Tachi: Srbija ce se obracunati sa Gardom cara Lazara...i....
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Tachi: Srbija ce se obracunati sa Gardom cara Lazara...i....

*BILJA* nije na forumu
    Uči da razlikuje bezanje od nečega i trčanje u susret nečemu..
    Starosedelac
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1573

Podrazumevano Tachi: Srbija ce se obracunati sa Gardom cara Lazara...i....

Na pitanje hrvatskog novinara (prepricano) da li se plasi dobrovoljackih grupa (narocito pomenute Garde)rekao je NE!

Posto se Srbija vec obracunala sa Gardom cara Lazara....Tachi nema primedbi, osim da je "malo oprezan"
    -------------------------------

Sta dalje kaze Cheku: Hrvatski eksperti na Kosovu (citat)
    Ceku je priznao da kosovske vlasti u izgradnji drzave (?) angazuju kadrove iz Hrvatske.
    - U Hrvatskoj sam se borio, imam porodicu u Zadru. Poznajem Hrvatsku,njene ljude. Mnogi nam Hrvati nude pomoc. Kod nas je angazovan Neven Mimica, Milan Pupovac........S Ljubom Juricicem sam razgovarao o angazmanu, a razgovarao sam i sa Ivom Josipovicem, te njegovim kolegama pravnicima svetskog glasa...."

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tachi: Srbija ce se obracunati sa Gardom cara Lazara...i....

Ау бре! Па све усташа до усташе

*BILJA* nije na forumu
    Starosedelac
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio no_problemo
    Pa, sta smo ocekivali?
    Koga ce da angazuju da im stvaraju "drzavu" nego Hrvate. Covek se tamo borio (da mi je znati protiv kga i u ciju korist ) a Srbija se smesta obracunala sa Gardom cara Lazara!
    Zato se ja ne cudim kad nase "demokrate" zajedno sa Siptarima i Hrvatima raspale po onom delu Srba koji ne pristaju da budu sluge, nego se za Srpstvo bore.
    Ja ovde ne cuh da "demokrate" napadaju UCK i albanski ekstremizam, ili sam mozda nesto propstila, u sta sumnjam.
    Poslednji put ažurirao/la *BILJA* : 28.05.2007. u 19:20

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Не. "Демократе" подржавају САД политику, па самим тим и УЧК

*BILJA* nije na forumu
    Starosedelac
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1573

Не. "Демократе" подржавају САД политику, па самим тим и УЧК
    Sasvim dobro uocena veza

Elita Salvantis (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Citat Original postavio *BILJA*
    Na pitanje hrvatskog novinara (prepricano) da li se plasi dobrovoljackih grupa (narocito pomenute Garde)rekao je NE!

Posto se Srbija vec obracunala sa Gardom cara Lazara....Tachi nema primedbi, osim da je "malo oprezan"
    -------------------------------

Sta dalje kaze Cheku: Hrvatski eksperti na Kosovu (citat)
    Ceku je priznao da kosovske vlasti u izgradnji drzave (?) angazuju kadrove iz Hrvatske.
    - U Hrvatskoj sam se borio, imam porodicu u Zadru. Poznajem Hrvatsku,njene ljude. Mnogi nam Hrvati nude pomoc. Kod nas je angazovan Neven Mimica, Milan Pupovac........S Ljubom Juricicem sam razgovarao o angazmanu, a razgovarao sam i sa Ivom Josipovicem, te njegovim kolegama pravnicima svetskog glasa...."
    Vazno da je Taci zadovoljan ....

A za hrvate je potpuno logicno, siptari im se uvlace vec dugo vremena. Prosto balave na sve sto ima veze sa hrvatskom, cak su poceli i da izmisljaju da su 'rodjaci' po ilirskoj liniji
    Naravno hrvati "vole" siptare, koliko i cigane, ali dobro im dodje da imaju pseto koje laje na Srbiju.

Ma jad i beda dokle smo dosli, da ustase i njihovi siptarski kucici upravljaju Kosovom....

