Program koji tera komarce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Program postoji. Imao prvo jedan, probao njega, ali hard je počeo čudno da zvuči. :?
Ovaj drugi http://www.download.com/Anti-Mosquito-Software/3000-2056_4-8228265.html još ne znam kako radi. Sa njim je sve u redu što se tiče harda, čuči tu pored sata u zasedi :mrgreen: i čeka da se pojave prve krvopije. Samo mogu da im poručim - naje*aće. :lol: :lol: :lol:

Inače, kako piše u programu, na zvučnicima se ispušta frekvencija zvuka od 16000Hz do 20000Hz. Frekvenciju tog nekog zvuka čuju komarci i drugi insekti pa beže glavom bez obzira :D . Mi taj zvuk ne možemo da čujemo. :roll:

Ajde da vidimo i to čudo.
STOP KRVOPIJAMA!!! :D

P.S.
Ovo je ujedno dobar program i za taštu. Kada komarci počnu da beže iz tvoje sobe idu pravo u taštinu. Ima da je pojedu. :lol: :lol: :lol:
 
Imam i ja jedan u racunaru nikad nisam ni probao da ga koristim
Pricao mi drug da ga je koristio ali tokom rada je video jednog vampira kako mirno seducka na subwooferu tako da je odustao od njega.
Globalno te stvari su lepo osmisljene ali nisu bas delotvorne. Znam coveka koji je u USA kupio dzepni aparat i izujedali ga komarci na splavu :lol:
Postoje takvi uredjaji i za pse ali sve u svemu nisam siguran koliko su delotvorni.
 
Ja koristim zvučne kutije za zvuk sa kompjutera (najviše zbog muzike, da može dobro da roka
band.gif
buttrock.gif
musi137fo.gif
), tako da nema frke jer rade na frekvenciji od 50-20.000 Hz. :D

Krvopijama nema spasa! :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top