ОЛИВЕР ДУЛИЋ - ПРЕДСЕДНИК СКУПШТИНЕ СРБИЈЕ !

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
BEOGRAD: DULIĆ RAZGOVARAO S AMBASADOROM POLTOM

Predsednik Skupštine Srbije Oliver Dulić razgovarao je juče s ambasadorom SAD u Beogradu Majklom Poltom o načinu funkcionisanja i predstojećim aktivnostima parlamenta, saopšteno je iz Skupštine Srbije. Polt je čestitao Duliću izbor za predsednika Skupštine i ukazao na značaj parlamenta i njegovu integrativnu ulogu u društvu, izrazivši otvorenost za saradnju i spremnost za pružanje pomoći u jačanju institucija parlamenta, naročito na planu edukacije i profesionalizacije stručnih službi, navodi se u saopštenju. Dulić je upoznao ambasadora SAD s načinom funkcionisanja Skupštine Srbije i predstojećim aktivnostima, skrenuo mu pažnju na podelu odgovornosti između vlasti i opozicije u radu skupštinskih odbora i naglasio da je važno promeniti ambijent kako bi parlament mogao da vrši svoju osnovnu, zakonodavnu funkciju.

N. D.
izvor: "Danas"

*********************************************************************************************

Ово је заиста невероватно, понижавајуће и увредљиво за нас да Председик Скупштине моје државе иде код амбасадора САД да му преда рапорт и да му одрука од А до Ш о томе шта се догађа у нашем Парламенту. Па, мајку му, чији је он председник, чији је он службеник, наш или Полтов. Шта заболе Полта како функционише наша Скупштина, шта се то њега тиче, шта Дулић клемпави и блентави има њему да "скреће пажњу" на ово или оно??? :evil: :evil: :evil:

Ја никада нигде нисам прочитао да председник скупштине било које државе иде "на ноге" амбасадору државе која је исту растурила а и даље нас растура
да би му "изрецитовао" шта се код нас догађа. Срамно !
 
E ovo je vec tezi stadijum paranoje sada vec treba da potrazis pomoc mislim ova recenica je ipak dokaz koliko je tvoja bolest poodmakla "да му одрука од А до Ш о томе шта се догађа у нашем Парламенту.".Prvo rad parlamenta je javan i u njemu ima 250 poslanika i sigurno da ukoliko Polta zanima sta se desava u skupstini moze da to sazna i bez da ide kod Dulica da mu ovaj "druka ' u krajnjoj liniji ima i direktan prenos na televiziji koji mogu da gledaju milioni gledalaca tako da je ta prica o "drukanju sta se desava u skupstini "posebno bolesna pogotovo ako znamo da Polt zna bolje od Dulica sta se desava u skupstini.
 
Дулић никада не би био изабран за председника Скупштине да није Коштунице и ДСС...
Тако да немој много да се ишчуђаваш...
Није Дулић најгори. Најгори али убедљиво најгори је Коштуница! Такав фарисеј и лицемер још није виђен на нашој политичкој сцени!
 
Strela:
Дулић никада не би био изабран за председника Скупштине да није Коштунице и ДСС...
Тако да немој много да се ишчуђаваш...
Није Дулић најгори. Најгори али убедљиво најгори је Коштуница! Такав фарисеј и лицемер још није виђен на нашој политичкој сцени!
Aha...
 
Keeper:
eremita koliko ti placjaju da minirash, poshto ne mogu da poverujem da si tolka budala?

Ех узимаш ми мисли... ја данима лупам главу и не могу да схватим то исто за вас...
Која је то сума (или нека друга роба) у питању да и даље волите Запад после свега...

Седиш на грани а испод тебе неки типови ти секу то исто дрво а ти им шаљеш пољупце и навијаш за њих? :shock:
Па да сасвим природно... :roll:
 
Strela:
Дулић никада не би био изабран за председника Скупштине да није Коштунице и ДСС...
Тако да немој много да се ишчуђаваш...
Није Дулић најгори. Најгори али убедљиво најгори је Коштуница! Такав фарисеј и лицемер још није виђен на нашој политичкој сцени!

