IGNORISANJE PENISA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Turban_NS

Obećava
Banovan
Poruka
55
"Ignorisanje penisa na kome sedimo"

Tema za sve SRS i SPS glave, koje bi mogle na ovim stranicama - bez ikakvog neprijateljskog ometanja - da rasprave, iz kog razloga, zapravo, vole da sede na penisu, i zasto ga ignorisu. Temu naravno shvatiti u prenesenom smislu, ne u bukvalnom. Hvala.
 
Eo, jacu prvi. Kada sam bijo malii ja sam volija sve sto vole i malo deca! Igro sam se sa balijom, perom i mihaljem iz gornjeg fakufa, pa nam ga tatica sterajo. Reko imas glasas za stranku srsa ne bijo te ja po zubima vranim nevranim. Posle ja reko nadi nado ajde da mi lepo odemo za novi sad pa ce m o da glasademo tamo. itako jaj sam ti za rdikale jerbo oni najlepse imaju guze!

:) :) :) :) :)

THIS IS FUN!!
 
Sta, a? Ja sam zaglaso za radikale jel su naj lepsi na planetu na kojoj mi zivijmo. Oni tako lijepo zbore da ja moram da se dodiruem svakiput kada ih vidim ta televizoruaparatu. Pogotufo bi maju pr^co kako jelijepa, dase useres u gace!
 
A JOJ KUME KOMUVO KUMASINE, kako si reko. hi hi hi, bas si mu ga zdrpno usred zdrpna. Frulicu sad da izvuces iz futrolu pa da zapojemo mi dvoje, hej koje cije je moje! Hahaha kumasine Nedjo vidijo sam ti ledjo!
 
Nemojj bogati molimte da kvaris situaciu kako smo se zaradikalili ovdje sve se pusi i dimi kao onomad u zajdenici kralja kraljice i sina juvresima. AU-he! Skupa smose provdodjli radis i ljubis i dundekrce odje ,dok nas nisu proterali pasmo dosli tutekarce odje1"§
 
EU-bate zauzajte konje. Prc cemo dati nase duse porobljenim srbovima u guci na rastanku smose cmoknuli! ajajajajajajajajaj da vis kako kafurina djeluje na prijedele pa sve gdje govnurina padne ono banja izarastije i prekrije brige ko rakija cuturu. HUHUHUHUH, jebate kako smo se razgrmeli ka vrani gavrani!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top