CHASING AMY

Hurricane

Zainteresovan član
Poruka
152
Koliko vas opterecuje seksualna proslost vaseg partnera? Dali bi ste bili sa devojkom, a da znate da je ucestvovala u raznim seksualnim egzibicijama (trojke, cetvorke i sl. varijante grupnjaka, homoseksualizam...)? Ma, jos jednostavnije, dali vas muce stvari tipa: sa koliko je osoba vasa devojka bila, kako joj je bilo, dali vam se pojavljuje pred ocima sa nekim drugim itd. itd. blah, blah, blah?
Pitanje za momke, a i za devojke...

...a,da...."Chasing Amy".....simpatican film
 
Zasto se opterecivati sa takvim stvarima.Bar sam citala po ovim forumima da vama muskarcima to nije bitno-bitno je kakva je prema vama.Meni nije bitno.Ne kazem da me nekad ne interesujem da saznam nesto vise,ali onda treba biti spreman cuti nesto sto nisi zelio da cujes,ili nisi spreman.Jer svako pitanje o tome vuce neko drugo i onda to prelazi u kopanje po proslosti.A to ti,vjeruj mi,netreba.Zasto muciti sebe.Treba se opustit i uzivati.Pozdrav.
 
Hurricane:
Koliko vas opterecuje seksualna proslost vaseg partnera? Dali bi ste bili sa devojkom, a da znate da je ucestvovala u raznim seksualnim egzibicijama (trojke, cetvorke i sl. varijante grupnjaka, homoseksualizam...)? Ma, jos jednostavnije, dali vas muce stvari tipa: sa koliko je osoba vasa devojka bila, kako joj je bilo, dali vam se pojavljuje pred ocima sa nekim drugim itd. itd. blah, blah, blah?
Pitanje za momke, a i za devojke...

...a,da...."Chasing Amy".....simpatican film


Svako ko ti kaze da mu nije bitno LAZE,svi se folkaju kao ne zanima ih,a po forumu pitanja tipa "Saznao sam da je pusila cetvorici da li da raskinem sa njom" itd. ja kao clan muske populacije kazem jeste svima je bitno sa koliko ih je bilo pre njega.
 
Hurricane:
Koliko vas opterecuje seksualna proslost vaseg partnera? Dali bi ste bili sa devojkom, a da znate da je ucestvovala u raznim seksualnim egzibicijama (trojke, cetvorke i sl. varijante grupnjaka, homoseksualizam...)? Ma, jos jednostavnije, dali vas muce stvari tipa: sa koliko je osoba vasa devojka bila, kako joj je bilo, dali vam se pojavljuje pred ocima sa nekim drugim itd. itd. blah, blah, blah?
Pitanje za momke, a i za devojke...

...a,da...."Chasing Amy".....simpatican film

Ne smeta mi, jer ni mojoj curi ne smeta sa koliko riba sam ja bio. Haha :twisted:
 
To mi uopste nije jasno...Zasto je to bitno? Pretpostavljam da je, barem vecina nas, ludovala na raznorazne nacine... Meni licno neke uspomene uopste nisu drage... Sve je to, ipak, neko iskustvo, lepo ili ruzno... Ako je volis, onda sigurno znas sta to kod nje volis... Zasto je bitno sta je ona bila pre tebe, ako je sve to proizvelo osobu koju volis?
 
Hurricane:
Koliko vas opterecuje seksualna proslost vaseg partnera? Dali bi ste bili sa devojkom, a da znate da je ucestvovala u raznim seksualnim egzibicijama (trojke, cetvorke i sl. varijante grupnjaka, homoseksualizam...)? Ma, jos jednostavnije, dali vas muce stvari tipa: sa koliko je osoba vasa devojka bila, kako joj je bilo, dali vam se pojavljuje pred ocima sa nekim drugim itd. itd. blah, blah, blah?
Pitanje za momke, a i za devojke...

...a,da...."Chasing Amy".....simpatican film

odlican filme, bio je veceras na TV-u, i moram priznati da sam ga gledala i ranije i tad kao i sad me mucilo pitanje: Kako bih se izborila sa tim kada bih saznala neke skakljive stvari iz i proslosti mog decka? Npr. bio je sa dve devojke, ili tri, ili je delio sa ortakom devojku itd.itd... I moram priznati da ne bi bilo svejedno... Aj sad da ostavim po strani to , da li bih presla preko toga ili nebih, u tom trenutku bi mi mnogo vazniji bili njegovi motivi za tako nesto, koja je bila sustina svega toga.
Mislim, mozda ako je to bilo trazenje, istrazivanje, lutanje, samo da bi pronasao svet u kome se dobro oseca i da bi nasao sebe i nekoga koga bi stvarno voleo i ko bi ga ispunjavao, kao sto rece Alisa , lik iz pomenutog filma: Nismo se svi mi rodili sa preciznim mapama koje bi nam pokazale put...I ako je to bilo samo eksperimentisanje u kome nije nasao ono sto je trazio, pa verujem da bih pokusala da zivim sa tim. Jer, svi mi imamo prtljag iz proslosti koji vucemo za sobom i na neke stvari koje smo radili nismo bas ponosni, i sta ne treba da imamo drugu sansu u zivotu???? Postoji mnogo izgubljenih i nesrecnih dusa......i prava je sreca ako pronadju sebe i svoj put.
Ali, ja spadam u onu grupu ljudi koji ne ispituju i ne cackaju po proslosti, ne ispitujem o bivsim devojkama, bes to, to je proslost, a isto tako ne volim da neko mnogo ispituje i cacka po mojoj proslosti. I ne ,ne razmisljam kako mu je bilo sa bivsim devojkama, to opterecuje , vise gledam kakva je moja veza i da li ima tu ljubavi i koliko smo povezani i koliko se razumemo moj partner i ja. A ako dobije zelju da jednog dana razgovaramo o tome, pokusacu da ga sprecim, ako bas bude insistirao, hm pa mozda bi to bio i test za nasu ljubav: da li moze da prebrodi i otkloni demone iz proslosti. E,sad, ja zaista nisam bila nekoj slicnoj situaciji.....sreca :)
 