Starosedelac eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1645

Данас сам погледао део репризе Б92 Утисак недеље у коме Дулић Оливер отворено каже "ЈА НИСАМ СРБИН"....... па затим "ја сам из мешовитог брака"...а онда је додао како је "лојалан грађанин" и бла,бла,бла......дакле дефинитивно се сам изјаснио. С тим што је овога пута одустао од оне буђаве
    приче о томе да је у 'рватској - 'рват а у Србији - Србин......... ето..... 8-)
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

И до свега тога нас је довела политика Зорана Ђинђића, касније Зорана Живковића и сада Бориса Тадића.

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Гледао сам јуче на ТВ Мост емисију о повезаности Ал Каиде са Европом. Да се згрозиш.

Zaslužan član Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Citat Original postavio eremita
    Данас сам погледао део репризе Б92 Утисак недеље у коме Дулић Оливер отворено каже "ЈА НИСАМ СРБИН"....... па затим "ја сам из мешовитог брака"...а онда је додао како је "лојалан грађанин" и бла,бла,бла......дакле дефинитивно се сам изјаснио. С тим што је овога пута одустао од оне буђаве
    pa ni ti nisi Srbin, ti si budala po nacionalnosti.
    kad cje te smoriti da pratish ko je chiji i odakle? vodish evidenciju? kao shto skupljash slike pedera?

i Tachi me interesuje poput kishe u Pakistanu.
    ne znam shta treba raditi ni s nashim budalama, a kamoli shiptarskim.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.05.2007.
    Reputaciona moć
    28

A šta se ustvari desilo sa gardom Cara Lazara? Jel bila osnivana?

Ni mene nikako nije iznenadilo da ustaše i šiptari tako saradžuju. Ustaše i šiptari su samo američke sluge i dušmani Srpstva koji mrze sve štaje Srpsko.

Početnik
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Браво. Самим тим што си написао да су америчке слуге, то се може повезати и са ДС и ДСС.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1645

најновије вести

BUŠ I PUTIN RAZGOVARALI O KOSOVU
    Ponedeljak, Maj 28, 2007 20:08 RTS

bush-putin-2

Američki i ruski predsednik Džordž Buš i Vladimir Putin razgovarali su telefonom i dogovorili se da nastave dijalog o Kosovu, saopštila je Bela kuća.

'Razgovor je vođen na inicijativu predsednika Putina. Dvojica lidera su razgovarali o značaju nastavljanja dijaloga o Kosovu i o drugim pitanjima od zajedničkog interesa', izjavio je portparol američkog Saveta za nacionalnu bezbednost Bele kuće Gordon Džondro, javio je Rojters.
    Buš i Putin su izrazili zadovoljstvo što će se sresti na samitu G8 iduće nedelje u Nemačkoj, dodao je Džondro.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

*BILJA* nije na forumu
    Starosedelac
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1573

[QUOTE=Zorba1]A šta se ustvari desilo sa gardom Cara Lazara? Jel bila osnivana?
    -----------------------------
    Jeste, ali su clanovi uglavnom pohapseni.

*BILJA* nije na forumu
    Starosedelac
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1573

Sta su rekli osnivaci Garde cara Lazara:
    "„Mi nemamo nikakvih ambicija da se samostalno naoružavamo i da delujemo van institucija države. Mi samo želimo da u slučaju da se proglasi bilo kakva nezavisnost Kosova, ove jedinice stavimo na raspolaganje Vojsci, policiji i Žandarmeriji......"

Starosedelac adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Keeper
    pa ni ti nisi Srbin, ti si budala po nacionalnosti..
    ajd sto ovih srba ima pod hrvatima, crnogorcima, makedoncima... al koja je sada ova novostvorena nacionalnost

*BILJA* nije na forumu
    Starosedelac
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio adem_ks
    ajd sto ovih srba ima pod hrvatima, crnogorcima, makedoncima... al koja je sada ova novostvorena nacionalnost
    Srba ima POD Hrvatima?
    Inace, ovo se u gramatici kaze - predlog za mesto (pod, ispod) jesi li pisao u prezentu ili futuru? Ili si se samo lose izrazio, sto ti inache, polazi za rukom, da l' namerno, da l' iz neznanja

Starosedelac adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio *BILJA*
    Srba ima POD Hrvatima?
    Inace, ovo se u gramatici kaze - predlog za mesto (pod, ispod) jesi li pisao u prezentu ili futuru? Ili si se samo lose izrazio, sto ti inache, polazi za rukom, da l' namerno, da l' iz neznanja
    izvini biljo.. pod tim "pod" sam mislio da posto cesto tvrdite da su hrvati pokatoliceni srbi..itd. itd.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1645

