Negativno o znacima

Poruka
16.125
Svi ovde pricamo samo o lepim stranama znakova, o ljubavi, o tome ko je najbolji znak,....
ali niko ne spominje koje su negativne strane znakova, koja im je bolna tacka, sta ih najvise nervira,...sta im smeta...
Mene bi trecimo to zanimalo.....

Pa da li neko moze da napise nesto o svom znaku...za pocetak 8)
 
Samantha Jouns:
Svi ovde pricamo samo o lepim stranama znakova, o ljubavi, o tome ko je najbolji znak,....
ali niko ne spominje koje su negativne strane znakova, koja im je bolna tacka, sta ih najvise nervira,...sta im smeta...
Mene bi trecimo to zanimalo.....

Pa da li neko moze da napise nesto o svom znaku...za pocetak 8)
Napisi ti o svom...
Ja bas volim sto sam blizanci ... volim sto mogu sve da radim , ali se naravno nikada za nesto dosadno ne bih opredelio , mada mi je mnogo stvari dosadno...ne volim sto nesto veoma brzo moze da prestane da me interesuje , mada mislim da mogu da se disciplinujem , inace nema nista od mene ... to me nervira , sto se veoma brzo zasitim necega ... ali uspeva mi da se koncentrisem na duze vreme u zadnje vreme , vezbam...8) :-o :o
 
Lavovima smeta sve sto nema pocetak i nema kraj, sve sto je nejasno, nedorecheno i neobjashnjeno.Izludjuju nas stvari koje ostanu nedorechene ili stvari u kojima ne vidimo neki smisao, svrhu, cilj. Ne volimo znanje radi znanja, za nas znanje koje nema praktichnu korist postaje mrsomudjenje.
Ne podnose ljude u koje ne mogu imati poverenje. Ljude koji ce ih shutnuti i odbaciti na prvoj krivini, cim naidju problemi ili nesto za sta oni misle da je bolje.

Nervira nas i to sto nam ljudi zameraju da volimo da budemo i centru paznje, da se namecemo da budemo vodje, kad nas karkterishu kao smeshne klovnove zeljne tudjih aplauza i milovanja po glavi.
Zao mi je, ali istina je da na vecinu ljudi gledamo kao na podanike i da je nas osecaj da vredimo vise i da drugi treba da nas slede, tesko objasniti, tesko razumeti i tesko prihvatiti.

Nismo racionalni. Ne razmisljamo glavom nego srcem. Tesko se odrichemo onoga u sta verujemo, cak i kad sami vidimo da je to pogresno.

Nismo svadjalice ali se lako razbesnimo i tad umemo da kazemo svasta, i mada nam vadjenje ochi rechima nije jacha strana, sta nam tad izleti ljudi obicno dugo pamte i tesko oprastaju.

Smeta nam gnjavaza, traljavi i flegmatichni ljudi. Ne trpimo autoritete i ponosni smo, tako da ako neko udari na nas ponos i dostojanstvo.... sve u zivotu smo spremni da sjebemo i izgubimo samo da bi to odbranili.
Ne volimo da nas neko kritikuje i omalovazava javno, ali nazalost, ponekad to sami cinimo, obicno u besu ili kad nas neko zezanje ponese.

Ponekad, kad nas neko izrazito razochara ili povredi, nesto nam u glavi klikne, prestanemo da osecamo bilo sta, na osobu gledamo kao na stvar i ona prosto prestane da postoji. Ako se to desi, mi vise ne mozemo da oprostimo, jedostavno nemamo vise kome. To nije bezdushnost nego neka cudna reakcija koja vrlo zaboli ljude koji su nas razocarali ili povredili nenamerno ili "u zaru borbe" i ne mogu da shvate kako preko toga ne mozemo da predjemo.

Imamo napade lenjosti, i tada obicno mora neko drugi da nas pokrene na akciju. Dajemo savete i kad nam ih niko ne trazi. Ne da bi ispali pametni nego sto tudje situacije sagledavamo tacno i bez greske, a u svojima imamo zablude.

Emocije nam prave problem. Kad nas nesto boli nemamo dugme da to zaustavimo, moramo zestoko da se trudimo i najcesce sebe teramo u drustvo ili u neki posao, u gorem slucaju zatvorimo se i nismo ni za sta nekoliko dana. Dakle, kad nas emocije ponesu, racionalni deo mozga moze samo da gleda i da se chudi.