Ne cackam po tome, i ni jednu ne vucem za jezik da mi kaze sa koliko je frajera pre mene bila.
Bitno je da je da mi u trenucima kada smo zajedno dobro funkcionisemo, a verovatno ne bih ni imao mnogo strpljenja da nekome objasnjavam...e ovo ovako, ovo onako.
Pa jel mnogi muskarci izgleda nisu shvatili da ako nisu prvi onda su uglavnom drugi :D .
Nemojmo se zavaravati.
Pa jel mene neko treba da smatra za "musku kurvu" ili za nepozeljnog muskarca zbog broja zena sa kojima sam bio.
Smesno.
 
Za mene je proslost prihvatljiva ukoliko ne prelazi norme sexualno i mentalno zdrave osobe, i ukoliko nesto tako postoji bolje je reci nego saznati indirektno, jer to pogorsava celu ionako moguce s_banu sliku o osobi koju volimo. I ako je zaista volimo, da li smo do tog trenutka znali koga volimo, samo njen deo ili njenu(njegovu) celokupnost ma kakva ona bila. Ako postoji neka ultra ruzna proslost, ipak ne moze a da ne utice kad tad na nase misljenje o toj osobi jer je svako odgovoran za svoje postupke ma kakvi oni bili. Ako su ciste ludosti to se lako vari, ali ako su stvari malo heavy, onda ce svako normalan da se zapita koga ustvari voli.
 
Ima tu jos jedna stvar...strah od toga sta ce "svet" reci... mozda deluje glupo , ali mislim da ima veoma malo muskaraca (a mozda i zena) koji bi se upustili u vezu sa osobom koja je "oznacena" od strane sredine u kojoj zivi i o kojoj kruze razne "urbane" ili "ruralne" legende! Pa recite koliko vas bi volelo da cuje:"E, vidis onog tipa?! E, taj se zabavlja sa onom malom sto je pola grada "pregazilo"!!!"??? Zvuci surovo malogradjanski, ali mislim da je to tako...
 
Hurricane:
Ima tu jos jedna stvar...strah od toga sta ce "svet" reci... mozda deluje glupo , ali mislim da ima veoma malo muskaraca (a mozda i zena) koji bi se upustili u vezu sa osobom koja je "oznacena" od strane sredine u kojoj zivi i o kojoj kruze razne "urbane" ili "ruralne" legende! Pa recite koliko vas bi volelo da cuje:"E, vidis onog tipa?! E, taj se zabavlja sa onom malom sto je pola grada "pregazilo"!!!"??? Zvuci surovo malogradjanski, ali mislim da je to tako...


surovo, surovo, ali cesto i istinito

istina je da nismo svi isti, i da nismo svi sposobni da se izborimo i zivimo ignorisuci price koje su nam dostupne da cujemo, ali postoje ljudi koji ne daju pet para na to sto "svet" prica, a i cesto se desi da dosta tih prica i legendi budu izmisljene ....
 
Da i ja dam doprinos... Kakve veze ima seksualna proslost neke osobe s' ljubavlju???

Ili se ovde prica o cistom seksu? ... Ako je rec o seksu (one night stand i sl. kombinacije), normalno je da se interesujes za seksualnu proslost iste (ako budes dovoljno trezan da mislis), jer se tako mogu lako nakupiti razne bolestine...

Ako je rec o ljubavi, sta te briga s' koliko je 'frajera' ona bila, i sta je sve radila, ako je sad s' tobom???

Te fame o 'pregazilo je pola grada' i sl. su plod malogradjanskih razmisljanja, jer umesto da se ljudi pozabave sobom, oni kritikuju (i jos cesce izmisljaju) razne price o ljudima... Sto se kaze "Na jednom kraju grada covek prd'o, na drugom kraju se culo da se usr'o i pojeo go'no"...

Dakle, kratko i jasno: apsolutno me ne interesuje, a i da saznam, nista ne bi promenilo moje misljenje.
 
