Finansijer Demokratske Stranke Stanko Subotic organizator kriminalne grupe?

KoscheiBesmertnii:
А лепо сам му рекао: остави дуван, дуван убија, ал` не вреди, не` да слуша. Ево ја оставио пре три године, само сам се мало угојио, и мало срце ослабело, али гура се некако:)
'Беш живот без цигаре и кафе ... Не остављам !
 
Meni nije smešno. Mnogo mi nije smešno. I baš bih da mi se objasni šta je smešno u činjenici da nas medijski rade, da nam zamazuju oči, da nam bacaju koske, da nam mlate zvečkom ispred nosa, da se igraju "ćorave bake", da odborojavaju koga hoće sa sve "engelo-bengelo", da hapse koga hoće, da tamane svakog ko im se ispreči ili im se ne ispreči ali je mnogo zgodno da se kaže da im se isprečio i puniti novinske stupce detaljima...
Što bi rekao moj stari profa matematike sve gledajući preko naočara i uz šeretski osmeh: Ko razume - shvatiće!
 
KoscheiBesmertnii:


... и то што кажеш, никад не знаш шта вас сутра чека!!!
Мада ти ћеш наВМА, а тамо су најбољи лекари, генерали!!!
:lol: :lol:

Hehehe...ne bi se on dobro tamo proveo sa svojom orijentacijom...vojnici su patrijote...a možda da ga ipak poguramo da stigne što pre ne VMA?? :lol:
 
Daj bre ljudi, nemoj da smo lični! Pa svaka stranka ima svog sponzora. A svaki vođa ima kuma. Najlakše je udariti po Đikiju. Čovek ne može ni da bekne. A ovog Stanka što bi mogao da bekne u njegovu korist - na poternicu! Pa taj scenario je toliko "američki", i toliko naivan, i toliko "već-viđeno-politički" da bi mi bio mnogo smešan da se opet i opet ne dešava u Srbiji. Jer, čim nekoga proterujemo, čim ga stavljamo na prvo mesto kada pričamo o uspesima nove vlade u prvih 100 dana - ODMAH je jasno da:
1. taj čovek NIJE kriv
2. da taj čovek NEŠTO o NEKOME zna...
Pa ne mislite valjda da će jedan Deutsche-gigant da poslovno šuruje sa švercerima i kriminalcima... Nemoj da ste mi naivni!
 
ratnistrateg:
Pa u americi novinari podignu optuznicu protiv politicara i biznissmena samo da na sebe skrenu paznju i povecaju svoju popularnost.
Ne verujem da su nasi novinari toliko pametni, na osnovi njihovog rada i nasedanja na americke podvale ne bi se to moglo zakljuciti.

U ovom slucaju je cika Cane susnuo neki Euro i svi sretni.

Svi ovi novinari su u vreme Milosevica danonocno izvestavali u njegovu korist a od 5 Oktobra se okrenuse za 180 stepeni i pocese raditi u korist Djindjica.

Tada su pale sve maske takozvanih demokratskih, nepristrasnih medija u Srbiji.

Ratnistrateže, ti si melem za moje napaćene oči i dušu. Konačno, neko ko misli. Tako je, ne mora da znači ni da si ti u pravu, ali lepo je pročitati da postoji neko ko povezuje, ko spaja tačku A sa tačkom B u postojećoj ravni, ko ume da razluči medijska naklapanja od zdrave finansijske, ekonomske logike...
Samo toliko. Da podržim misleće i obaveštene :lol:
 

Back
Top