Najgore podnosimo ravnodusnost u odnosu na nas. Vise volimo da nas neko mrzi i nemamo problem sa tim da se svima svidimo. Ali, rekoh vec, il' nas volite il' nas terajte u ****, samo nemojte biti ravnodusni prema nama.

Dovoljno sam se iskritikovao. Sad malo ostali znaci. :)
 
Mene nervira sto BIKOVI znaju da budu jakooo spori i lenji,...i sto vole puno da jedu pa znam da se jakoo ugojim ako ne pazim,...a sto se tice tvrdoglavosti to je PONEKAD ali samo ponekad dobro,..mada do sada do sada se nije bas ispostavilo da je trvdoglavost dobra stvar i sto kad vidim "crveno" padne mi mrak na oci, pobesnim i glavom kroz zid i kad dodjem sebi posle par sekundi onda shvatim da nisam trebala/htela to da uradim.....
 
lyon 69,mislim ne bih ni ja bolje:D,salim se.Ziva istina.
Pogotovo ono za ravnodusnost,....:D,...a najgore od svega sto nas ona izuzetno intrigira.

Takodje jako smo posesivni,....vezujemo se za stvari,i ljude,...i branimo ih kao svoje "vlasnistvo',tj."teritoriju".Ali najgore je sto branimo od"imaginarnog neprijatelja" .
Uvek imamo osecaj"teorije zavere".

Volimo mnogo da spavamo,ne kaze se dzabe;"Ne diraj lava dok spava".

Istina je ono kad padnemo,da mora neko da nas povuce,jer umemo zapravo da budemo mnogo slabi.

Naivni smo,padamo na laskavce.Mislimo da to sto smo mi iskreni,da su i ostali.

Kod nas je sve crno ili belo.Mi ili volimo ,ili ne,...nema treceg.Uvek je sve jasno.

Mislim da je stvarno bilo dosta o lavovima.Sta cemo da radimo,kad nam saznate sve slabe tacke?:D
 
Samantha Jouns:
Ja sve cekam da cujem za STRELCA nesto...

mane: ceremonije, konvencije, bigotizam, licemerje, dezerter revolucije..

Visi tip: otmen, plemenit, odan nauci, muzici, lepim stvarima, dobrim obicajima, vidjen u otmenom drustvu...

Nizi tip: licemer, samoziv, konvencionalan, banalan...

Kazu astro-knjige! ;)
 
Mogu bas dosta da pisem,npr,...o skorpijama.Nece mi biti problem da pisem negativno,zato sto u njima zaista nista pozitivno i ne vidim.
To su osobe koje su zainteresovane samo za zezanje,za drustvo.Jako im je bitno da ima puno ljudi oko njih,i da je uvek pozitivna atnosfera.(to im je jedino bitno)
Oni nisu za neke dubokoumne diskusije,dosta su povrsne.
Od njih nikad neces dopiti podrsku.Ako si emotivno lose,Ne daj Boze,smoren,beze od tebe kao kugu da imas.
Savet:ako hocete da muvate musku skorpiju,nikad nemojte vi njemu da pridjete.Pridjite njegovom drugu,i smej te se budi te sto pozitivniji i glasniji,i videcete odmah ce da "doleti".
Njegovo merilo dopadljivosti je u ocima drugih,ako se drugima svidjate,svidjate se i njemu.
Isto tako kad se nekome "bitnom" ne dopadnete,i njemu ste gadni.
Zakljucak:osobe bez svog misljenja.
Sve u svemu licimeri.Jedina pozitivna stvar je sto zaista umeju da budu "vatreni".
Nikome ne bih predlozila skorpiju.
 
Samantha Jouns:
eh sad nisi bas bila detaljna...kakave ceremonije? To su im mane???
Mislim da ime je mama sto su nekad preveliki avanturisti i sto misle samo na sebe i na svoj cilj.

Avanturizam, da, ali kod tipicnog Strelca....imam ja jednog u okruzenju, sedi u kuci non-stop! ;)

Tema je uopstena suvise, tesko je definisati tako da svako bude zadovoljan.
 
