DA LI VERUJETE U SUDBINU ILI...

Tachka

Aktivan član
Poruka
1.923
DA LI VERUJETE U SUDBINU ILI... Dakle,da li mislite da je sve vec zapisano negde,Vas zivot i tok kojim ce se stvari desavati i da ih ne mozete promeniti?
MISLITE DA SE STVARI I OKOLNOSTI MOGU PROMENITI VASIM UTICANJEM NA NJIH? Jedno od ova dva izaberitie i obrazlozite...
Pitanje je jasno...
Zanimaju me Vasa misljenja... :idea:
Ajde...
 
Vodjena_snom:
ne....ne verujem u sudbinu,ne verujem u boga...
nEsam sujeverna:lol:

Ako verujes u Boga, ne moras verovati i u sudbinu, jer je Bog dao coveku zdrav razum i slobodu izbora, dakle, nista ti nije "tamo negde zapisao", vec sama krojis svoju srecu. Inace, to sto Boga povezujes sa sujeverjem je suvisno i komentarisati, vera je daleko od sujeverja. Ne moras da verujes ni u sta (mada je pomalo tuzan zivot bez vere u nesto - smrta je jos tuznija), ali potrudi se bar da razgranicis stvari kao sto su sudbina, Bog, vera i sujeverje, jer to od pitanja (ne)vere, kod tebe vec dolazi do pitanja opste kulture.
 
menna:
Ako Ako Ako Ako Ako Ako Ako Ako verujes u Boga, ne moras verovati i u sudbinu, jer je :shock::shock::shock:Bog dao:shock::shock::shock: coveku zdrav razum i slobodu izbora, dakle, nista ti nije "tamo negde zapisao", vec sama krojis svoju srecu. Inace, to sto Boga povezujes sa sujeverjem je suvisno i komentarisati, vera je daleko od sujeverja. Ne moras da verujes ni u sta (mada je pomalo tuzan zivot bez vere u nesto - trta smrta je jos tuznija), ali potrudi se bar da razgranicis stvari kao sto su sudbina, Bog, vera i sujeverje, jer to od pitanja (ne)vere, kod tebe vec dolazi do pitanja opste kulture.

maaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..............

iššššššš :evil: :evil: :evil:
 
eh, nemoj pokushavati...sve zakleti ateisti...a ja neke chujem da se se plashe crne magije od nekih rodjaka, pa nose charape razlichite, pa bebe kad se rode hiljadu jedan ritual...pa ako neko vjeruje u snagu zla, kako ne vjeruje u dobro, pitam se uvijek, ali to shvate kao uvredu...jer su savremeni
...a onda meni nije jasno...
...a kad prochitam u novinama''NN'' ti poklanja dar, nudi ovo, ono, loto, pare, ljubav, fantazija, BESPLATNO...vratim se na prvu stranu da vidim da nisam pogreshila novIne, ali nisam normalne novine, normalna reklama, samo ja luda izgleda shto se chudim
 
''Sudbina je tako htela
da odem iz rodnog sela,
''Sudbina je tako htela
da odem iz rodnog sela...
Nek me ne zaborave
devojke sa Morave,
nek me ne zaborave
devojke sa Moraveeeeee''
f045.gif
f045.gif
 

Back
Top