Baset

85005471.JPG
;)
 
Da obavestim sve ljubitelje baseta da oko 20-tog decembra ocekujemo drugo nase leglo baseta. Uparena je sestra od majke proslog legla sa istim muzjakom. Ocekujemo dosta kvalitetno leglo o svemu cu Vas blagovremeno obavestiti! Pozdrav svima... :-)
 
DRACO Mužljak
 

Prilozi

  • IMG_1128resize.jpg
    IMG_1128resize.jpg
    134,7 KB · Pregleda: 13
  • IMG_1132resize.jpg
    IMG_1132resize.jpg
    106,3 KB · Pregleda: 9
  • DSC00047.jpg
    DSC00047.jpg
    107,4 KB · Pregleda: 14
Poslednja izmena:
Imamo mi za prolece mnogo primeraka da se takmici sa "riversajd" psima! Verujem da cete izlagati vaseg psa vidjacemo se na izlozbama, i imacete prilike da vidite jednu zenkicu koja je ostala kod mog prijatelja u Zr-u koja je izuzetan primerak potomak jedne od najjacih kombinacija pasa iz domaceg uzgoja.
 
Mesecima sam tražila po celoj madjarskoj da nadjem basseta koji nije riversajd, a da bude iz dobrog legla, i jos 3 m sam čekala da ga donesem, al je vredelo! Njegov otac je na evr.izložbi u pesti bio najlepši mužljak. Pored njega imam i 2 ženke. I ja se nadam da cemo se viđati na izložbama.
 
Pa riversajd koliko ja pratim razvoj baseta u Srbiji ima dobre pse samo kod nas i nekim manjim izlozbama u Madjarskoj a nema ih nigde po ozbiljnijim manifestacijama, neznam zasto... :grudvanje: Srecni Vam svima praznici!! z:dm5:
 
Juce je jedan nas muzjacic otisao u novi dom! Cestitamo novim vlasnicima i zelimo im sve najbolje u daljem odgoju! Ukoliko ima nekog zainteresovanog neka se jave na 0641738817 imamo jos stenadi!
 

Back
Top