Potpuno nova COROLLA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.125
Da li ste je probali??
Sta mislite o novoj Corolli??
Ja sam je probala i zadovljna sam, odusevljena sam sto ima pregrade za sitnice, dualnu klimu, tempomat i sto je vaj put Toyota vise akcenta stavila na prilagodjenost vozacu da mu je sve pri ruci.
 
draga samantice, na sta tacno mislis, na Aurisa ( 5 vrata ) ili novu Corollu sedan ( 4 vrata i prtljaznik ). u osnovi identicna platforma samo druga pixla. Imao sam prilike da dosta vozim Aurisa 1,4 D-4D sa 90 KS...i kao svaki japanac, bio mi je veoma dosadan i anemican, inace ok je auto.. :wink:
Novu Corollu Sedan cu tek da probam ali se nadam da ce imati jaci motor... Sta te tacno interesuje?
 
HEMI 426:
draga samantice, na sta tacno mislis, na Aurisa ( 5 vrata ) ili novu Corollu sedan ( 4 vrata i prtljaznik ). u osnovi identicna platforma samo druga pixla. Imao sam prilike da dosta vozim Aurisa 1,4 D-4D sa 90 KS...i kao svaki japanac, bio mi je veoma dosadan i anemican, inace ok je auto.. :wink:
Novu Corollu Sedan cu tek da probam ali se nadam da ce imati jaci motor... Sta te tacno interesuje?

Ne interesuje me....AURIS JE Jedan auto a COROLLA drugi,ok imaju slicnosti ali kad sam napisala Corolla mislila sam na NOVU COROLLU sedan..naravno da mislim na corollu sedan.
Probaj ja sam vozila Corollu sol 2,0 D-4D, 126 KS, meni se svidja.
 
Ako pogledas medjuosovinsko rastojanje, trag tockova, dimenzije, ogibljenje, platformu i motore, onda ces da skontas da su Auris i Corolla identicni automobili samo sa drugim karoserijama :wink:
U stvari, identicni su i sa proslom generacijom...cak im je i tezina ista ( u par kg razlike )
Ono sto bi jedino voleo da probam je 2,2 sa 177 KS jer sam vozio Megane 2,0 Dci sa 150 i odusevio sam se motorom ( ostatak automobila je kesa ) a ovo mora da je jos bezobraznije
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top