DREAM TEAM

Lana M.:
Mala ispravka.Nije bila podmetnuta bomba,vec je Don Barker njihov bivsi menadzer udario kolima u autobus.Inace ima valjda vise od godinu dana da pratim seriju EXTRA je.E,da malo mi zao sto nema Fleca...
Ma opusteno samo me ti ispravljaj...ja nisam gledala seriju samo zakljucujem kako je bilo! Nisam je pratila od pocetka zato nemam blage sta se desavalo...tek sam skoro pocela redovno da je pratim!
 
JekaiGeorge:
Ma nije moje misljenje da je ona zla, tako kazu po forumima. Meni je ona najjaci zenski lik u seriji, a od zenskih likova ne volim Kloi. Es mi je isto simpaticna, ali Linda je odlicna. Bas su nasli dobru glumicu, cista desetka.
A kako vam se svidja Alex? Meni sladak, ali me zanima vase misljenje :D

Aleks je jedan od najboljih licnosti u seriji...Bas se trudi oko svih clanova tima iako nije bas bio dobar u tome...bas mi ga je zao u onom delu kada su ga svi prozivali zbog one njegove knjizice...jadan....a bas se bori za njih ..i sladak je onako
 
Evo loodaka, manijaka...
lynda41.jpg

profile-106.jpg

profile-110.jpg

liam.jpg


i naravno,
t_rosee.jpg
 
katy:
Aleks je jedan od najboljih licnosti u seriji...Bas se trudi oko svih clanova tima iako nije bas bio dobar u tome...bas mi ga je zao u onom delu kada su ga svi prozivali zbog one njegove knjizice...jadan....a bas se bori za njih ..i sladak je onako
I meni ga je bilo zao kad su ga prozivali za knjizicu i kad je upao u depresiju kad je saznao da mu je skoro ceo zivot bio reziran. I stvarno se bori za tim, iako mi onako iskreno on nnije bas za menadzera. isuvise je dobar. Don Barker je bio lik, onako totalno pokvaren ali odlican kao menadzer.
Odlicne su slicice, a Judzin je mnooogooo sladak.. I Kas... :)
 
Jeste...Judzin je prava lepotica....
Ja prvi put gledam seriju,,,i to ne od pocetka....za sada, bas mi je zao Linde...optuzise je svi, a devojka je napravila gresku slucajno...i ona se bas zalagala za tim...mada, super se odvija radnja serije....sada bas ima dosta zapleta

Tacno je da Alex nije za menadzera...sve je receno ;)
 
Pa niko nije savrsen...ali malo su ga preterali sa optuzivanjem Linde..ma izvucice se ona iz ovoga!!
A meni je Rajan najlepsi..pa ni Judjin mu nije ravan!!!!! haha Salim se Sonjice svako ima svoj ukus!!!
 
Kakav ukus....pobogu...Rajan i Judzin se ne porede...to su ti ko nebo i zemlja, dupe i oko, voda i vatra....kako god bilo nikad necu moci da kazem da je Rajan manje ljepsi od Judjina........a, Linda...ne verujem da ce se izvuci....situacija postaje sve napetija i ozbiljnija....ne verujem da ce se Linda izvuci iz svega ovoga, ipak je toliko para (i klub) izgubljeno zbog njene greske-(ljudi grese,ali vecina to ne shvata),,,ali i ovi mutavi retardi mogu da odvoje koju platu i prodaju kola da bi poboljsali finansije...
 
E pa sta da se radi....takav je zivot ( u seriji)...zato sta bude bice..gledaj pa ces znati..
A za Rajana ne zelim da komentarisem jer je on moje vlasnistvo.. ;)
A Judjin je tvoj tako da gledaj u svom pravcu i ne skreci pogled..
 
Pa meni je Rajan od samog pocetka bio najlepsi!! Ali svako ima svoj ukus i o njim ne treba raspravljati!!!!! A i ja mislim da ce Linda da se izvuce jer je pametna zena!!!! I nju ne moze jedna glupa prevara da zezne!!!
 
Prelep je ovaj Alex....Sto se Linde tice, ja nju bas zato volim...zato sto je kao stvorena za svoj posao...skroz je pametna i inteligentna, glavni mozak u celoj prici...by the way super je sto je dovela onog Hektora u tim
 
Hektor je bio odlican potez...A eto izvukla se zahvaljujuci Kasu, samo ne znam kako ce da se vrati na radno mesto, ali mislim da ce Kas i tu da umesa prste.
Mnogo mi je bio sladak Alex u jucerasnjoj epizodi kad je sav onako rastresen objasnjavao taktiku i sve zivo pobrkao. :D
Steta sto Jamie Lomas nije malo poznatiji, ovako mogu samo da ga gledam u Dream Team i u Hollyoaks (ovo drugo nemam) .
 
Andjelčić:
E pa sta da se radi....takav je zivot ( u seriji)...zato sta bude bice..gledaj pa ces znati..
A za Rajana ne zelim da komentarisem jer je on moje vlasnistvo.. ;)
A Judjin je tvoj tako da gledaj u svom pravcu i ne skreci pogled..


Pa, podrazumeva se da je Judzin lepsi od Rajana....samo kazem da ni Rajan nije nesto ruzniji od Judjina....Alex je skroz savrsen muskarac, a Kasper je bas detinjast i to mu bas lepo stoji
 
katy:
E, Jeko pa zar ti nisi vec gledala dream team??Jel si nam ti pricala sta ce se desiti na kraju i ko je misteriozni vlasnik kluba??
E da sam gledala... :( . Nisam gledala citala sam sadrzaj epizoda, pa sam zato i znala.
Krivo mi sto nisam gledala od pocetka, ovo je deveta sezona.
A slazem se sa tobom, Alex je savrsen, Rajan i Judzin su obojica lepi, a Kas je onako detinjasto sladak. :)
 
Pa mozda i puste iz pocetka kada se zavrsi.....I ako je vama Kasper sladak i Alex opet smatram da nisu ravni Rajanu!!!! Mozete vi da pricate sta ocete ali tako je!
Svako ima svoje misljenje tako da nema ljutnje ako sam samo iskrena!!!!!
 
Nazalost nema niko tu seriju. Nema gde nisam nisam trazila i niko je nema. Bas se nerviram ali uskoro uzimam flat paket pa cu da vidim da skinem. Ako negde ima da se skine.

@Andjelčić Ma nema ljutnje, svako ima pravo na svoje misljenje. Demokratija! :D

Meni recimo Rajan nije sladak. Mislim ono, simpatican mi, ali nista posebno. Ja sam ti vise za one
okorelo engleske tipove: Alex,Kas, Hju Lori. :)
 
Ma opusteno...to je tvoje misljenje!!!! Svako ima svoje misljenje i necemo da se svadjamo oko toga! ;)
Tebi je sladak Alex...Katy je sladak Judjin..meni Rajan!!! Pa bolje tako nego da se svadjamo oko iste osobe :)...
 
E ljudi ne mogu da verujem da sam propustila dve najbolje epizode u sezoni...strasno i to sve zbog odlaska u grad!! Znaci ne verujem....Bas mi je krivo sto nisam gledala kada se sve otkrilo i kada je cela istina izasla na delo!!!!! Bas mi krivo sto je Alex ubio Kasa.....Znaci nikada sebi necu opsrostiti ovo sto nisam gledala ove dve epizode...
 

Back
Top