Vukova diploma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HEARTBREAKER:
Koji su uslovi za dobijanje Vukove diplome u srednjim skolama, pre svega gimanzijama? Da li je potrebna i diploma sa takmicenja? Stvarno je hitno. Unapred hvala.
Mozda sam zakasnila sa odgovorom, ali nisam u ovaj deo foruma nikada zalazila. Ja sam dobila Vukovu diplomu pre neki dan, 18. a za nju trebas da, sem 5.00 proseka svake godine prodjes i odlicna na maturskom ispitu.
 
moras da imas diplome...
gleda se ko je sve bio 5.0 a onda ko ima najvise rezultata sa nekih takmicenja pa ako te izaberu u skoli onda ides kod prestolonaslednika i dobijete fancy tashnu i fancy olovku sa likom krune...i neko papirche(sestra mi je bila djak generacije)
dobila je nesto tipa 3000 dinara za dzeparac! a nikako evra!!! :roll:
 
Vukovu diplomu dobija onaj ko je bio 5,00 sve 4 godine, i odlichan na maturskim ispitima.
Za djaka generacije zavisi od shkole do shkole, kod nas je bio lik koji nije vukovac, al je pokupio silne nagrade po raznim takmichenjima. Tako da za jjaka generacije nije potrebno da budesh vukovac, kao shto ni vukovac ne mora da ima diplome.
 
UrosWasHere:
:lol: :lol:

Nisam znao da mi imamo kralja

Imamo princa.Bila juce jedna devojka sto je zavrsila ekonomsku.Sto se tice vukovca,bitno je da budes 5.00,a sto se tice djaka generacije svaka skola ima svoj pravilnik po kojem se odredjuje ko ce biti djak generacije,na osnovu uspeha u skoli,takmicenjima,itd.,kako osnovna,tako i srednja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top