Hakeri napali Pentagon!

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.885
Sekretarijat za odbranu SAD isključio je 1.500 kompjutera sa mreže zbog hakerskog podora u sistem, saopštio sinoć Pentagon. Malo detalja je poznato o napadu koji se dogodio u sredu, a sekretar za odbranu Robert Gejts je izjavio da će kompjuterski sistem uskoro ponovo proraditi. On je rekao da su kompjuteri isključeni kada je utvrđen prodor u sistem čiji se uzrok još istražuje.

Gejts je rekao da se dnevno dešavaju stotine kompjuterskih napada na Pentagon i da ni najnoviji nije imao negativne posledice po rad jer su službenici čiji su kompjuteri napadnuti prešli na rad preko džepnih "blekberija". Upitan da li je bilo smetnji u njegovom i-mejl nalogu, Gejts je rekao: "Ja ne šaljem i-mejlove. Ja sam vrlo 'lou tek'".

Niko nije savršen, a ministar odbrane im je baš ...
 
http://www.lightsofeuphoria.de
Ovo im bese polazni sajt, da se obori stoglava masonska azdaja....
ss1.jpg

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Мислим да се починилац већ пријавио "кибернетским ратом" против естонских нациста.
А ја ћу само рећи
ДУЛЕ САВИЋ!!!
ДУЛЕ САВИЋ!!!
ДУЛЕ САВИЋ!!!
ДУЛЕ САВИЋ!!!

Ваља се то после доброг рокања ;)
 
Karlito Brigante:
Sitno.Da su srusili internet servere koji hostuju SAD,pa ajde.
Po mom ,skromnom znaju to je nemoguce.....Mogu da zaguse servere na par sati, i posle da ne mogu mesec dana nista da urade......Amerika je napravila internet te ce se stoga on srusiti iskljucivo i samo iz Amerike, odlukom americkih vlasti....kad se bude preslo na drugaciju savrseniju mrezu, koja ce biti potpuno neoboriva8-).....
 
Cudno je sve to, sve njihove sluzbe imaju separatni sistem kojem ni jedan haker ne moze ni teoretski s vana da pridje, pentagon, CIA, FBI, NSA, ATF, DEA, itd, itd...
Vrata iz ovog sveta u njihov informacijski sistem ne postoje, osim ako im se udje bas u zgradu, a to je vec nemoguca misija.
Lazi i muljaze.
 

Back
Top