Letnji raspust...

Planovi...hm...prvo da se naspavam i to dobro, a onda da nadoknadim sve ono sto sam propustila dok sam isla u skolu...Plan mi je da ne budem kuci, a kako sam pocela necu ni biti...Idem na more, kod seke, kod drugarice u Cirih...i tako... ;)
 
Planiram da ostanem u gradu i da se svako vece zajebavam sa rajom, mozda odem u avgustu na more....Kontala sam raditi nesto preko raspusta, ne mogu svaki dan tražiti od staraca džeparac, biće i nekih koncerata pa mi i za to treba lova...Valjda cu naci nesto!
 
kad zavrsim maturski i dobijem dipolomu....

italijanski
italijanski
italijanski
italijanski
italijanski
dodje sara
ode sara
italijanski
italijanski
italijanski
1 dan more
italijanski
italijanski
italijanski
italijanski
italijanski
dodje sara opet
idemo na more
ode sara
i tako italijanski do sredine avgusta
onda italija 3 godine....
divno ljeto a... :roll:
tu ce nedje izmedju da upadne rdjendan moj i milosev... to je sve
 
au tebra de me nadje.
kevu cjemo da nogiramo negde jer nije bila nigde proshlog leta a buraz i ja jesmo. za sve nema love.
ja cju da drljam statiku konstrukcija chitam knjige nalivam se pivom i radim sklekove.
yebiga nekom je zhivot azija nekom evrovizija.
 
hm,da planiram,ali realizacija sada zavisi jedino od ambasade,tako da...khm,ne bih nista da pricam unapred :roll:

a onda mozda u septembru u hrvatsku na more po obicaju,tj ako ne isplaniram nesto pametnije.
 
moj letnji odmor (da tako kazem poshto radim) pochinje 21 kad se budem otisnuo drumom ka Srbiji,dole tju biti nekih 4 nedelje,od kojih cu svugde biti po malo po celoj Srbiji,malo u BGu,onda u Uzicu,Zlatiboru,malo na Crnogorsko primorje,mozda chak i u Hrvatsku...onda do Sombora na dan dva,ma jedva chekam :D
 
pa ovakoc...
prijemni 18.
prijemni 19.
svakog vikenda pijanke do jula
jul,pola avgusta sam na moru u cg tamo sve od reda... kupanje, plivanje 2 nedelje pa kad dodadi visicu sa ekipom u kaficima pored plaze...
druga polovina avgusta kad dodjem kuci, opet slavlja, zurke i pijanke...
 

Back
Top