Жигошу народ као Јевреје у 2 св. рату!

Predsednici Južne Osetije i Abhazije, Eduard Kakojti i Sergej Bagapš, zatražili su danas od Ujedinjenih nacija i drugih međunarodnih organizacija da doprinesu priznavanju nezavisnosti tih autonomija otcepljenih od Gruzije, ističući da imaju više političko-pravnih osnova na to od Kosova i Metohije.

;) ;) ;) ;) ;)

heheheh neka neka... jes da ne treba biti zlocest ali bas mi je milina... a to je samo START !!! I to leteci hahahahahah
 
Behćed Šalja, izvršni direktor Odbora za zaštitu ljudskih i manjinskih prava u Prištini, za B92 je izjavio da je na listi, osim srpskih, bilo i albanskih imena, i da je Odbor odmah reagovao, jer je pisanje lista Infopres stvorilo konfuziju koja bi mogla da doprinese diskreditaciji ljudi čija su imena objavljenja.

"Novine imaju obaveze da vrše 'sterilizaciju' javnosti, ali ne u tolikoj meri da uzimaju ulogu i istražnog sudije i javnog tužioca i sudije i da donose presude za određene osobe", kaže on.

"Mi se protivimo tome, bez obzira na to da li su to Albanci ili Srbi ili bilo ko. Znači, novine treba da izvršavaju svoju misiju za koju jesu, a istražni organi treba da urade posao za koji su odgovorni", kaže Šalja.
deo iz izvora
mada sto se mene licno tice, cisto trosenje papira i podsticaja relativne mrznje koja i bez takvih tekstova opstaje, na zalost. po meni, svaki normalan covek zna da po enklavama [osim mitrovice] i nema tolikog procenta vojno sposobnog 'kadra" i da u 99,9 % slucajeva oni koji su bili aktivni "onomad" davno su napustili kosovo. znaci... tekst je za osudu
 
adem_ks:
deo iz izvora
mada sto se mene licno tice, cisto trosenje papira i podsticaja relativne mrznje koja i bez takvih tekstova opstaje, na zalost. po meni, svaki normalan covek zna da po enklavama [osim mitrovice] i nema tolikog procenta vojno sposobnog 'kadra" i da u 99,9 % slucajeva oni koji su bili aktivni "onomad" davno su napustili kosovo. znaci... tekst je za osudu
Драго ми је да ти тако нешто јасно,и без ограда кажеш...Можда би нам било боље кад би узајамно били искренији...Корак по корак.
 
Ademe opasan si Srbomrzac stavicu samo akcenat na neke delove tvog teksta punog mrznje
Za tebe je progon Srba trosenje papira ko je rekao da mi vas mrzimo kad kazem vas mislim na siptare vi nas mrzite pa vam se cini da je mrznja obostrana Ademe ima vojno sposobnog kadra puno zapamti i nemoj zaboraviti nikad Kosovo je Srbija i nije van Srbije Beograd nije daleko a u Bgd sta mislis koliko ima kadra vojno sposobnog a i vi ste onomad napustili Kosovo pa ste se vratili kada su ovi nasi dosovci dosli na vlast Zapamti Ademe sa ili bez nezavisnosti vi ste veoma blizu nas a nas je vise razmisli malo o tome a Ademe nije pametno spremati razanj a zec u sumi
 
adem_ks:
deo iz izvora
mada sto se mene licno tice, cisto trosenje papira i podsticaja relativne mrznje koja i bez takvih tekstova opstaje, na zalost. po meni, svaki normalan covek zna da po enklavama [osim mitrovice] i nema tolikog procenta vojno sposobnog 'kadra" i da u 99,9 % slucajeva oni koji su bili aktivni "onomad" davno su napustili kosovo. znaci... tekst je za osudu

Istina...to je moj Adem...nek' vide svi kako ti fino razmisljas... 8-)
 
kimbo:
Ademe opasan si Srbomrzac stavicu samo akcenat na neke delove tvog teksta punog mrznje
Za tebe je progon Srba trosenje papira ko je rekao da mi vas mrzimo kad kazem vas mislim na siptare vi nas mrzite pa vam se cini da je mrznja obostrana Ademe ima vojno sposobnog kadra puno zapamti i nemoj zaboraviti nikad Kosovo je Srbija i nije van Srbije Beograd nije daleko a u Bgd sta mislis koliko ima kadra vojno sposobnog a i vi ste onomad napustili Kosovo pa ste se vratili kada su ovi nasi dosovci dosli na vlast Zapamti Ademe sa ili bez nezavisnosti vi ste veoma blizu nas a nas je vise razmisli malo o tome a Ademe nije pametno spremati razanj a zec u sumi
ti bas moras u svakom postu da ispadnes budala mislim kako te samo ne mrzi . :-?
 
Frozen74:
Predsednici Južne Osetije i Abhazije, Eduard Kakojti i Sergej Bagapš, zatražili su danas od Ujedinjenih nacija i drugih međunarodnih organizacija da doprinesu priznavanju nezavisnosti tih autonomija otcepljenih od Gruzije, ističući da imaju više političko-pravnih osnova na to od Kosova i Metohije.

;) ;) ;) ;) ;)

heheheh neka neka... jes da ne treba biti zlocest ali bas mi je milina... a to je samo START !!! I to leteci hahahahahah
Meni se to ne sviđa uopšte, miriše na trgovinu na našu štetu. Mogu da zamislim kako Buš govori Putinu : ''Ti pustiš Kosovo, a mi tebi da priključiš sebi onu Abha... ma svejedno, znaš već. Ne znam ni gde ti je to na karti. Još ni to Kosovo nisam pronašao, ali nema veze, ok?''
 

Back
Top