Zelite li da vas racunar zaradjuje umesto vas!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zasto li si postavio svoj link?
Da nije mozda zbog ovoga "Becoming a Cashfiesta member is 100% free and takes only few minutes. After you register, you need to download and launch the FiestaBar™ to start making money. To get thousands of points instantly, visit our Special Offers page and sign up for some of the remarkable deals we've provided for you. Then bring your friends to the biggest money making party on the Web and make even more cash.???
cccc...
 
RemaGM:
Vidite ovako...Rec je o jednom programu koji treba downloadovati sa jednog linka,takodje morate se pre

toga registrovati.Program je veoma mali tako da ne predstavlja problem ni onima koji koji koriste

Dial-up.Novac primate na kucnu adresu svakih petnaest dana,za ispaltu se koriste cekovi tako da mozete

biti bezbedni sto se tice prevare preko kreditne kartce.Ponekad se desi da kasne sa isporukom nekih 5-6

dana ali nista strasno...Evo link na kome se mozete registrovati i skinuti program...

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=RemaGM
Odlično. Samo link mnogo bolje radi bez referal dodatka.
 
Glup si ne znas,a i upravu su mare bolje stavi neka pise nesto drugo da se nevidi adresa to su sve bednici iako nista ne gube ako se registruju preko tebe(bar kao znak zahvale0 oni idu sami se registruju pa se posle zale kad im ljudi rade isto kao i tebi,to sve treba poslati na livadu na ispasu jer su negde i te inteligencije.
 
Styler:
Glup si ne znas,a i upravu su mare bolje stavi neka pise nesto drugo da se nevidi adresa to su sve bednici iako nista ne gube ako se registruju preko tebe(bar kao znak zahvale0 oni idu sami se registruju pa se posle zale kad im ljudi rade isto kao i tebi,to sve treba poslati na livadu na ispasu jer su negde i te inteligencije.
Da se ne vidi adresa?! Ala si ti naivan... Kada se probudiš razmisli ko je bednik. Valjda ćeš shvatiti, ma da sumnjam.
 
RemaGM:
Vidi se da ovde na krstarici nema normalnih,jedino sto vam je vazna ona jebena pricaonica u kojoj samo mislite da se smuvate sa nekim...Neznam sto sam uopste otvorio ovu temu ovde kad niko nista ne razume!

vidi se da ti nisi upoznat sa pojmom "posao"...
da pojasnim...

ono sto ti nudis je sledece

dodje baba bez dinara na pijacu, proseta se pijacom, i sto se duze seta seljaci joj daju krompira, paradajza krastavca, malo piletine, a mozda bude i koja krmenadla.

u stvarnosti to izgleda ovako
baba ode na pijacu, pa pita
-"posto sine krompir?"
-"50 dinara baba"
-"pa sto tako skupo"
-"baba, neko to mora da posadi, plevi, zaore preore, doveze na pijacu, ne moze dzabe...nema leba bez motike baba"

e to ti je to, poslusaj seljaka koji prodaje krompir i ne trosi vreme ljudima koji RADE
 
RemaGM:
Vidi se da ovde na krstarici nema normalnih,jedino sto vam je vazna ona jebena pricaonica u kojoj samo mislite da se smuvate sa nekim...Neznam sto sam uopste otvorio ovu temu ovde kad niko nista ne razume!
Ne znaš?! Treba da ti objasnim? Temu si otvorio da bi prevario nekoga da se učlani kako bi ti prikupio tamo neke poene u toj suludoj piramidi koju ovde reklamiraš.

Ako već ne znaš ništa pametnije idi u pričaonicu pa i ti muvaj. Ili si možda probao, omanuo, pa sada ovde pokušavaš nešto da smuvaš?
 
RemaGM:
Vidi se da ovde na krstarici nema normalnih,jedino sto vam je vazna ona jebena pricaonica u kojoj samo mislite da se smuvate sa nekim...Neznam sto sam uopste otvorio ovu temu ovde kad niko nista ne razume!
A ovde se vidi da ti nemas pojma o zivotu a kamoli o bilo kakvom vidu internet zarade.
Prvo i osnovno pravilo koje se nalazi u TOS SVAKE online firme si prekrsio. SPAM je zabranjen u bilo kom obliku i ukoliko se ustanovi da si spamovao, dolazi do gasenja tvog korisnickog naloga.Ovo sto si postovao svoj reff link a NIKO ga nije trazio je skolski primer spam-a.
"Ajde svi uclanite se preko mene, radite i zaradite mi pare" :lol:
Ovde ljudi ne shvataju najosnovniju stvar - NIKO ne moze da vam zaradi onoliko para koliko vi to sami mozete.

A druga osnovna stvar - toolbarovi,ppc, ppi. mailovi i slicni programi su cisto gubljenje vremena, njihovo vreme je odavno proslo i dosta tih firmi koji su ostale su klasicni lopovi.
 
E pa sinovi dok ja mlatim kes koji vi nikada necete...Cast izuzetcima!Vi se ovde prepucavate ko salje spamove,koja su pravila itd...Ma zabole mene za vas vazno je da sam ja uclanio dovoljno ljudi koji zele da rade takvu vrstu "prevare" sto bi ljubomorne ***** rekle..A vi samo komentarisite ovo sto ja pisem vidi se da nemate drugo sta da radite..Zato vam ja pravim jos jedan posao,samo ovaj vam se sigurno nece isplatiti...:)
 
Alo ako ste vi debili ja nisam,ko bre od vas bednika ima nesto da kaze u cosak pacenici nisam ja vas pajser ca irc-a da se kurcite nemate ni zivot pa ga ovde trazite a to sto ste glupi pa ne znate da se snadjete je drugo pa vaz zao sto smo mi uspeli pusite mi *****,ima da nadjem sledeceg ko mi odgovori i da ubijem od batina bre pajseri jedni.
 
RemaGM:
E pa sinovi dok ja mlatim kes koji vi nikada necete...

:D:D:D:D

pa ti si stvarno komedja od coveka :):):)
koji bre kes, koje ti pare uzimas na tome...
inace, za tvoju informaciju, mnogo sam ja para uzeo, taman onoliko koliko ti sanjas da uzmes preko tog sranjceta :D:D

RemaGM:
Ma zabole mene za vas vazno je da sam ja uclanio dovoljno ljudi koji zele da rade takvu vrstu

nazalost, neces dugo, pitanje je vremena kada ce neko javiti administracije cashfieste da si spamer ;)

RemaGM:
A vi samo komentarisite ovo sto ja pisem vidi se da nemate drugo sta da radite..

naprotiv, mi IMAMO sta da radimo, i ne zanosimo se praznim pricama...kada te prodju te pubertetske fore shvatices to i sam....

Styler:
nisam ja vas pajser

nisi pajser, al si armirani beton.
kad ces da me bijes?
 
posto gospoda ocigledno nisu citala sta su potpisali, evo izvoda
Cashfiesta.com strictly prohibits the sending of unsolicited mass messages of any kind. We will not tolerate spam and will terminate the account of any member who violates our anti-spam policy. Your account will be closed, your referrals will be lost, and you will forfeit any unpaid money on your account.

pozdravite se sa vasim nalozima....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top