Sta nedostaje?

Poruka
19.457
Da li ste nekada ostili da prosto neku zenu ne mozete da zadovoljite iz nekog razloga iako sve funkcionise kako treba, erekcija, cvrstina, izdrzljivost a vi kopate i rovarite do besvesti. Koristite sve tehnike, nema blokade...Atmosfera, ma sve ok...Ona napaljena, uziva a vrhunca nema..Pitanje naravno za muski deo populacije.
Da li ste osetili nemoc, bes prema sebi,zbunjenost?
Sta je bio uzrok i sta je najcesci uzrok?Ovo bi mogle zene da prokomentarisu.
 
Vesela_zena_beogradska:
Sad ce da ti kazu - ma frigidna je ...

Aman, choveche, valjda ti je do sada jasno da ne mozemo sa svima da se ka-ramo bez obzira shto nema nekih realnih prepreka .. postoji volja i zelja, ali ne ide. Imala sam takva iskustva.

Pa sto odlazis u krevet ako u startu imas odbojnost? Ja u startu znam jel me privlaci ili ne. Sex se ne zasniva na probi i pokusaju.
 
Vesela_zena_beogradska:
Pazi, tu je otpor prema partneru na nekom drugom, unutrashnjem nivou. Neshto shto mi sa ovom nashom sveshcu i ne mozemo da objasnimo. Ne deshavaju se potrebni hemijski procesi.
slažem se, ponekad vas neko privuče zbog nečega što ne možete da objasnite,
a onda se samo trgnete i shvatite da vas podseća na tatu.
 
Pa sto odlazis u krevet ako u startu imas odbojnost?

Ja rekla ovako ..

ne mozemo sa svima da se ka-ramo bez obzira shto nema nekih realnih prepreka .. postoji volja i zelja, ali ne ide.

tu je otpor prema partneru na nekom drugom, unutrashnjem nivou. Neshto shto mi sa ovom nashom sveshcu i ne mozemo da objasnimo. Ne deshavaju se potrebni hemijski procesi.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ja rekla ovako ..

ne mozemo sa svima da se ka-ramo bez obzira shto nema nekih realnih prepreka .. postoji volja i zelja, ali ne ide.

tu je otpor prema partneru na nekom drugom, unutrashnjem nivou. Neshto shto mi sa ovom nashom sveshcu i ne mozemo da objasnimo. Ne deshavaju se potrebni hemijski procesi.

Dobro je vesela, ne seri, znas sta sam pitao..Ili da ponovim? Jel to znaci da treba taj hemijski proses da krene sa qrcem i dzaranjem ili pre? Ili tek nakon penetracije vidish da fali nesto?
 
Ne. Nego da je curva, drolja, јebala se sa svakim kome moze da se digne i sad je postala imuna na prisustvo bilo kakvog predmeta u sebi.

Au, ala si ti ogorchen .. najpre, zna se shta je ku-rva ... a zatim, ne mozesh ti nikome da prebacujesh ili zamerash zato shto ima potrebu da se `ebe, imash je valjda i ti, a niko ti ne propisuje s kim cesh se `ebati, kada, kako i zashto.
 
ma to ne mora da bude vezano iskljucivo za tipa. meni sa deckom, u vezi, seks super, hemija super i svi ostali procesi, pa ako sam nesto bas umorna, ili napeta iz ko zna kog razloga, moze da dodje do takve situacije.
 
ma to ne mora da bude vezano iskljucivo za tipa. meni sa deckom, u vezi, seks super, hemija super i svi ostali procesi, pa ako sam nesto bas umorna, ili napeta iz ko zna kog razloga, moze da dodje do takve situacije.

Ma naravno, u vezi se takodje desava da smo inhibirani iz nekog razloga koji nema veze s partnerom, nego, ja sam onaj Efendijin topik shvatila kao prichu iz susreta za jednu noc, pa u tom smislu i dala prvi komentar.

I recimo, tip je ok, nemam zamerke shtono kazu, mazimo se i ljubimo i postoji dovoljan hemijski potencijal da bi nastavili dalje, ali u toku samog seksa ne ide ... javlja se neki otpor, ne radi mi se to sa njim vishe, ne palim se dovoljno da bih uzivala, a realnih razloga nema - hocu da se ka-ram, on sve radi kako mi odgovara, ali ga ne osecam nekim tamo receptorima i seks mi postaje mrcvarenje. To se prekida .. posle njega izdrkam sasvim lako .. ili chak i uz njega.
 
Uzrok moze biti stres, neki njen licni problem, pa cak i osecaj krivice prema tom muskarcu ako je uradila nesto lose, a moze da se desi i da je potajno ljuta na tog muskarca zbog necega sto je uradio tih dana... Takodje, postoji mogucnost da nema nijednog valjanog razloga, vec da joj je prosto tako naislo.
U takvom slucaju, muskarac nije kriv i ne treba da trazi krivicu u sebi, vec mozda da jednostavno malo poprica s njom... prica zenu cesto odobrovolji...
 
Vesela_zena_beogradska:
Au, ala si ti ogorchen .. najpre, zna se shta je ku-rva ... a zatim, ne mozesh ti nikome da prebacujesh ili zamerash zato shto ima potrebu da se `ebe, imash je valjda i ti, a niko ti ne propisuje s kim cesh se `ebati, kada, kako i zashto.
Ma nemoj... ne propisuje ovo ono, ****** materine, vama zenama kad se 'ebe samo treba da mahnete repom i odma je deset јebacha oko vas. A mi muskarci, kad nam se 'ebe, onda treba da zvezde skidamo, jedemo govna i sl. da bi se zensko smilovalo da da pikicu... i onda kao ne propisuje niko nikom'... more...!
 
NovaIsta:
nisu u pitanju jeftine price, nego surova realnost. to sto svaka zena u svakom trenutku moze za petama da ima 10 j.ebaca, vise govori o vama nego o nama.
........ :grin: :grin: :grin: :grin: ma gledajte "opstanak" mi smo moderne zivotinje ,i uvek "zenku' jure vishe muzijaka,zakon prirode.............. :grin: :grin: :grin:
 

Back
Top