Kad nekog volite, onda...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Uzmite ljubav uopšte... iz bilo koje relacije...
Recimo...
Nedostaje mi ta osoba kad je dugo nema...
Dosadi mi kad je dugo ima... :)
Uvek pomislim na najgore kad mi se ne javlja na telefon, kasni,...
Radujem se uspesima te osobe...
Želim da je obradujem...
Da je zaštitim u nevolji, od neuspeha, bolesti...
Nekad mi je teško da kažem koliko mi znači...
 
Pa ne znam, meni je to tako ljudski i prirodno...
Imam faza kada postoji neki problem u meni, pod pritiskom sam, sita spoljnog sveta... Onda počinju da me iritiraju baš oni koje najviše volim... Tad bolje razgovaram sa kondukterima u autobusu...
Skoro sam imala takav dan... Strahovito sam imala želju da udarim jednu osobu...
Ujutru sam se probudila i shvatila koliko je boje dodala u moj život, i to joj napisala...
Pomislim na najgore, da.
Ako ne mogu da nađem sestru, a znam da je otišla kolima u grad, ja počinjem da strepim da joj se nije desilo... A da je reč o nekoj poznanici, mislila bih: ne javlja se, uživa sigurno negde...
I teško mi je, veoma. Neki ljudi su tvrđi na iskazivanju emocija. Imam ja i mekanih trenutaka, ali i onih kad bih pre slagala sebe i drugoga nego da mu kažem: stalo mi je, ti si veliki deo mog sveta...
Ne znam šta se čudiš, zaista...
 
Sokolica_M:
Pa ne znam, meni je to tako ljudski i prirodno...
Imam faza kada postoji neki problem u meni, pod pritiskom sam, sita spoljnog sveta... Onda počinju da me iritiraju baš oni koje najviše volim... Tad bolje razgovaram sa kondukterima u autobusu...
Skoro sam imala takav dan... Strahovito sam imala želju da udarim jednu osobu...
Ujutru sam se probudila i shvatila koliko je boje dodala u moj život, i to joj napisala...
Pomislim na najgore, da.
Ako ne mogu da nađem sestru, a znam da je otišla kolima u grad, ja počinjem da strepim da joj se nije desilo... A da je reč o nekoj poznanici, mislila bih: ne javlja se, uživa sigurno negde...
I teško mi je, veoma. Neki ljudi su tvrđi na iskazivanju emocija. Imam ja i mekanih trenutaka, ali i onih kad bih pre slagala sebe i drugoga nego da mu kažem: stalo mi je, ti si veliki deo mog sveta...
Ne znam šta se čudiš, zaista...
Sokol'ce, pusti bona ovu manguparju, jos su klinci pa se kurche i prave macho, pevaju onu Breginu "ne dese se takve stvari pravome muskarcu". Pevace oni druge pesme kad se zaljube, ima vremena.... tako je oduvek bilo i bice! :lol:
Svi mi imamo zute minute i naravno da onda oni koji su nam najblizi budu i prvi na udaru. Brinemo za one do kojih nam je stalo.
"Ne daj mi boze sta mi majka sluti, daj mi boze sta mi zena sumnja".
Sve sto si ovde napisala meni je poznato, verujem da je i ostalima.
Sve ulazi u rok sluzbe pod ovim nebom...
 
Sokolica_M:
Pa ne znam, meni je to tako ljudski i prirodno...
Imam faza kada postoji neki problem u meni, pod pritiskom sam, sita spoljnog sveta... Onda počinju da me iritiraju baš oni koje najviše volim... Tad bolje razgovaram sa kondukterima u autobusu...
Skoro sam imala takav dan... Strahovito sam imala želju da udarim jednu osobu...
Ujutru sam se probudila i shvatila koliko je boje dodala u moj život, i to joj napisala...
Pomislim na najgore, da.
Ako ne mogu da nađem sestru, a znam da je otišla kolima u grad, ja počinjem da strepim da joj se nije desilo... A da je reč o nekoj poznanici, mislila bih: ne javlja se, uživa sigurno negde...
I teško mi je, veoma. Neki ljudi su tvrđi na iskazivanju emocija. Imam ja i mekanih trenutaka, ali i onih kad bih pre slagala sebe i drugoga nego da mu kažem: stalo mi je, ti si veliki deo mog sveta...
Ne znam šta se čudiš, zaista...
Ti si zaljubljive prirode, jel? Takvi su najgori, u stanju su i da se zaljube u kućne životinje, komšije, divlje životinje, komšinice, aute i bandere, kao i sve ostalo što postoji na ovom svetu...

Makes me wanna puke...
 
kad volim, a mnogo mi treba da nekoga stvarno zavolim i uopste nisam zaljubljiva, ali kada nekoga stvarno zavolim, mogla bih da ubijem celi svet. branim i stitim tu osobu. u stanju sam celom svetu da okrenem ledja zbog nje (to ukoliko se radi o zastiti osobe koju volim). hocu da kazem da moja ljudska i ljubavnicka lojalnost tada nema granica. ali isto tako i moja ocekivanja, kao i standardi postavljeni toj osobi. znam da nije lako biti na pijadestalu, i da toj osobi uopste tada nije jednostavno da odgovori mojim zahtevima. ali, padne li sa pijadestala, mislim da je bolje da prelazi na drugu stranu ulice kad me sretne.:)
htela sam da kazem da kada volim dajem sve, ali jos vise ocekujem (ah, koja sreca pa se zaljubim prosecno jednom u deceniji). budale bog cuva ;)
 
Sokolica_M:
Uzmite ljubav uopšte... iz bilo koje relacije...
Recimo...
Nedostaje mi ta osoba kad je dugo nema...
Dosadi mi kad je dugo ima... :)
Uvek pomislim na najgore kad mi se ne javlja na telefon, kasni,...
Radujem se uspesima te osobe...
Želim da je obradujem...
Da je zaštitim u nevolji, od neuspeha, bolesti...
Nekad mi je teško da kažem koliko mi znači...


Poznato mi to....i ja bolujem od te boljke....ah....
c046.gif
....imam sve navedene simptome...
a070.gif
 
SiIent Bob:
Ti si zaljubljive prirode, jel? Takvi su najgori, u stanju su i da se zaljube u kućne životinje, komšije, divlje životinje, komšinice, aute i bandere, kao i sve ostalo što postoji na ovom svetu...

Makes me wanna puke...
Nema se shta dodati..osim mozda da je josh tinejdzerka/u fazi emotivnog sazrevanja(koja kod nekih traje do iza smrt)..pa cemo joj ovog puta progledati samo uz moshu.(:
 
Kad nekog volite,onda....obavezno morate da budete nesrecni,da komplikujete, da se tripujete,da se osecate izdatim i da verujete da vam onaj drugi ne uzvraca ni izbliza koliko vam duguje...ako ste srecni zadovoljni rastereceni i mozete da uzivate i mislite i na nesto drugo sem na tu osobu, to nije ljubav - ljubav je ozbiljan pos'o a ne tu neka zezancija....
 

Back
Top