Da li bi ste podrzali regrutaciju i napad na Kosovo ukoliko ono postane samostalno?

Frozen74:
Hm kako moze biti kukavica ko nije spreman da gine uzaludno!! Zar ces ti biti junacina ako ti grudi razori NATO granata?? Jer si mozda hteo grudima da odbranis Srbiju? To po meni nije heroj.... to je budala.

A drzava koja napada sto puta jaceg protivnika je manijacka i ne pada mi na pamet za takvu drzavu da dajem zivot.

A ti gini brale... pa reci da si normalan???
U redu nemam namere da se raspravljam stobom,ali jedno znaj nikada niko i nijedan pravi srbin nece prihvatiti nezavisno Kosovo,to nam je ostavljeno u amanet od predaka,to cemo ostaviti u testament potomcima,a oni nek vide sta ce dalje.Hvala ti Frozen 74 sto si iskren,jer nisi samo ti kukavica ima takvih dosta u Srbiji koji bi prodali veru za veceru.A ti Srbijo raduj se,sto je ovakvih "normalnih"vrlo malo u Srbiji.
 
no_problem:
Ево овако. Прво наслов теме и није неки. Како Србија да нападне СВОЈУ ТЕРИТОРИЈУ? Друго, ако буде требало, подржавам регрутацију и одбрану територије.
Slabo barataš vojnim pojmovima, a kao išao bi u rat?
1. U vojnoj terminologiji uprošćeno rečeno svaka radnja kojom hoćete neprijatelja oterati s teritorije koju je zaposeo zove se napad.
2. Regrutacija je zdravstveni pregled starijih maloletnika kojim se utvrđuje njihova psihofizička sposobnost za službu u VS.
Prepostavljam da ste mislili na mobilizaciju. Nemojte.
 
mladidemokrata:
Ja ni u ludilu ne bih isao u vojsku, a kamoli rat.
Ja cu da ostanem i prezivim, budale neka izginu ima ih previse.
Mi normalni ima da prezivimo i da se razmnozavamo.:):):)
Takve kao sto si ti vrovatno i ne primaju u vojsci,takvima obuku suknju,pa u kuhinju brate da prave supe i corbe,ili pa preporucujem ti da se sakrijes ispod neke suknje,da te slucajno ne nadju i pomisle da si musko.Ali ne zaboravi "mladidemokrato"da Kosovo nije daleko ni od Vojvodine,niti od Raske oblasti,niti od Beograda.A posto sebe nazivas mladim,plasim se da zbog svog stava neces imati sta da ostavis potomcima,i kolika ce Srbija da bude ako se ovako nastavi?
A sad jedan dobronameran savet svima a to je: svaki siptar na Kosmetu je spreman,bar na rec da ratuje za Kosovo i nezavisnost,iako vecina blefira i nemisli to,ali bar kazu.A mi ispadosmo vece kukavice a jos nije nista ni pocelo, i znajte svi nece ni biti vise rata nikada.A ja mislim da Srbija i vecina ima dovoljno mudrosti da Kosovo i Metohiju sacuva i bez rata,ali nemojte da se odricte necega sto je nase unapred.Siptari prete javno terorom ako ne dobiju nezavisnost,ajde da i mi kazemo jednom da niko nikad nesme i nema pravo da nam uzme deo teritorije.Pa da budemo kao oni da pretimo da moze doci i do rata,a svi znamo niti radikali niti bilo ko u Srbiji nema namere da ratuje protiv ovolike sile,ali ni siptari ne misle da ratuju ali kazu da ce,ako kosovo ne dobije nezavisnost.Razmislite nemojte kao sto neko rece,da neobrazovani siptari ispadnu pametniji od nas,kao sto su do sada uvek bili korak ispred nas!
 
Frozen74:
Meni dva miliona siptara u drzavi ne trebaju ako je tebi do pogibije za zadrzavanje tih Albanaca u Srbiji onda izvoli brate... Ali ces kao sto gore ljudi govore o rezultatima odziva regrutaciji ostati usamljen. Ili ces se druziti sa kasetnim bombama NATO-a ili pak sa dobrim starim osiromasenim uranijumom koji ce i ako prezivis da se postara da nemas dece.

Sta mislis da meni 2 miliona albanaca treba u drzavi i da se ja za to borim. Upravo suprotno...
Dok se recimo slazem da Nato ima solidan arsenal moci. Medjutim zaboravljas da se isto ovo pitanje postavljalo i pred kosovski boj. Ali smo se ipak borili sa turcima bez obzira na sve. Kao i gomilu puta kroz istoriju.
 
DRVOSEČA:
Sta mislis da meni 2 miliona albanaca treba u drzavi i da se ja za to borim. Upravo suprotno...
Dok se recimo slazem da Nato ima solidan arsenal moci. Medjutim zaboravljas da se isto ovo pitanje postavljalo i pred kosovski boj. Ali smo se ipak borili sa turcima bez obzira na sve. Kao i gomilu puta kroz istoriju.
Ako dozvolis drvoseco,imas moj potpis na ovo.Asolutno si u pravu!
 
adem_ks:
prvo, nadam se da nece biti potrebe, drugo, ako i pomislite da treba ja vam ne bih preporucio. a vi kako hocete.
ps. prvo: ukapirat ce te da je nezavisno kosovo neizbeznost, drugo: ako ne shvatite prvo....
Adem nemoj da plasis ljude,jer pola i bez tvoje pretnje nece krenuti.A drugu polovinu blefiranjem i pretnjama neces nikada uplasiti.Zaboravljas da srbi nisu tako plasljiv narod ko sto su oni kojima ti pripadas.Jer srbi ce krenuti bar pola,a znajuci vas mislim necete biti spremni ni 5% da se odazovete i suprotstavite.
 
mladidemokrata:
Ja ni u ludilu necu da ginem ni za sta.
Zapalicu opet preko dok se ne smiri.
Mislim sta imaju oni retardi sto su postali invalidi 99.
Covece zivot je jedan,i ima toliko gotiva stvari koje mozes da radis.
Puske i rat su definitivno OUT.
Zezanje provod i tehno su IN.
pa i tehno nije in vec dosta godina sad je in neki smrdljivi house :mrgreen:
 

Back
Top