Na kojim koncertima ste sve bili ?

Pol Diano(prvi pevac IRON MAIDEN), Bijelo Dugme, The Cult, Slayer, Deep Purple, Whitesneake, Toto, Iron Maiden, Blackmore`s Night, White Stripes, Suzan Vega, Riblja Corba, Kraljevski Apartman, Neverne Bebe, Block Out, gomila drugih domacih bendova. Ove godine sam vec bio na dva a ici cu jos sigurno na Saxon, Roling Stones i videcemo sta ce jos da iskrsne...
 
Nisam bila na mnogo koncerata, svega 12. Sem ona dva u paketu, svi su bili u Beogradu, za ona dva sam se truckala šugavim vozom do Beča, ali svaki sekund je vredeo. Sledeće nedelje u ovo vreme znaćete o čemu vam pričam :)

DJ Bobo i Mr President, septembar 2001.
Vroom i Rambo Amadeus, 21.06.2005.
Natacha Atlas, 03.07.2005.
Neki dobrotvorni koncert gde su nastupali Van Gogh, Neverne bebe, Orthodox Celts, Dejan Cukić, Delča, Cactus Jack, Đorđe David i YU Grupa, 05.12.2005.
Linea77, 02.03.2006. (sa Soulfly sam otišla, neka hvala)
Lou Reed, 15.03.2006.
Real Tribute, 20.05.2006.
Red Hot Chili Peppers, 06.12.2006. i 07.12.2006.
Bajaga i instruktori, 23.12.2006.
Buena Vista Social Club, 09.02.2007.
Orthodox Celts, 17.03.2007.
 
E da, bio sam i na svirci Atomskog Sklonista, Inspekrot Blaza, cak i na Van Gogu koga ne slusam ali sam se slucajno zadesio. Zao mi je sto jos uvek nisam imao prilike da odem na svirku Yu grupe. Pored ranije navedenih pravih velikih koncerata(stranih bendova) bio sam jos i na Bily Idol. Najbolje mi je bilo na koncertu The Cult.
 
Khm nemam bas neku veliku istoriju sto se tice poseta koncertima al da vidimo sta moze da se izvuce--->Balasevic, Bijelo dugme, Van gogh, Riblja corba, Gipsy kings, Djordje David,... i dalje ne mogu da se setim... :oops: U svakom slucaju u planu su mi Peppersi, Stonsi i EXIT ove godine. A ne mogu da prezalim sto nisam bila na EXITU prosle i sad na jagodicama, pardon Divljim jagodama.... :D
 
Evo, sad se vratih sa Paul van Dyka. Oko 30 000 ljudi, jedna bina, jedan DJ, jebeno dobar. Do sada sigurno najbolja žurka na kojoj sam bio. Očekivao sam da bude dobro,ali ovo je zaista bilo nešto posebno. Puštao je 3 sata najbolji trance na svetu. Eto, sad jedva čekam da ga vidim ponovo :D .
Odoh da odspavam, smirim se....

Laku noć :D
 

Back
Top