8800gts

shoner

Zainteresovan član
Poruka
112
imam 8800gts epox nforce 4 3500+ i 2 * 512 dual chanel ram imam problem sa nekim igrama , naprimer need for speed igra ide na high bez problem ali svaki put kada se ukljuci crvena lampica za hard igra zasecka . u cemu je problem . i neke druge igre tako zaseckaju . kad stisnem ctrl alt del izbaci da mi je zauzeto 800 mb rama pa mislim da nije to problem.
 
korisnik2007a:
A shta bi ti :



32 GB rama

4 X 8800 GTX (moze ploca gigabyte,al nemaju drajveri) = 3.5 GB grafike
ti bi to A???
Yebote koji je tvoj problem ? Jel sam ti neshto pogreshno rekao ?
I kad se vec jednom pravish pametan nemoj da ispadnesh glup.....
Inache 8800 GTX nije najjacha kartica nego je to 8800 ULTRA :lol:

Poenta mog posta je bila da 1 GB na game-rskoj mashini nije neshto nego je 2 GB vec standard....
Ali znash kako kazu bolje ispasti glup nego iz avijona.....
 
*P*A*B*L*O*:
Yebote koji je tvoj problem ? Jel sam ti neshto pogreshno rekao ?
I kad se vec jednom pravish pametan nemoj da ispadnesh glup.....
Inache 8800 GTX nije najjacha kartica nego je to 8800 ULTRA :lol:
Poenta mog posta je bila da 1 GB na game-rskoj mashini nije neshto nego je 2 GB vec standard....
Ali znash kako kazu bolje ispasti glup nego iz avijona.....


Necu da budem grub ALI GeForce 7950 X2 ima 1 GB rama.IZVINI
Dexter Boy
 
shoner:
naprimer need for speed igra ide na high bez problem ali svaki put kada se ukljuci crvena lampica za hard igra zasecka . u cemu je problem .
Pusti decu nek se prepiru,tebi je problem u hard disku... 8-)
Probaj da uradis defragment diska,trebalo bi da pomogne,a ne bi bilo lose da navedes koj je HDD upitanju i kad si ga zadnji put formatirao...
 
P.s. Takodje ako ima zahtevniji anti-virus tipa Kaspersky koji je meni pravio problem dok igram s skeniranjem ko zna cega.Sada koristim NOD32 :) i nema problema :)
 
Pa choveche upario si 8800 GTS i samo 1GB rama shta vishe reci ?
To je isto kao kad bi kupio C2D na 3.0 GHz i stavio mu nVidia 7100 i ochekujesh da imash gaming mashinu.... :lol:
Defragmentuj HDD ili kupi josh barem 512 MB rama ali chim si kupio 8800 GTS znachi da imash para tako da se otvori za josh 1 GB rama.....
 
Upravu je Pablo, DDR2 je veoma jeftin da je besmisleno da zakidas na njemu tako potencijalnu masinu.
A sto se tice Ultra 8800 to je vec previse ... Kod nasih dobavljaca je nekih 600€. Zapravo moras biti opasno blesav il' uzasno bogat da bi se odlucio za takav korak.
 
Da ddr2 jeste jeftin ( ja sam kupio za 3300din 1 GB transcend 800 MHz ) ali njegova plocha podrzava samo ddr1 koji je skoro duplo skuplji ali chim on ima para za 8800 GTS ima i onih 60 € koliko koshta 1 GB ddr @ 400 MHz

Ono za Ultru smo se samo prepucavali... ;)
 
juznivetar:
Upravu je Pablo, DDR2 je veoma jeftin da je besmisleno da zakidas na njemu tako potencijalnu masinu.
A sto se tice Ultra 8800 to je vec previse ... Kod nasih dobavljaca je nekih 600€. Zapravo moras biti opasno blesav il' uzasno bogat da bi se odlucio za takav korak.


Istina.Ali vredi svakog ustedjenog dinara jer je ona za sada najjaca kartica na trzishtu
 
Evo shoner:

Ovaj screnshot je radjen na: C2D E 4300 @ 2.4 GHz + 2 x 1 GB ram + 7600 GS GLH 256 mB ddr3 + Biostar Tforce 965PT i mozesh da vidish da na bilo koji server kad se menja mapa udjem medju prvima.... Taj lik ( joker ) me je pretekao tamam kad sam ishao da pritisnem print screen.... Znachi prvi sam ushao na server a sa 1 Gb to nije bilo moguce nego sam se uvek prikachi jedno 6-7.....
i da taj lik ( joker ) ima za 100ms manji ping od mene tako da i to utiche na brzinu prikachenje na server.... Nesmejte se svaka mili sekunda je vazna poshto ima samo 2 snipera ( jedan po timu ) i zamislite koje oruzije uzmem kad se uvek prikachim prvi ? :D
 

Back
Top