VIRGINIJA:
Mogu bas dosta da pisem,npr,...o skorpijama.Nece mi biti problem da pisem negativno,zato sto u njima zaista nista pozitivno i ne vidim.
To su osobe koje su zainteresovane samo za zezanje,za drustvo.Jako im je bitno da ima puno ljudi oko njih,i da je uvek pozitivna atnosfera.(to im je jedino bitno)
Oni nisu za neke dubokoumne diskusije,dosta su povrsne.
Od njih nikad neces dopiti podrsku.Ako si emotivno lose,Ne daj Boze,smoren,beze od tebe kao kugu da imas.
Savet:ako hocete da muvate musku skorpiju,nikad nemojte vi njemu da pridjete.Pridjite njegovom drugu,i smej te se budi te sto pozitivniji i glasniji,i videcete odmah ce da "doleti".
Njegovo merilo dopadljivosti je u ocima drugih,ako se drugima svidjate,svidjate se i njemu.
Isto tako kad se nekome "bitnom" ne dopadnete,i njemu ste gadni.
Zakljucak:osobe bez svog misljenja.
Sve u svemu licimeri.Jedina pozitivna stvar je sto zaista umeju da budu "vatreni".
Nikome ne bih predlozila skorpiju.

:lol:

Uh, bas ih ocrni...pa nisu svi takvi, ima i medju njima dobrih ljudi!
Kapiram, stav ti je zasnovan na licnom iskustvu.
Sa boldovanim se bas ne mogu sloziti, pogotovo kad se prica o tipicnoj Skorpiji! ;)
 
@lyon69: qq pronasla sam se u 90 posto teksta :lol: a posebno naglasavam ravnodusnost,tesko odricanje od onoga u sta verujem,nedorecene i nedovrsene stvari,emocije i instant gasenje osecanja prema nekome ( sto si ti reko prestane da postoji ).
a i ostalo leba ti :shock:
 
VIRGINIJA:
Mogu bas dosta da pisem,npr,...o skorpijama.Nece mi biti problem da pisem negativno,zato sto u njima zaista nista pozitivno i ne vidim.
To su osobe koje su zainteresovane samo za zezanje,za drustvo.Jako im je bitno da ima puno ljudi oko njih,i da je uvek pozitivna atnosfera.(to im je jedino bitno)
Oni nisu za neke dubokoumne diskusije,dosta su povrsne.
Od njih nikad neces dopiti podrsku.Ako si emotivno lose,Ne daj Boze,smoren,beze od tebe kao kugu da imas.
Savet:ako hocete da muvate musku skorpiju,nikad nemojte vi njemu da pridjete.Pridjite njegovom drugu,i smej te se budi te sto pozitivniji i glasniji,i videcete odmah ce da "doleti".
Njegovo merilo dopadljivosti je u ocima drugih,ako se drugima svidjate,svidjate se i njemu.
Isto tako kad se nekome "bitnom" ne dopadnete,i njemu ste gadni.
Zakljucak:osobe bez svog misljenja.
Sve u svemu licimeri.Jedina pozitivna stvar je sto zaista umeju da budu "vatreni".
Nikome ne bih predlozila skorpiju.

Uuuuu... izbrisati skorpije s lica zemlje, a?!

A da ti nisi naletela na skorpiju sa podznakom, recimo.. lava?
 
VIRGINIJA:
Oni nisu za neke dubokoumne diskusije, dosta su povrsne. Zakljucak:osobe bez svog misljenja.
Знаш ли у ком знаку су рођени Миле Дупор, Горан Милекић, Његош, Вук Караџић и многи други "површни" и "без свог мишљења" људи :wink:
 
Lazna princeza:
Uuuuu... izbrisati skorpije s lica zemlje, a?!

A da ti nisi naletela na skorpiju sa podznakom, recimo.. lava?


Ne znam ,za podznak.To je moje iskustvo vezano za vise skorpije.Ja se stvarno izvinjavam''prozvanim skorpijama''.
Naravno da imaju i dobrih strana.

A u ostalom ,zar ovde i ne treba da se pise NEGATIVNO O ZNACIMA?
Mozda kad otvorimo temu;"horoskopski znaci poznatih",tu da spominjemo Njegosa i Vuka Karadzica?
 

Back
Top