Grchka - zurke, nocni provodi ?

to je IOS... ove godine ga mnogo nasih agenciaj ima u ponudi, a najzanimljiviaj ti je ona kad vode i dj-ejeve odavde, medicinske sestre...:) glumce... to uglavnom rade agencije za malde,... ima ih nekoliko, ja zanm za mangu i jungle od domacih, i one su male, nemaju bas neki smestaj, vise je varijanta kampovanje, ali je extra atmosfera sa njima, i naravno za velike... colegium i jupiter, koje su i slovenije... collegium uglavnom radi apsolventske exkurzije, i tu su extra, a letovanje sad rade prvi put i vrlo su skupi, a i iskreno,...:( nista narocito... jupiter je smesno jeftin ove godine, posto sam nasao ios za 200 e i prevoz, i viza, i smestaj... kao, posto im je prva godina... oni su najvecaq slovenacka agencija za malde od 18- 32 godine,... a kod nas su relaxov brend, tako da je sigurno bar smestaj ok... to su ti likovi koji vode i medicinske sestre:):):)
 
brvnare imaju samo domace agencije za mlade, collegium i jupiter imaju prave hotele... juce me je drugarica bass pitala za nesto, ona je kod collegiuma uplatila, ali na 5 km od mora... ne znam gde je to, maltene drugo mesto, posto ej ios inace mali... za jupiter saqm proverio, imaju app na 500 m od plaze...
inace, ios je sto se tice tog normalnog smestaja ovako konstruisan: na 500- 800 m su hoteli, i onda ide put do viliga, to je kao centar na plazi, gde su sve diskotreke, klubovi, zezanje na otvorenom,... ali, tu nema znaci smestaja...

skuplji je u odnosu da ostala gr ostrva, recimo da je najjeftinija varijanta kao u silikonskoj dolini...
sve nase agencije tamo imaju dogovor da u nekim klubovima imas povoljnije pice, negde i klopu, lezaljke... tako da na kraju i nije nesto strasno...
 

Back
Top