vaznetog nevinog anđela kojega zveri ubiše samo zato što bi dete Srbinovo i što sam žele da postane i ostane Srbin.

Braćo i sestre, koliko je moja Istina u vezi sa prilogom koji napisah pod naslovom SRCEPARAJUCA ISPOVEST SESTRE JEFIMIJE tačna najbolje potvrđuje ovaj prilog kojega upravo dobih na svoju e-mail adresu i kojega prenosim u celosti iz razloga što je pisac poruke na tako nešto pristao. Sve vas, braćo i sestre, koji čitate srcem i upijate dušom ono što zaista srcem pišem zamoljavam da ukoliko imate bilo kakvo saznanje o zlodelima Bobija Taćija Pederovića, Mlađe Lopuže, Koštunjave Bedevije, Velje Selje i njihovih pobesnelih srbomrzih hijena da me o tome obavestite kako bih sve to objavio i na taj način upoznao Srbe i Srpkinje sa činjenjem tih izdajnika, kukavica, mafijaša i demonom opsednutih zlotvora.

P.S.

Poruka koju upravo dobih od jednog čestitog Srbina na svoju e-mail adresu.
(Podatke o tom gospodinu ne želim da javno publikujem iz razloga da bih ga zaštitio od DOS-manlijskih nasrtaja, pretnji i druge poganosti koje su samo najgorem smradu svojstvene ! )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------




POSTOVANI GOSPODINE KOVJENICU,

NA FORUMU RADIO FOKUSA SAM SA PAZNJOM CITAO VASE TEKSTOVE I ZAPAZIO SAM DA U JEDNOM OD NJIH PRENOSITE ISPOVEST SESTRE JEFIMIJE. NEKI OD UCESNIKA RASPRAVE NA POMENUTOM, KAO I NA DRUGIM FORUMIMA, POKUSALI SU DA OSPORE OVO VASE PISANJE, ISTINA SA NERAZUMNIM ARGUMENTIMA I TO NAZVALI IZMISLJOTINOM. U PRILOG ISTINI ZELIM DA VAM OPISEM MOJE NEPOSREDNO SAZNANJE O OVOM "SLUCAJU".

KAO PROTERANO LICE SA KOSOVA I METOHIJE OD JUNA 1999 GODINE, ZIVIM U ONOM DELU SRBIJE KOJA SE ZOVE, CAK I OD NAJVISIH PREDSTAVNIKA VLASTI - UZA SRBIJA. ZBOG POZNATE SITUACIJE NA KOSMETU I POSTOJANJA OPASNOSTI PO ZIVOT SVAKOG SRBINA NA TOM DELU SRBIJE, TEK POSLE CETIRI GODINE, TACNIJE POLOVINOM 2004 GODINE, SAM USPEO DA OBIDJEM DEO KOSOVA I METOHIJE A ISTOVREMENO I MANASTIR PECKA PATRIJARSIJA. KAKO SAM I RANIJE DOK SAM ZIVEO NA KOSMETU CESTO POSECIVAO PATRIJARSIJU, I POZNAVAO SVE MONAHINJE KOJE SU U NJEMU, NIJE MI PROMAKLO DA JE PRISUTNO I NEKOLIKO NOVIH MONAHINJA, JEDAN SVESTENIK I NEKOLIKO CIVILA KOJI STALNO BORAVE U MANASTIRU. U PATRIJARSIJI JE U TOM TREUTKU, A MISLIM I SADA BILA PRISUTNA JEDNA STARIJA ZENA, DOBRILA, KOJA KAKO REKOSE RADI KAO PREVODIOC A KOJA JE POKUSALA DA O SVAKOME OD NAS SAZNA SVE PA CAK I DA NAS FOTOGRAFISE NEKOLIKO PUTA I SA SVIH STRANA. PO MOM DUBOKOM UVERENJU RADI KAO OBAVESTAJAC NEKE OD STRANIH OBAVESTAJNIH SLUZBI. NISAM NI POKUSAO JAVNO DA PRIUPITAM O NOVIM "STANARIMA" JER BI DOBRILA POMISLILA DA SE RADI O NEKOM KO JOJ JE KONKURENT U PRLJAVOM POSLU, VEC SAM U RAZGOVORU SA PRISUTNIM CIVILIMA POKUSAO DA SAZNAM VISE O ONIMA KOJE NISAM POZNAVAO. RADILO SE O NEKOLIKO SRBA IZ HRVATSKE PROTERANIH 1995 KOJI SU IMALI NESRECU DA SE NASELE U PECI I SOBZIROM DA NISU IMALI GDE OSTALI SU DA POMAZU SESTRINSTVU MANASTIRA NA ODRZAVANJU RIBNJAKA KOJI JE 1997 GODINE IZGRADJEN U OKVIRU MANASTIRSKOG KOMPLEKSA A PO NAREDJENJU SLOBODANA MILOSEVICA PRILIKOM NJEGOVE POSETE PECKOJ PATRIJARSIJI. KADA SAM PRIUPITAO ZA MLADJU, VISOKU I VEOMA LEPU ZENU KOJA JE PROLAZILA PORED NAS, U GLAS REKOSE DA SE RADI O SESTRI VESELINKI, TADA ISKUSENICI, BIVSOJ ZENI BORISA TADICA. S OBZIROM DA SAM BIO NEPOVERLJIV, KAO POZNAVAOCI SESTRE VESELINKE NADUGACKO MI ISPRICASE SVE ONO STO STE VI NAVELI U VASEM TEKSTU. ISTINA DODASEJOS NESTO STO VI NE NAVODITE: SVE JE TRPELA DOK NIJE POCEO DA DOVODI MUSKARCE U STAN I SA NJIMA SE ZATVARA U SOBI.
NADAM SE DA MI NECETE ZAMERITI STO OVO NE PISEM NA FORUMU ALI MISLIM DA CETE ME SHVATITI JER NISAM U MOGUCNOSTI DA CESTO POSECUJEM INTERNET. NADAM SE DA NIJE SRAMOTA RECI DA NEMAM RACUNAR VEC ISTI POVREMENO KORISTIM KOD MOG PRIJATELJA ALI SAM SAGLASAN DA OVO MOJE PISMO POSTAVITE NA VASEM FORUMU.