Citat Original postavio Keeper
    pa ni ti nisi Srbin, ti si budala po nacionalnosti.
    kad cje te smoriti da pratish ko je chiji i odakle? vodish evidenciju? kao shto skupljash slike pedera?

i Tachi me interesuje poput kishe u Pakistanu.
    ne znam shta treba raditi ni s nashim budalama, a kamoli shiptarskim.
    Поред таквих као што си ти ТЕШКО ЈЕ БИТИ БУДАЛА... све будалаштине си као антисрбин одавно безецовао........

Тачно је да "водим евиденцију" - нећу ваљда да допустим да се усташе опет инфилтрирају као за време Броза... СВЕ ВАС ТРЕБА ПРИКАЗАТИ У СЛИЦИ И РЕЧИ... и ондаК нема фолирања, зна се КО ЈЕ КО ??? А ти би хтео да националну припадност држите у тајности, као Чивути.......неће моћи, брале......

п.с. Једна добра фотка или слика вреди више него 1 000 речи - јер речи су имагинарне... тако да ја не скупљам само слике педера (е, да би таквима као ти приказао за шта се залажете) него скупљам и портрете неких форумаша...хехехе...

Buduća legenda Jerry Ropero (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

a ti vidi pa na sledecim izborima glasaj za DSS. Samo da znas da glasanjem za Kostunicu i DSS u paketu glasas i za razne Dulice, Pozderce, Stavrule i ostale nesrbe....

Starosedelac Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    359

најновије вести

BUŠ I PUTIN RAZGOVARALI O KOSOVU
    Ponedeljak, Maj 28, 2007 20:08 RTS

bush-putin-2

Američki i ruski predsednik Džordž Buš i Vladimir Putin razgovarali su telefonom i dogovorili se da nastave dijalog o Kosovu, saopštila je Bela kuća.

'Razgovor je vođen na inicijativu predsednika Putina. Dvojica lidera su razgovarali o značaju nastavljanja dijaloga o Kosovu i o drugim pitanjima od zajedničkog interesa', izjavio je portparol američkog Saveta za nacionalnu bezbednost Bele kuće Gordon Džondro, javio je Rojters.
    Buš i Putin su izrazili zadovoljstvo što će se sresti na samitu G8 iduće nedelje u Nemačkoj, dodao je Džondro.
    Дакле она наказа Визнер џабе иде овде и лови ЕУ подршку. Е, што волим телефон

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1645

Citat Original postavio Jerry Ropero
    a ti vidi pa na sledecim izborima glasaj za DSS. Samo da znas da glasanjem za Kostunicu i DSS u paketu glasas i za razne Dulice, Pozderce, Stavrule i ostale nesrbe....
    99,99% нећу уопште изаћи на изборе...... 8-)

Starosedelac Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    359

Citat Original postavio adem_ks
    izvini biljo.. pod tim "pod" sam mislio da posto cesto tvrdite da su hrvati pokatoliceni srbi..itd. itd.
    Па Биља није ја. Не тврде то сви. Али тенденциозно - мишљења појединаца потурате групама. Иако смо Биља и ја у сличности што навијамо за радикале - не значи да смо у хору. Макар и црквеном. Не.

Aktivan član iskander (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2006.
    Reputaciona moć
    0

Гледао сам јуче на ТВ Мост емисију о повезаности Ал Каиде са Европом. Да се згрозиш.
    Ne treba ti TV, samo svrati do foruma "Priština" - sve će ti biti jasno...

Zaslužan član Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    282

Тачно је да "водим евиденцију" - нећу ваљда да допустим да се усташе опет инфилтрирају као за време Броза...
    neprijatelj nikad ne spava.
    jel tako? tako je.

zbog takvih kao ti je i snimljen "balkanski shpijun".
    nazhalost, nishta nismo nauchili od tog filma.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Slične teme

1. NATO umesto Cara Lazara
    Autor Koschei.Besmertnii u forumu Politika
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 28.02.2009., 17:06
  2. Garda Svetog Cara Lazara de ste??:lol:
    Autor ShadowNinjaMan u forumu Politika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 15:45
  3. GARDA CARA LAZARA