Uopste me ne opterecuje proslost, kao ni to sta ce svijet pricati, ili sta prica...
Ne ulazim ja s nekim u vezu zbog svijeta, nego zbog sebe... I, ako mi ta osoba odgovara, kao i ja njoj, sta ja uopste ima da razmisljam o tome, kako ce neko okarakterisati nasu vezu...
Ljudi cesto upiru prstom u druge, a da prvo ne pogledaju u sebe i niz sebe...
O pravljenju medvjeda od muhe, da i ne pricam... :roll:
Apsolutno mi je nebitno koliko je ima partnera prije mene i sta je s njima radio... Stavise, ponekad mi je i interesantno da o tome pricamo...
Sto da ne, sva zivotna iskustva na neki nacin oblikuju nas u ono sto smo danas...
 
Da, da, zaista su za pohvalu sva ta liberalna razmisljanja. Ako je to zaista tako, onda vama svaka cast i mislim da bi, kada bi svi tako razmisljali, ovaj svet bio mnogo srecniji i lepsi. Ja se trudim da se tako ponasam i jos vise, da se tako osecam. Do sada nisam bio u ozbiljnoj vezi sa devojkom koja je imala "ekstremno zanimljivu" proslost i zaista ne znam kako bih se postavio u takvoj situaciji. "Na papiru" razmisljam kao i vi, a dali bih, kako bih i sta bih to iskreno ne mogu da tvrdim...
 
Ej pa to je moja omiljena tema! :D Mislim da većina vas već zna moje mišljenje,a evo i nekih razloga. Pitanje je zašto bih se ja trudio i ulagao sebe u vezu sa nekom osobom koja je nekom drugom poslužila kao običan objekat za neobavezno zadovoljavanje?Zašto onda i ja ne bih mogao da je malo upotrebim i zdravo?Da li su ti koji su je dobili džabe pametniji od mene i da li sam to ja debil pored kojeg je ona izabrala da se "smiri" nakon burnog ljubavnog života?Ako sam ja mogao da ne dajem sebe nekoj nebitnoj osobi u pripitom stanju zarad neke elementarne lepote,finoće i pristojnosti,jel to mnogo tražiti i od nje?Naime,životinje se je6u,ljudi vode ljubav....Da li je takva osoba uopšte vredna ikakve pažnje i poštovanja?Tu je stvar u sistemu vrednosti.I zato,kao što sam već rekao,takve devojke mogu samo da čiste sneg pred mojom kućom.I ne zaboravite da Chasing Amy ima tužan kraj...Pozdrav za Gazdaricu i sve ostale liberale! :D
 
srebro:
Ej pa to je moja omiljena tema! :D Mislim da većina vas već zna moje mišljenje,a evo i nekih razloga. Pitanje je zašto bih se ja trudio i ulagao sebe u vezu sa nekom osobom koja je nekom drugom poslužila kao običan objekat za neobavezno zadovoljavanje?Zašto onda i ja ne bih mogao da je malo upotrebim i zdravo?Da li su ti koji su je dobili džabe pametniji od mene i da li sam to ja debil pored kojeg je ona izabrala da se "smiri" nakon burnog ljubavnog života?Ako sam ja mogao da ne dajem sebe nekoj nebitnoj osobi u pripitom stanju zarad neke elementarne lepote,finoće i pristojnosti,jel to mnogo tražiti i od nje?Naime,životinje se je6u,ljudi vode ljubav....Da li je takva osoba uopšte vredna ikakve pažnje i poštovanja?Tu je stvar u sistemu vrednosti.I zato,kao što sam već rekao,takve devojke mogu samo da čiste sneg pred mojom kućom.I ne zaboravite da Chasing Amy ima tužan kraj...Pozdrav za Gazdaricu i sve ostale liberale! :D


e pa preterujes. da li mislis da osoba koja je imala neobavezan sex nema prava na ozbiljnu vezu?
i da li zaista mislis da neko ko nije u dugoj, pravoj, prvoj itd. vezi nema prava da pokusa? i sta? desilo se, nije islo.....da li ta osoba treba ceo zivot da bude obelezena od strane takvih kao ti da je moralno posrnula?
nije zivot tako crno beo kao sto ga ti zamisljas.
 
srebro:
Pitanje je zašto bih se ja trudio i ulagao sebe u vezu sa nekom osobom koja je nekom drugom poslužila kao običan objekat za neobavezno zadovoljavanje?

Zašto onda i ja ne bih mogao da je malo upotrebim i zdravo?Da li je takva osoba uopšte vredna ikakve pažnje i poštovanja?Tu je stvar u sistemu vrednosti.I zato,kao što sam već rekao,takve devojke mogu samo da čiste sneg pred mojom kućom. :D

Hmmm... Hajde da pogledamo ovo sa druge strane. Zar mislis da ijedna devojka treba da pozeli nekoga kao sto si ti, koji je nekoj drugoj sluzio kao objekt za neobavezno zadovoljenje?
Da li mislis da zasluzujes neciju paznju i postovanje? Ili je bolje da te malko upotrebe i zdravo?
 

Back
Top