HIGH TECH OPREMA

Pogledao sam sajt spyshop-a, i stvarno ima super stvari, najvise mi se svidja ona kontra spijunka. Ali ovde govorimo o lovackoj opremi (night vision, daljinomeri...) i slicnim uredjajima koje koriste vojne i policijske jedinice na terenu.
 
Imam bas taj broj Kalibra. Predstavljeni su daljinomeri koje koristi SAJ i jos neki koji mogu da se kupe kod nas. Jedan od najjeftinijih je Bushnell za nesto manje od 200 evra. Meri do 500 metara daljine. Bas razmisljam o kupovini. Naravno, ima i skupljih ali ..........
 
Da, imas u "Kalibru" i slicnim novinama, vidjao sam to sto ti treba. E, sad neznam o'klen si, ali trazi po radnjama. Inace, nekovece 23h, na parkingu ispred stranda/NS, Boze moj...nije mi trebala nikakva optika !!! U kolima pored mojih...
 
A-man:
Inace, nekovece 23h, na parkingu ispred stranda/NS, Boze moj...nije mi trebala nikakva optika !!! U kolima pored mojih...

E pa sigurno mi laserski daljinomer ne treba da merim kolko ima do zaljubljenog mladog bracnog para u susednim kolima!!! A posto se doticna situacija odigravala u uslovima smanjene vidljivosti mozda bi ti night vision pomogo a i neki cz99 ako te jedan od aktera tog dogadjaja primeti da ga posmatras u toj delikatnoj situaciji. El vidite momaci kako mi mozemo da koristimo naoruzanje i vojnu opremu u svim mogucim situacijama? Ne znaju oni sto sluze civilno sta propustaju
 
FAMAS:
E pa sigurno mi laserski daljinomer ne treba da merim kolko ima do zaljubljenog mladog bracnog para u susednim kolima!!! A posto se doticna situacija odigravala u uslovima smanjene vidljivosti mozda bi ti night vision pomogo a i neki cz99 ako te jedan od aktera tog dogadjaja primeti da ga posmatras u toj delikatnoj situaciji. El vidite momaci kako mi mozemo da koristimo naoruzanje i vojnu opremu u svim mogucim situacijama? Ne znaju oni sto sluze civilno sta propustaju
mozda ovi sto sluze civilno rade radnju u kolima dok ostali gledaju ;)
 

Back
Top