S POSTOVANJEM, PETAR


RASKA, 01.06.2007.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------
Krstan Dj. Kovjenic

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLJE sutra za SRBE, MAJKU SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!


P.S.

Više o ovome i mnogo čemu drugome možete saznati na: http://www.fokus-radio.com/forum/topic.asp?whichpage=6&TOPIC_ID=246&#4464
 
De_Sisti:
Sta reci, a ne zaplakati?

Помаже Бог, Србине брате !

Прекрстите се, Србине брате, очитајте Молитву Господњу (Оче наш), те хришћански усрдно, созерцавајуће и умилно замолите нашег Спаситеља, Јединородног Сина Господа Оца, Господа Исуса Христа да нам грешницим помогне да се никада нешто слично никоме не догоди. Размислите о томе ко Вам је на месту председника државе и упитајте своју савест шта чинити. Убеђен сам да ће Вам ваша савест наложити да пљунете на самога себе што ништа не чините да се тај усташа-манијак не скине са грбаче Срба и Српкиња у светој земљи Србоји.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Srboljub-BGD:
Помаже Бог, Србине брате !

Прекрстите се, Србине брате, очитајте Молитву Господњу (Оче наш), те хришћански усрдно, созерцавајуће и умилно да се никада нешто слично никоме не догоди. Размислите о томе ко Вам је на месту председника државе и упитајте своју савест шта чинити. Убеђен сам да ће Вам ваша савест наложити да пљунете на самога себе што ништа не чините да се тај усташа-манијак не скине са грбаче Срба и Српкиња у светој земљи Србоји.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић

Брате Србине, смањи доживљај.... Помоли се и ти Богу да ти подари смирење и мудрости... И престани тако праведнички да судиш другима. "Не судите да вам се не суди"
 
De_Sisti:
Брате Србине, смањи доживљај.... Помоли се и ти Богу да ти подари смирење и мудрости... И престани тако праведнички да судиш другима. "Не судите да вам се не суди"

Поштовани Србине брате,

Мени је већ давно суђено и пресуђено - зверски су ми убили родитеље, брата сестру и јединца сина, а мене осудили на доживотну патњу, бол и тугу !

Од живота ми је остало само то и толико да свакодневно метанишем пред олтаром и ридајући преклињем Господа да нико, нигде и никада не буде осуђен на такву казну...


Надам се да ову моју сузом опрану исповест нећете срцем осетити из разлога што ће Вас душа тада силно заболети !

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Браћо и сестре,

Времена за учествовање на овом форуму више немам. Свима онима који буду нашли за сходно да ме било шта питају, саветују ми, или досманлијски "храбро" пљују по мојој маленкости нека то чине, обећавам да ћу се вечерас вратити овој теми, те ћу покушати да одговорим на сва ваша реаговања.

Свима желим пријатан дан !

