Koji telefon kupiti: Nokia 6288 ili Samsung D600?

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Rešio sam da kupim nov telefon, i ova dva sam stavio u najuži izbor, i sad se dvoumim koji da kupim.
Samsung D600 mi je dosta lepši, i nešto malo jeftiniji, znam neke likove koji ga imaju, i vrlo su zadovoljni njime. Može da se poveže sa TV-om i na njemu prikazuju slike ili video klipovi, kao i da otvara Office 2003 formate i PDF dokumente. D600 ima stereo zvuk(Nokia 6288 nema).
Nokiu 6288 nisam video uživo jer je nema niko iz mog okruženja. To je koliko sam sa sajtova skontao telefon koji je sličan Samsungu D600(oba su na slajder, kamera 2 MP sa blicom,MP3, bluetooth, memorijske kartice) s tim da 6288 ima IC port i da je 3G(dve stvari koji mi nisu potrebne, IC mi ne treba kad ima bluetooth, dok 3G tek počinje kod nas i još je pakleno skup, a i nemam nameru da gledam TV preko mobilnog). Ono što bi moglo da prevagne na stranu Nokie je to što bi uz nju trebalo da dobijem i memorijsku karticu od 512 MB(zavisi kako gde, negde možda i manju, ali bi ipak trebalo dobiti).

Za koji telefon da se odlučim? Nokia je ipak Nokia, dok ni Samsung nije nepoznata firma(što samim tim garantuje i kvalitet njihovih telefona). Cena je približna, D600 jeftiniji oko 7-8€
 

Back
Top