Политика је само вештина могућег у датим околностима. Добро знаш да сам ја веома навијао за то да председник скупштине буде Т.Николић, а сети се само какве је све то реакције и претње изазвало - на све стране су одједном почели опет да праве хајку на нас. Шта је могао друго да учини??? 8-)
 
Jerry Ropero:
bezveze kukas eremita.

Za ovo ponasanje Hrvatu Oliveru Dulicu odobrenje i blagoslov je dao tvoj ljubljeni Vojislav Kostunica.

On ga je uostalom i izglasao za predsednika skupstine. Voja je kriv a ne Oliver .

Мени је у целој ствари само једно жао а то је што СРС а и они који их подржавају не схватају и не разумеју да евентуалним падом Коштунице или Владе - ОНИ ОПЕТ НЕЋЕ ДОЋИ НА ВЛАСТ.......јер ни у лудилу не могу остварити 50% плус 1......ни у лудилуууууу......... 8-)
 
Bez obzira ko je i koliko zahvalan na tome što je Dulić postao državnik Srbije, meni zajedno sa ministrom spoljašnjih poslova izgledaju kao neki koji ne ulivaju puno poverenja. Čini mi se da ni sami ne znaju šta ih je "snašlo" i na kojim su pozicijama "dogurali". Možda se kukavci štipaju ujutru kad ustaju ili udaraju sami sebi šamare da bi poverovali u ono što im se dešava. A ostalima........, ko im *ebe majku! Važno meni lepo !!!
 
eremita:
Мени је у целој ствари само једно жао а то је што СРС а и они који их подржавају не схватају и не разумеју да евентуалним падом Коштунице или Владе - ОНИ ОПЕТ НЕЋЕ ДОЋИ НА ВЛАСТ.......јер ни у лудилу не могу остварити 50% плус 1......ни у лудилуууууу......... 8-)

I? Kako to opravdava Kostunicu sto je podelio sve poluge vlasti ustasama i sto isporucuje Srbe u crnim kesama?
 
eremita:
Мени је у целој ствари само једно жао а то је што СРС а и они који их подржавају не схватају и не разумеју да евентуалним падом Коштунице или Владе - ОНИ ОПЕТ НЕЋЕ ДОЋИ НА ВЛАСТ.......јер ни у лудилу не могу остварити 50% плус 1......ни у лудилуууууу......... 8-)


axa. oces da kazes da ce Radikali doci na vlast tako sto ce podrzavati sve Kostunicine poteze i njegov sto duzi ostanak na vlasti 8-)

Daj bre. Posle ovog autogola sa Tolimirom predvidjam da ce se DSS na sledecim izborima boriti za cenzus.

Pa DSS kao stranka uopste danas nema izgradjen identitet. Mislim da 90% biraca u Srbiji ne moze da objasni razliku izmedju DS-a i DSS-a . Cak se skoro isto i zovu. Tako da proricem DSS-u lagano vracanje na % koji su imali 1997. godine i utapanje u DS.
 
Chávez:
I? Kako to opravdava Kostunicu sto je podelio sve poluge vlasti ustasama i sto isporucuje Srbe u crnim kesama?

А зашто уопште мислите ДА ЈЕ ТО УРАДИО КОШТУНИЦА а не ТАДИЋ ??? На основу чега??? Колико се сећам управо се Тадић хвалио Карли и другима како је
организовао онај претрес по војним објектима на дан избора Владе - ставите мало прст на чело.

Осим тога Тадић председава Саветом за националну безбедност у којој су сви војни званичници, нарочито обавештајни, а Толимир је ВОЈНО ЛИЦЕ у пензији....... 8-)
 
eremita:
А зашто уопште мислите ДА ЈЕ ТО УРАДИО КОШТУНИЦА а не ТАДИЋ ??? На основу чега??? Колико се сећам управо се Тадић хвалио Карли и другима како је
организовао онај претрес по војним објектима на дан избора Владе - ставите мало прст на чело.