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Srboljub-BGD:
Браћо и сестре,

Времена за учествовање на овом форуму више немам. Свима онима који буду нашли за сходно да ме било шта питају, саветују ми, или досманлијски "храбро" пљују по мојој маленкости нека то чине, обећавам да ћу се вечерас вратити овој теми, те ћу покушати да одговорим на сва ваша реаговања.

Свима желим пријатан дан !

Крстан Ђ. Ковјенић
Naravno da nemaš u 13h je vizita.
 
DellBoy-011:
VLJUDNO IN PRIJAZNO VAS PROSIM, ČE MI POMAGATE ČIM PREJ, KER BOLEČINA V GLAVI JE NEVZDRŽNA. OPAZNO JE TUDI, DA MI JE ZDRAVSTVENO STANJE VSAK DAN SLABŠE IN SLABŠE… S spoštljivimi pozdravi, KRSTAN KOVJENIČ

Поштовани,

Молим Вас да пажљиво прочитате мој прилог под насловом „ ИСЛУЖЕНЕ ШПИЈУНЧИНЕ УДБ-е ГЛАСНОГОВОРНИЦИ ПРОУСТАШКО - КОМУЊАРСКЕ УДРУГЕ ДС-а“ на: http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=3591
и тамо ћете пронаћи одговор на питање које ми постављате.

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
filatelista:
Srboljub patriota, makao iz Srbije kad je bilo bombarovanje :roll:
To bi pre rekao za tebe i tvoju familiju da ste za vreme svih ovih ratova uhvatili stutku i put nogama pa pravac kazablanka!!! Jak si mi ti junak filatelisto a i ovaj derle svabo. Svima nama ste vec odavno poznati po tome da vam je ispran vec odavno mozak, pa vec i nista nemislite svojim mozgom, vec vam zapad nalaze sta i kako govoriti i pisati i u sta verovati!!!
Ne bih ni reko da si nekakav pravoslavac a pogotovo vernik, vi ste tipicna ustaska tvorevina u srbiji!!!
 
tajna_smotra:
To bi pre rekao za tebe i tvoju familiju da ste za vreme svih ovih ratova uhvatili stutku i put nogama pa pravac kazablanka!!! Jak si mi ti junak filatelisto a i ovaj derle svabo. Svima nama ste vec odavno poznati po tome da vam je ispran vec odavno mozak, pa vec i nista nemislite svojim mozgom, vec vam zapad nalaze sta i kako govoriti i pisati i u sta verovati!!!
Ne bih ni reko da si nekakav pravoslavac a pogotovo vernik, vi ste tipicna ustaska tvorevina u srbiji!!!
ccc :lol:
 
tajna_smotra:
To bi pre rekao za tebe i tvoju familiju da ste za vreme svih ovih ratova uhvatili stutku i put nogama pa pravac kazablanka!!! Jak si mi ti junak filatelisto a i ovaj derle svabo. Svima nama ste vec odavno poznati po tome da vam je ispran vec odavno mozak, pa vec i nista nemislite svojim mozgom, vec vam zapad nalaze sta i kako govoriti i pisati i u sta verovati!!!
Ne bih ni reko da si nekakav pravoslavac a pogotovo vernik, vi ste tipicna ustaska tvorevina u srbiji!!!
nepismeni, pa ja kao "ustaša" bar znam srpski, a ti kao slobodno mogu reći patriJota nemaš blage veze :lol: :lol: . Jer znaš da si obična klončina, a sa klonjovima se ne diskutuje, oni se banuju.
 
Poštovani g-dine Kovjeniću,

Smatram da su Vaši postovi za svaku osudu. Način na koji Vi, kao "osvedočeni" vernik i patriota kvalifikujete svoje sunarodnike drugačijeg političkog opredeljenja, najblaže rečeno je bezobrazluk. Ako Vaši stavovi imaju bilo kakve veze sa nekim mentalnim oboljenjem, ja se zaista, najiskrenije,izvinjavam. Ne znam kako drugačije da objasnim da iz usta jednog istinskog vernika mogu da izdadju takve reči i takvi izrazi, kojih se, sigurna sam i manje verski opredeljeni ljudi - stide.

Zaista me je sramota da čitam tekstove koji u sebi sadrže toliko mržnje prema svemu što nije radikalno. Ja sam Srpkinja po rodjenju, pokoljenja i pokoljenja mojih predaka su Srbi, ali to ne znači da po pravilu moram biti i dobar čovek.

Ako imate i malo ljudskog u sebi, pokušajte da suzbijete tu mržnju prema drugim ljudima, koji su na prvom mestu ljudi, a onda i Vaši sunarodnici. Šta je ostalo za neke druge narode da misle o nama kad pročitaju Vaše izjave, koje su pune mržnje i nekog neprikrivenog ludila.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top