.....

-HUGH HEFNER:
vagao sam celo vece...sta da radim...

na jedan tas- njeno malo srce u kojem ne mogu naci slobodno mesto, razmazenost zbog mame i tate, sebicnost zbog bivsih momaka...

na drugi tas- dobar izgled (Fashion TV al' sa sisama!) i sex za nezaborav...

odlucih-trpecu je do sledeceg menstruacionog ciklusa!! :)




a jel zna neko sta je uradilo partizan danas?? :)

ŠTA SAD; OČEKUJEŠ DA TI CKM I RETROURBAN POKLONE KOŽNU JAKNU...
 
...zelis mesto u njenom srcu...sto znaci da ti se ona ipak svidja i kao osoba, takva...razmazena...sebicna...da ti se samo svidja njen izgled i sex, ne bi ti bilo potrebno da te ona jos i voli...
 
cekaj polako,svi ste shvatili moju situaciju preozbiljno :) kakvi mostovi,kakve bre tuzne vrbe?? od sad cu savljati vise smajlija :)
uvek se vodim zakonom ponude i potraznje, kad nece ona da bude to sto ja hocu da bude, bice neka druga....a kad bi naisla ona prava sutra bih se ozenio!! :) jeo malter,tako je!!
 
gossca:
...zelis mesto u njenom srcu...sto znaci da ti se ona ipak svidja i kao osoba, takva...razmazena...sebicna...da ti se samo svidja njen izgled i sex, ne bi ti bilo potrebno da te ona jos i voli...

ma neeee...za pravog napadaca vrhunsko zadovoljstvo je u osvajanju tvrdjave... :)
 
k034.gif
 
-HUGH HEFNER:
vagao sam celo vece...sta da radim...

na jedan tas- njeno malo srce u kojem ne mogu naci slobodno mesto, razmazenost zbog mame i tate, sebicnost zbog bivsih momaka...

na drugi tas- dobar izgled (Fashion TV al' sa sisama!) i sex za nezaborav...

odlucih-trpecu je do sledeceg menstruacionog ciklusa!! :)[/B]
Ccccc......ti si ko onaj što ga ostavila ženska a on se pita da li će i dalje biti sexa.....Samo malo naprednija verzija. Verovatno imaš malo više godinica. A i što bi ostavljao tu cicu kad ti očigledno odgovara. Čim je tebi sex super.....ne vidiš ti, dečko, dalje od šlica....A i te njene mane...verovatno nisi sam uočio (gledao si u Fashion TV) nego ti ih je "prišapnula" neka mudra ptičica...Sve u svemu.....šta si tražio, to si i dobio.....za bolje i nisi....
 

Back
Top