Осим тога Тадић председава Саветом за националну безбедност у којој су сви војни званичници, нарочито обавештајни, а Толимир је ВОЈНО ЛИЦЕ у пензији....... 8-)

pa zato sto je pod vlascu Kostunice ministarstvo policije koje hapsi ljude u nasoj zemlji. Tadic ovo sve da je i hteo - nije mogao da uradi bez blagoslova Kostunice.
 
<prof.Grof>:
Bez obzira ko je i koliko zahvalan na tome što je Dulić postao državnik Srbije, meni zajedno sa ministrom spoljašnjih poslova izgledaju kao neki koji ne ulivaju puno poverenja. Čini mi se da ni sami ne znaju šta ih je "snašlo" i na kojim su pozicijama "dogurali". Možda se kukavci štipaju ujutru kad ustaju ili udaraju sami sebi šamare da bi poverovali u ono što im se dešava. A ostalima........, ko im *ebe majku! Važno meni lepo !!!


ja koliko gledam u ovim drugim zemljama, na pozicije ministara inostranih poslova uglavnom dodju ljudi koji imaju 20 i vise godina blistave karijere u diplomatiji. U Srbiji je drugacije. Dovoljno je si bio omiljeni ucenik sadasnjeg predsednika drzave dok je isti bio profesor u gimnaziji . Mislim to je ko da postavis nekoga bez dana radnog staza u nekoj kompjuterskoj firmi za direktora Microsofta.
 
<prof.Grof>:
Bez obzira ko je i koliko zahvalan na tome što je Dulić postao državnik Srbije, meni zajedno sa ministrom spoljašnjih poslova izgledaju kao neki koji ne ulivaju puno poverenja. Čini mi se da ni sami ne znaju šta ih je "snašlo" i na kojim su pozicijama "dogurali". Možda se kukavci štipaju ujutru kad ustaju ili udaraju sami sebi šamare da bi poverovali u ono što im se dešava. A ostalima........, ko im *ebe majku! Važno meni lepo !!!

:lol:
 
eremita:
Политика је само вештина могућег у датим околностима. Добро знаш да сам ја веома навијао за то да председник скупштине буде Т.Николић, а сети се само какве је све то реакције и претње изазвало - на све стране су одједном почели опет да праве хајку на нас. Шта је могао друго да учини??? 8-)
И ово је врло тачно.
У ствари, можда сви ми превише очекујемо од тих политичара, каткад мало идеалистички замишљајући, и желећи оно што је заправо немогуће - да се они стамено одупру свим притисцима.
Ко зна каквим притисцима и уценама су они заправо изложени, тајним, који се нигде не виде.

Стога, и оно што кажем, да ми не делују довољно просрпски, можда је делимично и моје превелико очекивање, више жеља, него што је могуће у реалности.
 
Karlito Brigante:
Тај Дулић је смешан!А од смешних ликова у политици се може очекивати да се боре само за себе,и ништа више.


Pa kad uvati da širi donju usnu, a nozdrve raširi. Pa kad počne obrvama da glumi te zabrinutog te veselog, te nevinog. Da nije onako dobar doktor rekao bi da me neko zajebava kad bi mi rekao da čovek ima visoku školu. Tačno mi više liči na cirkuzanta nego na nešto drugo!
Stvarno me mnogo nervira. E sad sam se setio. Liči mi na one moje Albance sa Kosova koji su na prikolicama i onom kapom na glavi prodavali kupus za kiseljenje u jesen! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Политика је само вештина могућег у датим околностима. Добро знаш да сам ја веома навијао за то да председник скупштине буде Т.Николић, а сети се само какве је све то реакције и претње изазвало - на све стране су одједном почели опет да праве хајку на нас. Шта је могао друго да учини??? 8-)

Ма дај Еремита, а он је јадан наиван к'о француска (опс енглеска) собарица... :mrgreen:
 

Back
Top