playstation 2 emulator working

-Air Stefan-

Aktivan član
Poruka
1.895
Preuzeo sam program playstation 2 emulator working!
Peuzet je u Rar formatu i normano mogu da ga otvorim ali me zanima kako radi?
Kolko sam svatio chitajuci o njemu treba da podrzi igrica sa PS2-jke na PC-u!
Ako je neko ima iskustva sa ovim programom neka kaze kako se koristi! HVALA! :mrgreen:
 
Instalirao sam ga ali ne mogu nishta da skontam! Kada ga otvorim moram da podesim konfiguraciju tog programa(Pcsx2 needs to be configured)! Onda na toj tabli mi je sve popunjeno osim praznoh mesta iznad kojeg pishe bios!
A ispod toga ima da kliknem na set plugins directory i set bios directory! Nishta ne razumijem! :( :mrgreen:
 
Evo malo da pojasnim stvari:
i3944_CaptureDesktop200706091109521.jpg

i3943_CaptureDesktop200706091107561.jpg

Tako to izgleda! Ko zna neka pomogne! Hvala! :mrgreen:
 
Imam pitanje u vezi emulatora za Nintendo64!
Kada startujem igricu nanjemu ona radi nekoliko sekundi 50, 60 i onda zaglavi pri chemu i slika na kompu nestane i ono dugme koje govori da li je monitor upaljen treperi umesto da stoji upaljeno!(Onda svaki put moram restartovati komp)
Gledao sam da nije zbog pluginova ali nije(barem tako mislim), poshto sam pokushavao sa nakoliko njih ali opet se pojavi ista stvar.
Shto se tiche minimalne konfiguracije za project64(EMULATOR KOJI KORISTIM-trenutno najsavrsheniji za Nintendo 64) izgleda ovako:

* Pentium III 600 Mhz or better
* 128 Mb. RAM or more
* Fast video card with 16 Mb. Video RAM or more
* Windows 95/98/Me
* DirectX 6.0 (latest version of DirectX recommended)

Project64 works best with these video cards:

* TNT, TNT 2, GeForce, GeForce 2, ATI Radeon

Project64 does not work well with these video cards:

* Matrox G200 and G400 (blending errors)
* ATI Rage Pro (misses some 3D functionality)
* 3DFX Voodoo Banshee (has bad DirectX drivers)
* 3DFX Voodoo 1 or 2 (secondary 3D cards are not supported)...
Moj komp podrzava ove uslove i ne vidim razlog zashto igrice ne bi radile kako trebaju? Ako moze mala pomoc oko ovoga ukoliko je moguce?
 

Back
Top