Prljavo kazaliste vs. Azra-Glasanje

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Posto,koliko ja vidim,niko nije spominjao ove dve grupe,ja sam odlucio da to skupusam u jedan topic.
Ovako,treba da glasate za po vama bolju grupu,a glasanje ce se vrsiti na sledeci nacin:
Kazete sta vam se dopada kod jedne,a sta kod druge grupe,pa sta vam se ne dopada,pa moze i omiljena pesma i na kraju za koga dajete glas!
PRIMER:
Kod prljavog kazalista mi se svidja _______,a ne svidja mi se ______,kod Azre mi se svidja ________,a ne svidja mi se _______.Omiljena pesma mi je ________-Prljavo kazaliste/Azra
Svoj glas dajem Azri/Prljavom kazalistu
 
Bog i sesirdzija- eto ti slicnosti i razlika. :D
Genijalac koji je uspesno ukrstao rok, narodnu glazbu (od Medjimurja do Makedonije) i neke samo njegove uvrnute i izvanredne invencije i ostavio bar 3-4 albuma koji bi mogli da udju medju 10 najboljih domaceg roka svih vremena, a s druge strane jedva ponesto- "Crno bijeli svijet", malo grebanja o "novi talas" i mnogo dosadnog, konvencionalnog drndanja po gitarama, i to je sve.
Politicke angazmane i "Posljednju ruzu Hrvatske"- za koju se Houra svojevremeno pravdao da je "posvecena mojoj majci i nije nacionalisticka" necu komentarisati. :P
 
greyjaguar:
Bog i sesirdzija- eto ti slicnosti i razlika. :D
Genijalac koji je uspesno ukrstao rok, narodnu glazbu (od Medjimurja do Makedonije) i neke samo njegove uvrnute i izvanredne invencije i ostavio bar 3-4 albuma koji bi mogli da udju medju 10 najboljih domaceg roka svih vremena, a s druge strane jedva ponesto- "Crno bijeli svijet", malo grebanja o "novi talas" i mnogo dosadnog, konvencionalnog drndanja po gitarama, i to je sve.
Politicke angazmane i "Posljednju ruzu Hrvatske"- za koju se Houra svojevremeno pravdao da je "posvecena mojoj majci i nije nacionalisticka" necu komentarisati. :P

...he,he..dobro ti ovo za jebenog sesirdziju.. :lol
 
Pa.... ove 2 grupe se definitivno ne mogu porediti, ali Ja PK obozhavam, a Azru skoro ne podnosim, tako da mi nije teshko da napravim izbor.

Kod Azre mi se ne svidja Dzoni, jbg, nemojte me ubiti, ali mi se dopada Balkane moj :wink:

Omiljena pesma od Prljavog Kazalishta - Ako trazhish nekoga.
 

Back
Top