Sta znace vasi nickovi??objasnite

Zefir je u grckoj mitologiji bog zapadnog vetra. Zefir je takodje termin za blag prolecni vetar...
..vetar je strujanje vazduha , konvekcija (strucnim izrazom) pa bi se Zefirra mogla prevesti kao konvektivna...sto ce reci , uvek nesto radi , uvek negde struji , voli prostor sirinu i slobodu...i ne moze da podnese da je zatvorena i zarobljena...:)
 
Zefirra:
Zefir je u grckoj mitologiji bog zapadnog vetra. Zefir je takodje termin za blag prolecni vetar...
..vetar je strujanje vazduha , konvekcija (strucnim izrazom) pa bi se Zefirra mogla prevesti kao konvektivna...sto ce reci , uvek nesto radi , uvek negde struji , voli prostor sirinu i slobodu...i ne moze da podnese da je zatvorena i zarobljena...:)

mene tvoj nick podsjeća na onu pjesmu...

....ne čuje se ni zefira,niti svirka od pastira...
 
'68Mustang428SJ = 1968 Ford Mustang sa 428 CJ (Cobra Jet) motorom.

1968GTCJ.jpg
 
hmm...ja volim zjale inache u zivotu, to mi je smisao postojanja...kad sam trebala poci ovdje prvo mi je palo na pamet:''Shta cesh ti kokoshko glupa medju ovim svijetom ovdje, bolje ti je peri sudove, i trijebi grashak, prevrci sijeno, da ne pokisne...ti imash neshto da prichash''....pa sam morala iskreno da priznam chime se bavim...a ima neka epizoda Alan Forda, davno, ne sjecam se ni koji, al' mi se chini da su Bob i Alan se nashli u nekoj situaciji i jedan pita :''Shta cemo sad ?'', a drugi "Nishta. Glumi gljivu'' i onda su proshli zvizdukajuci ,''kao nezainteresovano'' pored tih nekih opasnih faca...
Eto, otkrila sam vam moju veliku tajnu, sad cu mozda uginuti...joj... :(
chekacu par minuta da vidim shta ce se desiti...joj, neshto mi kuva u stomaku, joj... :?
 
Cupacabras:
Haha.....hehe.........red je i na mene pa eto Cupacabras je ljudozder neka vrsta zveri koja postoji u Africi ona jede ljude itd...tako da sam uzeo taj nick jer mi se svidja i eto tako.....ukucajte na googlu Cupacabras i vise ce da vam izadje...postoji i legenda...ima i slika tog bica.......
nije afrika nego amerika,tj ako si mislio na chupacabra-u - e onda si pogresno napisao nick,i u mnozini...


inace moj je nick iz keltske mitologije,neka vila koja vristi pred smrt clanova nekih vecih porodica u irskoj,i tako jos po nesto,vec sam pisala o nicku pa da ne tupim :)
 

Back
Top